PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o admin. práva na Zm2



Kotel
14-10-11, 11:13
Na zombie neni moc nutny admin.

vedouci venny
14-10-11, 12:36
Hraješ csko od jeho založení jo?

slepice
16-10-11, 12:41
VIP si kupuji pravidelně každý měsíc.


To je sice hezký ale moc ti to nepomůže aby si dostal Práva :)

eronex
16-10-11, 12:48
Originally Posted by Psycho.O

VIP si kupuji pravidelně každý měsíc.
Vip si tu kupuje skoro 3/4 portalu a tiež nežiada o prava..

snowrider
16-10-11, 20:38
Teba si pamätám z hry si slušný a vieš sa ovládať, za mňa máš ANO :).
Kotel: Ale aj na Zm by sa hodil nejaký ten admin, aj na zm sa nájdu výjnimky čo porušujú pravidlá (ja by som nad tým pouvažoval) tento hráč je férovy :).

kashpi
16-10-11, 21:13
Hraješ csko od jeho založení jo?
Pokud vím CSko je od roku kolem 2000, což je víc jak 11 let :)

Psycho.O
17-10-11, 19:28
Přibližně od tohoto roku, fakt si to nepamatuju na den ;) byla to verze 1.3 pokud se nepletu..
Snowrider: děkuju za podporu .] ,, už mi fakt neni deset a vim, jak se chovat.. btw to, že si kupuju premiák, nebyl důvod pro zisk práv ;) jen bych rád na tento server dohlížel.. je to můj neoblíbenější a beru to jako oddychovku.. když potom vidim hráče, jak plantujou na spawn miny a zm se čistě narodí a zemřou, co to je za hru?? nevím, podle mě tohle chování neni vůči ostatním hráčům fér.. mohu Vám zaručit, že každá moje akce bude podložena demem nebo screeny.

Za reakce předem děkuji

eronex
17-10-11, 20:26
2,chyba je zase to že hned 1prispevok a žiadaš o práva..

Edit: Luca a virgins hraju na ZM celkom často:)..

Psycho.O
17-10-11, 20:51
Virginse vídám na zm1, na zm 2 nechodí nebo sem ho tam zatim nikdy neviděl.. že žádám o práva přeci neni chyba, když se tahle sekce jmenuje : Žádosti o práva na serveru. Jak jinak to napsat než jasně a stručně..? ;)

Psycho.O
17-10-11, 20:58
upravil jsem si mail v údajích, tk se nelekněte, že to zmizlo x) když tak vypíši znova

snowrider
19-10-11, 14:13
Eronex: Takže Luccu som na Zm ešte v živote nevidel, chodí tam celý môj Team a ešte ani oni tam Luccu nevideli, a pokial sa jedná o Virginsa je to veľmi dobrý admin ale jeho
vidím iba na Zm1 takže na Zm2 by sa ten jeden Admin hodil.
Reakcie od mojich spoluhráčov dodám neskôr zatial ďakujem =).

Aimb00st
19-10-11, 14:29
To bude možná tím, že na Zm2 nehraje ani jeden z nich. :)

snowrider
20-10-11, 20:09
Aimb00st: To je mi jasné, neboj nie som až taký hlupák :-) Ja som myslel Zm všeobecne.

Psycho.O
21-10-11, 17:24
No, vypadá to, že Game Masterse mnou moc nesouhlasí.. co se dá dělat O.o beztak děkuju za podporu ;)

Love or Hate
21-10-11, 18:47
jo a na ZM je moc neda dostat BAN jen spis vulgarnost atd..(moc toho neni)

72 Virgins
21-10-11, 20:45
Pokud je potřeba na zm2 admin tak stačí napsat do chatu pres vykricnik ! zprávu. Já tam občas chodím, ale určitě ne tak často jako na jedničku to je fakt. Kdokoliv mě ale ze dvojky zavolá tak přijdu stejně jako ostatní kluci.

apach29
21-10-11, 20:52
Nevim, kolik adminu ma prava na ZM servery, ja treba ne. A ted kdyz nas opustil BAWSON, nehodil by se ti nekdo schopnej, kdo by ti na ZM pomahal?

BAWSON
21-10-11, 20:57
Presne vim, co napise. Kazdopadne hadat se s nim neminim.
K veci, na Zombie admin neni potreba, obcas nekdo buguje dvere nebo pise vulgarne, ale to je tak vse.

apach29
21-10-11, 20:58
Uhlidat 3 ZM servery asi ale taky neni zadna sranda ne?

BAWSON
21-10-11, 21:03
Ono tam neni ani poradne co hlidat. Fakt tam jsou jen nadavky a obcas nejakej ten buger, ale to neni az zas tak nic hrozneho.

72 Virgins
21-10-11, 21:38
Nevim, kolik adminu ma prava na ZM servery, ja treba ne. A ted kdyz nas opustil BAWSON, nehodil by se ti nekdo schopnej, kdo by ti na ZM pomahal? No mam do tandemu ještě bonese, svačináře, greye, bubna a syriuse ne? Jako dobrejch adminů není nikdy dost ale nedostatkem netrpíme. Bawson se tam stejně jako admin nechoval pravděpodobně ani hráči nevěděli, že je admin.
Pokud bude dobrá žádost tak určitě dalšího admina podpoříme.

BAWSON
21-10-11, 21:48
Bawson se tam jako admin nechoval, protoze si jen tak nemenil mapy jak se mu zachtelo. Ze? Vubec nevis prosimte, hraci nemusi vedet, ze jsem vubec adminem byl. Kdyz jsem videl, ze nekdo napriklad bloknul dvere, tak jasny, ze jsem mu dal slay nebo neco. Zas se me snazis jen vyprokovat k tomu, abych zde dostal jeste ban, tot vse.

72 Virgins
22-10-11, 10:01
Sám si ted potvrdil, že hráči ani nevěděli, že jsi admin. Takže jsem evidentně mluvil pravdu. Jak tedy konstatování pravdy může vést k tvému banu? Vzpamatuj se. Pokud budeš dodržovat pravidla jako my ostatní tak si tě nikdo nevšimne. Máš hrůzu s odvety a naprosto zbytečně. My netoužíme po tvém banu, jen jsme vždycky chtěli mít už klid od tvých urážek a pronásledování. To skončilo takže jsi pro nás opět nedůležitý jako jsi vždy býval.