PDA

Zobrazit normální verzi : Reset ranku



Kotel
08-03-14, 22:27
Dlouho řeším, jak vyřešit nekonečné navyšování bodů v ranku, které způsobuje to, že nový hráč má větší problém se dostat nahoru. Resetovat rank úplně není dobré řešení kvůli stávajícím hráčům, takže by se všem resetly body třeba o 80%. Tím by se snížily rozdíly mezi prvním a posledním hráčem a zároveň by každému zůstal stejný rank a všechny věci okolo.
Plánuju to udělat asi za 3 dny.

Bezdak
08-03-14, 22:34
A co udělat že pravidelně po nějakém čase se např. top200 zmenší rank o nějaké %?

Beat
08-03-14, 23:13
Nový hráč sa dokáže ale dostať rýchlejšie do topky keďže dostáva viacej bodov za zabitie niekoho s väčším počtom bodov ako má on.

sypex
08-03-14, 23:31
s beatem souhlasím hráč který začal hrát mezi prvníma se dostal do topky třeba až za 2 roky kdežto hráč který hraje chvíli dostává za každý kill více bodů v té topce může býýt třeba do 1/5 roku :)

Cip3r
08-03-14, 23:39
Něvim jak na ostatních serverech, ale na furienu by se reset ranku mohl udělat, už jen z toho duvodu že hráči co sou v topce použivali (.) za nickem, co si budem nalhavat použival sem to taky, ale jde o to že maji naskok jak prase, a novej hrač musi hrat poctivě.

sypex
08-03-14, 23:44
No tak od té doby co lze měnit nick jen jednou za 5 minut už podle toho si myslím že polovina hráčů na rank kašle. ale reset by určitě prospěl

Bezdak
08-03-14, 23:44
Pokud nechceme resetovat rank, tak top hráčům budou furt růst body (např. na GG má první hráč přes 400k bodů). Jak to asi bude vypadat za pár měsíců? Bude mít 600K a bude se to furt zvyšovat. Nováčci pak budou mít čim dál tim těžší se do té topky dostat. Takže je potřeba aby se ty body těch top hráčů nějak omezily.

sypex
08-03-14, 23:48
navrhl bych aby určitej počet lidí dostávaly za sebe stejně bodů jako příjde mi nefer vůči hráčum kteří se dostanou do topky s obrovským počtem bodů a pak mu někdo vezme za 13 to je pak zbytečné aby byl vůbec rank . :)

Kotel
09-03-14, 00:12
A co udělat že pravidelně po nějakém čase se např. top200 zmenší rank o nějaké %?

Tim by se 201 hrac v ranku dostal pred toho 200.


Nový hráč sa dokáže ale dostať rýchlejšie do topky keďže dostáva viacej bodov za zabitie niekoho s väčším počtom bodov ako má on.
To sice jo, ale po 2 letech je ten naskok na prvnich prickach obrovky kvuli bonusum za pokladani bomb apod. I kdyz budes lepsi, bude tu porad tenhle rozdil, kterej se jen tak nesmaze.


navrhl bych aby určitej počet lidí dostávaly za sebe stejně bodů jako příjde mi nefer vůči hráčum kteří se dostanou do topky s obrovským počtem bodů a pak mu někdo vezme za 13 to je pak zbytečné aby byl vůbec rank . :)
Tahle bodova ztrata je jedina vec, co ted dava sanci novemu hraci dostat se vys. Jinak by se musel rank resetovat kazdy pul rok.

DarwiN
09-03-14, 00:16
Navrhujem na Furiene kompletný reset . Ten rank je tam už dlho .

Kotle take riešenie ani neexistuje, ludia si body nazbieraju ale nechcu ich stratiť . 80% zníženie ranku je dobré riešenie /ale aspono 50% aby saz Tie umiestnenia neposuvali /to stým 201hráčom../

Nový hráči práchádzajú furt a To je ten "problém"

sypex
09-03-14, 00:21
tím pádem by se mohl zresetovat rank na všech serverech vč furienu..

CMBR
10-03-14, 00:37
Reset rozhodně prospěje, ale specialně na Furienu by mohlo být snížení bodů o 100%.

DelteN
10-03-14, 19:39
A to chceš akože stále ubrávať points alebo resetovať rank...?

Kotel
10-03-14, 20:58
Kazdy rok ubrat. Reset je moc radikalni.

DelteN
11-03-14, 16:59
Ako neviem prečo, veď za "silnejšieho" hráča dostávajú viac bodov a ja za nich 2-4... Oni tak 10-12... Keď je to schopný hráč do topky sa dostane zhneď...

Kotel
13-03-14, 10:47
Obcas je problem, ze se nezapocitaji body asi kvuli pretizeni. Reset zatim delat nebudu, mozna bude nutny kompletny reset a rozdeleni ranku na vic databazi.

DelteN
13-03-14, 14:05
Ja som ti to písal... Mne sa nepočítaju skoro na každom servery..

Kotel
19-03-14, 13:05
Rank jsem rozdelil na 2 casti: klasicke a fun servery. Ted by nemel byt zadny problem s body.

kono159
23-03-14, 10:33
na w3u by sa zisiel zmensit pocet bodov

MeNtOs :D :P
25-03-14, 21:33
Admini z Furienu majú pravdu.Na 100% resetnite rank na furienu.

ViRPo
30-03-14, 15:22
Na furiene vsetci nahrali ranky s bodkou a tym sa dostali do topky rychlejsie, nez hocikto, kto by sa chcel dostat do topky teraz
Ja by som na Furiene navrhoval spravit kludne aj radikalne riesenie... strhnut az 80% bodov z casti nad 1000 ak uz nie uplny reset

E: Sam som na pozicii 16, teda ak by niekomu prislo, ze to skodi tym hore, tak tym skodim aj sebe, no napriek tomu som za takuto zmenu

Kotel
31-03-14, 10:57
Nastavim snizovani bodu o 10% kazdy mesic.

Britny
05-04-14, 19:53
Jak to teda funguje na střílecích? Nevidím žádný rozdíl v % že by se ubíralo. Já teda osobně v tom žádný problém nevidím, že by se tam mělo něco řešit, či ubírat. Mě osobně trvalo dost času se dostat do topky, takže bych byla nerada, kdyby se mé úsilí nějak kompromitovalo :D

SENO
05-04-14, 19:56
Tak k tomuto se rád vyjádřím...
Jsem jednoznačně už pro reset ranku, na MEGAPUBU. protože hráči jsou už někde mezi 110 000 - 150 000 a zas tak tolik už tam nehrávají... Pokud se připojí na server nováček, tak při aktivním hraní se dle mého dostane na 1. místo tak za 1-3 roky, což je šílené. Když to vemu na svém příkladu, hraji celkem aktivně na mega pubu, mám celkem dobré skore a mám ted nějak 34000 a abych se dostal na prvního, potrvá mi to asi tak rok.... dle propočtů
Jak by ale řekla má kamarádka britny " snažím se o to tak dlouho " abych se tam dostala...ale rank původně vznikl se záměrem, aby se úkazala výkonost hráčů za určitě období a ně aby rank byl dokonce života, vždy to u ranku tak bývalo, že jsi nahrál a pak se smazal, zažil jsem to několikrát, ale to k tomu patřilo, jestli chci být aktivní, tak budu hrát i novej rank a pak se smaže a pak zase budu hrát novej..

Co psal naposled kotel, tak rank se o 10% nesnížil, alespoň jsem si toho nevšiml..

Jsem buď

1: 100% vynulovat rank a začit od nuly na období cca 1 rok a pak zase nulovat
2. snízit rank o 90% aby se nezměnilo pořadí, ale měli šanci i nováčkové

Navíc se mi na MEGAPUBU nezdá, že když mě zabije hráč, kterej je hooodně podemnou, dostane více bodů ..
A další věc, co nováčkům ubližuje - když je zabije někdo z přední přičky, odečíta jim to -3 body, což je šílenost :(

Chtěl bych brirny poprosit, prosim mysli i na ostatní a ne jenom na sebe :(

Vždyť i nováčkové by se rádi chtěli dostat do ranku :(

Britny
05-04-14, 20:06
Na ranku záleží na 2 věcech:
a) mít skill
b) dostatek času

Podle kills a deaths co máš jsi průměr. Nahráno máš jen 6d. Takže nemůžeš potom čeekat zázraky žejo :teehee: Se podívej na hráče v topce, kolik do toho investovali hodin, stejně jako já abych se někam dostala :D Jinak snížení o nějaké % je podle mě blbost. Protože to nezmění na tom, jak ti pod náma hrají, jak to umí a kolik na to mají čas. Je tam opravdu nízké % hráčů co nějakým způsobem hrají na ten rank.

Martina
05-04-14, 20:12
Ja naprosto súhlasím so SENOM, na servery som celkom nová, a jak sa snažím tak sa snažím tých vpredu dobehnem asi až v dôchodku :((

Beat
05-04-14, 20:14
Na ranku záleží na 2 věcech:
a) mít skill
b) dostatek času

Podle kills a deaths co máš jsi průměr. Nahráno máš jen 6d. Takže nemůžeš potom čeekat zázraky žejo :teehee: Se podívej na hráče v topce, kolik do toho investovali hodin, stejně jako já abych se někam dostala :D Jinak snížení o nějaké % je podle mě blbost. Protože to nezmění na tom, jak ti pod náma hrají, jak to umí a kolik na to mají čas. Je tam opravdu nízké % hráčů co nějakým způsobem hrají na ten rank.

c) pokladať bombu a nechať ju buchnúť = 29bodov

Ak niekomu nevyhovuje rank celkovo tak sa to dá v kľude nastaviť aj za posledný mesiac, týždeň a po dňoch
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=players&game=mega&rank_type=-2 - za mesiac
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=players&game=mega&rank_type=-1 - za týždeň

Pokiaľ viem tak hráči na mp radi hrajú na rank a znamená to pre nich aj úspech keď poskočia zo 40 pozície na 39.

E: Keby niekto nevedel ako to nastaviť tak tu je obrázok:
http://s17.postimg.org/qjlh7uswf/total_rank.png

SENO
05-04-14, 20:14
Britny, několik stovek mých smrtí vzniklo převážně AFK(což mi rank nesnižuje) nebo tím, že se snažím jít často do slabšího týmu a mám to tím pádem těžší, což mi sice rank neubírá, a ani nepřidává, takže prosím nesuď zda podle zabití:kills jsem nějakej průměr, myslím si, že na serveru podávám velmi slušné výkony a to pravidelně, jaká koliv strana a mapa. X hráču, hraje lépe, než lidé co jsou v topce, takže není potřeba aby % změnilo jak hrají, ale to, že se mají šanci dostat do topky

SENO
05-04-14, 20:18
[QUOTE=Beat;266340]c) pokladať bombu a nechať ju buchnúť = 29bodov

Ak niekomu nevyhovuje rank celkovo tak sa to dá v kľude nastaviť aj za posledný mesiac, týždeň a po dňoch
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=players&game=mega&rank_type=-2 - za mesiac
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=players&game=mega&rank_type=-1 - za týždeň


Díky moc beate za tento příspěvek - ani jsem nevědel, že se to dá takhle vyfiltrovat
Takže zde se na ty linky britni můžeš kouknout, kde hraju aktivně bez AFK, kde se opravdu snažím a nepřijde mi, že je to průměr.

SENO
05-04-14, 20:21
V těch linkách je i jasně vidět, jak se nejlepší hráči s průměrem 13000 za měsíc mohou dostat na první místo, tak to je při nejmenším 10 měsíců v kuse, aby byli furt mezi prvníma a ten co je v topce těch 10 měsíců nehrál vůbec a to prostě není přípustné

Britny
05-04-14, 20:24
beate, kdybych měla počítat za co všechno se dávají body, tak tu mám celou abecedu :D Já udala jen ty dva hlavní důvody. To bodování je věc druhá. Nebo se zaměřit na to bodování, než nulování. SENO prostě když něčeho chceš hrozně moc dosáhnout, tak toho dosáhneš. Já bez nulování, ubírání, se slabším týmem či silným sem tam kde sem ted. Prostě nulovat rank je kravina.

SENO
05-04-14, 20:34
Ne britny, to bylo k tomu, že jsi napsala že jsem průměrný (moc dobře víš, že tomu tak není) hráč na základě kills:deaths, tak jsem ti vysvětloval, kde se moje deaths vzali. Pro to nechat rank, jsi dle mého pouze ty... Ale jak jistě víš, z 1000 serverů se na 1000 serverech rank nuloval, nevím proč si toho tak velký zastánce, tak se to vynuluje no.. čas máš furt, tak si rank v klidu nahraješ znova

Ano nemám problém dosáhnout top 10, ale nechci za 2-3 roky třeba....

SENO
05-04-14, 20:42
beate, kdybych měla počítat za co všechno se dávají body, tak tu mám celou abecedu :D Já udala jen ty dva hlavní důvody. To bodování je věc druhá. Nebo se zaměřit na to bodování, než nulování. SENO prostě když něčeho chceš hrozně moc dosáhnout, tak toho dosáhneš. Já bez nulování, ubírání, se slabším týmem či silným sem tam kde sem ted. Prostě nulovat rank je kravina.

Ano s tím rankem jsi tam kde si, pokud se nepletu, začínala si na nulovym ranku celkově nebo s minimalnim rozdilem na top, protože rank byl celkem čerstvej a nebyly tam temer žádné rozdíly, takže sis za tu dobu toto mohla v klidu nahrát, ale ted zas nechces dát šanci novým hráčum, kteří by třeba hráli také od nuly... s minimálním rozdílem na top a ne rozdíl 1-2 let hraní a 150000 na prvního

DajvoCZ
05-04-14, 20:44
Ten rank se mi taky nelibi,hraju na megapabu casto,ale abych dosahl top tak to to vidim jeste na nekolik let. Jsem jednoznance pro nulovaní.

Britny
05-04-14, 21:12
Ano s tím rankem jsi tam kde si, pokud se nepletu, začínala si na nulovym ranku celkově nebo s minimalnim rozdilem na top, protože rank byl celkem čerstvej a nebyly tam temer žádné rozdíly, takže sis za tu dobu toto mohla v klidu nahrát, ale ted zas nechces dát šanci novým hráčum, kteří by třeba hráli také od nuly... s minimálním rozdílem na top a ne rozdíl 1-2 let hraní a 150000 na prvního

S tím rankem co sem začínala já, tak kluci v topce pomalu dosahovali 100k takže tu nepiš, že se rank nuloval a byl čerstvý, dost lidí sem předběhla a navíc tys tu ani mám takový pocit moc nehrál, když sem já začínala. rank se neresetoval dlouho, takže i já to měla těžké a pořád mám :)) a brečím snad at se vynuluje? Třeba na d2 only .. ne :D říkám až budeš mít odehráno to co já kolem 20h tak pak budeš v topce :))

SENO
05-04-14, 21:28
myslíš kolem 20 dní? :) ano to budu, ale to píšeš, uplně zbytečně, myslím, že jsme ti tu jasně ukazali na prikladu aktivniho hrani 13000bodů za měsíc , že na top se konkrétně já dostanu za 10měsícu minimalne, přičemž musím udržet výkon a nikdo z topky nebude hrát. Jak říkam, jsi jedina ty PRO, kdo chce nechat rank, protože se mu to nechce dělat znova. A nevím, zda brečíš, ale já rozhodně ne ... Jen vyjadřuju svůj názor na nulovani ranku...

Bager258
05-04-14, 22:23
Som za reset ranku aj na w3ft , 1 ma asi 150000 bodov, a ty co tam pridu, novacikovia sa nemaju sancu dostat do topky alebo aspon top 100. Ja osobne som sa dostal na 84 miesto, a nieje to koli tomu aby som bol 1 ale uz je to blbe ze v topke su stale ty isty a nikto iny s tam nedostane. Som za reset ranku na MP aj na W3FT.

SENO
05-04-14, 22:33
Přesně, hezky řečeno: Nový i ti co jsou nad top 50 se v této době nemají šanci dostat do top, pouze pokud by nehrali ti v top, protože kdyby je měli předběhnout při aktivním hraní, tak to může trvat klidně 5-10 let. udělal bych prostě celkovej RS ranku na všech serverech, at se hraje od znova a za rankem se udělá tlusta cara na urcitou dobu treba rok- dva, kde se pevne stanovi datum dalsiho nulovani ranku, myslim si ze to serverum prospeje a ozivy...

LesniPlod
05-04-14, 23:46
Ja souhlasim s resetovanim.
Hraju tam docela casto a snazim se, ale maximalne se dostanu jen do top100.
Rad bych se dostal nekam vys, ale nemam sanci, protoze je obrovskej rozdil v bodech a nekteri z tech top ani nehraji.

matis
05-04-14, 23:59
Ja souhlasim s resetovanim.
Hraju tam docela casto a snazim se, ale maximalne se dostanu jen do top100.
Rad bych se dostal nekam vys, ale nemam sanci, protoze je obrovskej rozdil v bodech a nekteri z tech top ani nehraji.

to ako kde hras docela casto? v niektorych pripadosh ani reset nepomoze

SENO
06-04-14, 00:49
Hraje celkem často na MP

Passion.
06-04-14, 07:20
Určitě jsem taky pro reset, jelikož se už nedá dostat to top 10.

matis
06-04-14, 08:27
Hraje celkem často na MP

a pod ktorym nickom? lebo na lesnyplod tam nie je ani tuk


Určitě jsem taky pro reset, jelikož se už nedá dostat to top 10.

co by sa nedalo... viac sa snaz :D

SENO
06-04-14, 13:40
Rizek. Pixel nebo tak nějak to má :D

Britny
06-04-14, 16:15
Každou chvilku má jinej nick, tak se ani nedivím, že se tam nemůže dostat heh

Del!k98
06-04-14, 16:33
Sem Proti. Když sem začinal hrať na rank na furiene dostal som sa do top 10 za 1 a pol mesiaca, to neni až tak dlha doba,a ten kdo to vi hrať,určite sa dostane do topky.

Kotel
06-04-14, 20:15
Vyborne, tohle zaramujeme a dame na titulni stranu.

SENO
06-04-14, 20:37
No a bude se něco s tím rankem dít, je tu celkem docela dost hlasů pro nulování na MEGA PUBU, jediná kdo je proti je britny, ale tak to je jasny, ta nikdy nebude pro

halelujah
06-04-14, 21:53
Myslím že by to mohlo fungovať napríklad 10% každý víkend.A hráči by museli chvílku hrať po resete aby si udržali rank takže by sa aj zvýšila hranosť serverov.A mohlo by to tak fungovať na všetkých rank serveroch a mohlo by aj niekedy vyhodiť niečo ako napr. že kto je v top 15 a kto je v ranku predomnou aby to motivovalo hráčov ziskavať rank= hrať .

3necky
06-04-14, 23:06
No a bude se něco s tím rankem dít, je tu celkem docela dost hlasů pro nulování na MEGA PUBU, jediná kdo je proti je britny, ale tak to je jasny, ta nikdy nebude pro

Tak ti nevím co si představuješ pod pojmem docela dost hlasů, protože vidím akorát tebe jak se vehementně snažíš něco s rankem dělat. Fungovalo to celou dobu, osobně nevidím důvod proč by se po tvém příchodu jako admina mělo něco rychle měnit. Jako docela dost hlasů si myslím představí každý mnohem větší statistický vzorek.
Kdyby to bylo na mně, tak bych rank zrušil úplně. Měl by ses spíše starat o dění na serveru a zaměřit se více na cheatry, než se urputně snažit být top, ostatně od admina by se to dalo očekávat. Připadne mi to trochu úsměvné, když někdo jako ty tady přepočítává a kalkuluje za jak dlouho se dostane do top10.

Maaaaaaaaaaja
07-04-14, 00:29
Díky bohu, že na classu není rank ..... někteří to berou jak náboženství, mi připadá.

SENO
07-04-14, 01:34
Tentokrát je tvůj příspěvek zcela o ničem 3necky, a je to spíše jen takové navážení se do mě. Nevím, proč sem taháš nějaké zaměřovaní na cheatry apod, co to má s rankem společného? Pokud sis nevšiml, tento topic je založený dávno před mým příchodem, jaký vliv má na to můj příchod? Rank jsem chtěl zrušit, ještě předtím, než jsem byl admin. Nevidím žádný problém v tom, hrát na top10 + zaměřovat se na cheatry, ty jsi to tak nedělal? Nebo ti přijde, že dění na serveru nesleduju? Nebo admini co hrají někde na rank, tak se nevěnují své práci?
Byl bych rád, kdyby jsi v tomto topicu řešil to, co se v tomto topicu řeší a ne milion řečí okolo.

Přijde mi spíš, úsměvné, že se tu do mě navážíš, kvůli mému názoru na rank a zrovna ty.. kterej má rank 150000 je první, obviňoval tě tehdy, když si na rank ještě hrál, že se něvěnuješ cheaterům?

matis
07-04-14, 19:24
Kotle da sa to upravit tak, ze pocas neaktivity by rank siel o nejake percenta dole? proste cim dlhsia neaktivita, tym rychlejsie klesanie ranku...

reset je urcite totalna blbost a nemyslim si, ze prave reset by zvisil aktivitu hracov... skor naopak

a ak sa chce niekto do TOP dostat, nech sa viac snazi.... ja osobne som sa tam min. 2x dostal a to som zacinal od nuly, nie pomocou resetu...

SENO
07-04-14, 23:38
Kotle da sa to upravit tak, ze pocas neaktivity by rank siel o nejake percenta dole? proste cim dlhsia neaktivita, tym rychlejsie klesanie ranku...

reset je urcite totalna blbost a nemyslim si, ze prave reset by zvisil aktivitu hracov... skor naopak

a ak sa chce niekto do TOP dostat, nech sa viac snazi.... ja osobne som sa tam min. 2x dostal a to som zacinal od nuly, nie pomocou resetu...

Tohle je dobrej nápad :) I když reset ranku vždy někdy musel být

Eso./digl
08-04-14, 03:12
Tohle je dobrej nápad :) I když reset ranku vždy někdy musel být

Ja si pametam reset ranku na awp cca rok dozadu +- nejake tie mesiace. Ja by som bol aj pro reset ranku napr. kazdy rok nech je to zaujimave. Ked pridem na nejaky server prvy krat a vidim rank 4000tisic hned stracam motivaciu. Dostal by som ju az po resete pokusit sa zabojovat pekne s kazdym od 0. Ale 100, ludi 100 chuti. Niekto vidi prave tu motivaciu ked je 4000tisic iny zas nie :) Mozno by sa mohlo pristupit na nejaky kompromis alebo verejne hlasovanie :wink:

Britny
08-04-14, 15:02
Ja si pametam reset ranku na awp cca rok dozadu +- nejake tie mesiace. Ja by som bol aj pro reset ranku napr. kazdy rok nech je to zaujimave. Ked pridem na nejaky server prvy krat a vidim rank 4000tisic hned stracam motivaciu. Dostal by som ju az po resete pokusit sa zabojovat pekne s kazdym od 0. Ale 100, ludi 100 chuti. Niekto vidi prave tu motivaciu ked je 4000tisic iny zas nie :) Mozno by sa mohlo pristupit na nejaky kompromis alebo verejne hlasovanie :wink:

Hlasování je na nic, to se dá snadno zmanipulovat. Já teda mám pevné zázemí na mega a dustu2 a když zajdu hrát jinam, třeba GG což ted často chodím, tak určitě není mou prioritou tam nahánět rank, spíš mi jde o ten mod samotný. Takže nechápu proč by na xxx servrech měli hráči honit rank, když tam dojdou poprvé. Snad si tam jdou zahrát. Motivací má být tento celý portál a jak to tu jde, ne rank na all servrech :D

Joseph
08-04-14, 15:35
Kotle da sa to upravit tak, ze pocas neaktivity by rank siel o nejake percenta dole? proste cim dlhsia neaktivita, tym rychlejsie klesanie ranku...

reset je urcite totalna blbost a nemyslim si, ze prave reset by zvisil aktivitu hracov... skor naopak

a ak sa chce niekto do TOP dostat, nech sa viac snazi.... ja osobne som sa tam min. 2x dostal a to som zacinal od nuly, nie pomocou resetu...

Myslím že toto tu funguje už dávno, ja som na megapube nebol mesiac a z nejakého nechcem kecat 80. miesta co je niejakých 25k bodov som spadol za ten mesiac na nulu a nehadzem sa tu o zem :D Ináč ako začnem o5 aktívne hrávať tak som práveže vdačný za to že môžem začať od 0. radšej by som uvítal aby sa tie k:d po tej neaktivite resetli na 0 automat. a budem mať určite lepšie k:d lebo za ten čas som sa zlepšil a nabral viac skúseností, ináč seno, k tomu priemeru má britny asi pravdu, za nadpriemer považujem na megapube hráčov ako 3necky, VINCE C., stepa, moqq a pod. a taký lepší hráč sa za tie 3-4mesiace do tej top100 dostane určite. a do tej top10 tak do 1,5 roka ked zahrá za den take 3hodinky, ináč v tom ma necky pravdu, ked už si ten admin tak by si sa mal viac starať o cheaterov ako o nahranie nejakého ranku. Ak si chcel hrat o sto dušu na rank tak si si o tie práva ani nemal žiadať. :)

t.twisted
08-04-14, 16:31
Věru Pohlovou na Vás!

SENO
09-04-14, 12:12
Myslím že toto tu funguje už dávno, ja som na megapube nebol mesiac a z nejakého nechcem kecat 80. miesta co je niejakých 25k bodov som spadol za ten mesiac na nulu a nehadzem sa tu o zem :D Ináč ako začnem o5 aktívne hrávať tak som práveže vdačný za to že môžem začať od 0. radšej by som uvítal aby sa tie k:d po tej neaktivite resetli na 0 automat. a budem mať určite lepšie k:d lebo za ten čas som sa zlepšil a nabral viac skúseností, ináč seno, k tomu priemeru má britny asi pravdu, za nadpriemer považujem na megapube hráčov ako 3necky, VINCE C., stepa, moqq a pod. a taký lepší hráč sa za tie 3-4mesiace do tej top100 dostane určite. a do tej top10 tak do 1,5 roka ked zahrá za den take 3hodinky, ináč v tom ma necky pravdu, ked už si ten admin tak by si sa mal viac starať o cheaterov ako o nahranie nejakého ranku. Ak si chcel hrat o sto dušu na rank tak si si o tie práva ani nemal žiadať. :)




Joseph, tvůj názor mě asolutně nezajíma, zvlíšť proto že aktivita tvoje na tomto serveru je 0% takže se radši k tomudle nevyjadřuj, nikdy si mě na sevreru hrát neviděl, tak nepiš o nějakém průměru, absolutně nevíš, když byl na serveru třeba VINCE.C kdo si koho dával, tak tu prosimtě nesuď podle ranku, když si absolutně mimo mísu

S tvým názorem, že admin nemůže hrát na rank a věnovat se ranku se běž spláchnout, protože 3necky a třeba i britny jsou jasným příkladem, že na rank hráli a věnovali se právům, takže si tyhle blbý keci nechc pro někoho jiného a spíš se zaměř na svou aktivitu na csko serverech


Tvoje propočty, že lepší hráč. se za 1,5 roku při každodenním hraní 3 hodiny dostane do top10 jsou zcela mimo a jde vidět, že asi rank vůbec nechápeš

Protože aby se toto stalo, tak by nesměl v tom případě nikdo, z těch min top 100 hrát ten rok a půl


Mimochodem, ze stepou jsem hrával často a nemám pocit, že by na MP hrál, tak opět nevím, kde si ho vzal jako dobrého hráče na MP, když tak, tak hrál na d2

A mimochodem další, rank na MP nepadá, v top 10 jsou hráči , kteří skoro vůbec nehrají a rank jim nepadá, to sis tak možná změnil nick ve hře, proto jsi měl 0

Mimochodem rank nemáš na 0


Activity: -1%
Points: 22,022
Rank: Not active
Kills per Minute: 0.70
Kills per Death: 1.5787 (-*)
Headshots per Kill: 0.3668 (-*)
Shots per Kill: -
Weapon Accuracy: 14.1% (0%*)
Headshots: 1,737 (0*)
Kills: 4,736 (0*)
Deaths: 3,000 (0*)
Longest Kill Streak: 8
Longest Death Streak: 7
Suicides: 23
Teammate Kills: 0 (0*)



Ale tak aktivita -1% je taky skvělá, měl by si se spíš zaměřit na svou aktivitu, než tu navážet se do někoho, že neplní admin úkoly, když ho ani neznáš

t.twisted
09-04-14, 14:01
Joseph, tvůj názor mě asolutně nezajíma, zvlíšť proto že aktivita tvoje na tomto serveru je 0% takže se radši k tomudle nevyjadřuj, nikdy si mě na sevreru hrát neviděl, tak nepiš o nějakém průměru, absolutně nevíš, když byl na serveru třeba VINCE.C kdo si koho dával, tak tu prosimtě nesuď podle ranku, když si absolutně mimo mísu

S tvým názorem, že admin nemůže hrát na rank a věnovat se ranku se běž spláchnout, protože 3necky a třeba i britny jsou jasným příkladem, že na rank hráli a věnovali se právům, takže si tyhle blbý keci nechc pro někoho jiného a spíš se zaměř na svou aktivitu na csko serverech


Tvoje propočty, že lepší hráč. se za 1,5 roku při každodenním hraní 3 hodiny dostane do top10 jsou zcela mimo a jde vidět, že asi rank vůbec nechápeš

Protože aby se toto stalo, tak by nesměl v tom případě nikdo, z těch min top 100 hrát ten rok a půl


Mimochodem, ze stepou jsem hrával často a nemám pocit, že by na MP hrál, tak opět nevím, kde si ho vzal jako dobrého hráče na MP, když tak, tak hrál na d2

A mimochodem další, rank na MP nepadá, v top 10 jsou hráči , kteří skoro vůbec nehrají a rank jim nepadá, to sis tak možná změnil nick ve hře, proto jsi měl 0

Mimochodem rank nemáš na 0


Activity: -1%
Points: 22,022
Rank: Not active
Kills per Minute: 0.70
Kills per Death: 1.5787 (-*)
Headshots per Kill: 0.3668 (-*)
Shots per Kill: -
Weapon Accuracy: 14.1% (0%*)
Headshots: 1,737 (0*)
Kills: 4,736 (0*)
Deaths: 3,000 (0*)
Longest Kill Streak: 8
Longest Death Streak: 7
Suicides: 23
Teammate Kills: 0 (0*)



Ale tak aktivita -1% je taky skvělá, měl by si se spíš zaměřit na svou aktivitu, než tu navážet se do někoho, že neplní admin úkoly, když ho ani neznáš

Projdi si v af sekci absence a přestaň psát blbosti.

Joseph
09-04-14, 14:52
Joseph, tvůj názor mě asolutně nezajíma, zvlíšť proto že aktivita tvoje na tomto serveru je 0% takže se radši k tomudle nevyjadřuj, nikdy si mě na sevreru hrát neviděl, tak nepiš o nějakém průměru, absolutně nevíš, když byl na serveru třeba VINCE.C kdo si koho dával, tak tu prosimtě nesuď podle ranku, když si absolutně mimo mísu

S tvým názorem, že admin nemůže hrát na rank a věnovat se ranku se běž spláchnout, protože 3necky a třeba i britny jsou jasným příkladem, že na rank hráli a věnovali se právům, takže si tyhle blbý keci nechc pro někoho jiného a spíš se zaměř na svou aktivitu na csko serverech


Tvoje propočty, že lepší hráč. se za 1,5 roku při každodenním hraní 3 hodiny dostane do top10 jsou zcela mimo a jde vidět, že asi rank vůbec nechápeš

Protože aby se toto stalo, tak by nesměl v tom případě nikdo, z těch min top 100 hrát ten rok a půl


Mimochodem, ze stepou jsem hrával často a nemám pocit, že by na MP hrál, tak opět nevím, kde si ho vzal jako dobrého hráče na MP, když tak, tak hrál na d2

A mimochodem další, rank na MP nepadá, v top 10 jsou hráči , kteří skoro vůbec nehrají a rank jim nepadá, to sis tak možná změnil nick ve hře, proto jsi měl 0

Mimochodem rank nemáš na 0


Activity: -1%
Points: 22,022
Rank: Not active
Kills per Minute: 0.70
Kills per Death: 1.5787 (-*)
Headshots per Kill: 0.3668 (-*)
Shots per Kill: -
Weapon Accuracy: 14.1% (0%*)
Headshots: 1,737 (0*)
Kills: 4,736 (0*)
Deaths: 3,000 (0*)
Longest Kill Streak: 8
Longest Death Streak: 7
Suicides: 23
Teammate Kills: 0 (0*)



Ale tak aktivita -1% je taky skvělá, měl by si se spíš zaměřit na svou aktivitu, než tu navážet se do někoho, že neplní admin úkoly, když ho ani neznáš

si ma pobavil :) tu si môžeš pozrieť moju aktivitu na mp a iných serveroch http://csko.cz/adminlist/show. Mimochodem splachovať sa teda nejdem, lebo napríklad viem že kým dostal 3necky práva tak bol už dávno v top 3. :) a britny tiež hrala určitú dobu a rank mala dobrý kým tie práva dostala. Mimochodem aký nick maš in game ? Mimochodem si predstav že keď som tam denno denne hrával tak tam zašiel občas aj stepa :) Mimochodem, adminovanie mi účet za elektriku a internet a podobne bežné výdavky nezaplatí, takže som si dal pauzu a venujem sa aj iným veciam.

mirous
09-04-14, 16:00
Hlasování je na nic, to se dá snadno zmanipulovat. Já teda mám pevné zázemí na mega a dustu2 a když zajdu hrát jinam, třeba GG což ted často chodím, tak určitě není mou prioritou tam nahánět rank, spíš mi jde o ten mod samotný. Takže nechápu proč by na xxx servrech měli hráči honit rank, když tam dojdou poprvé. Snad si tam jdou zahrát. Motivací má být tento celý portál a jak to tu jde, ne rank na all servrech :D

To by Ti taky bylo houby platný, to by Ti pár let trvalo, než bys alespoň mě dohnala a to bych raději dal výpověď a seděl tam od rána do večera a šel po Tobě, než aby se Ti to povedlo :harhar:

Jinak zase plodná diskuse. Blbej den, tak sem si jí přečetl celou, abych se trochu pobavil. Nevím, proč tu furt někdo řeší nováčky, 90% nováčků to neumí a tak se do toho dostanou časem, i kdyby se resetoval rank, budou vzadu. Ti co to už umějí a přišli sem, popř.přesedlali na jiný mód, se do topky klidně dostanou. Jen to není za týden, ale doprčic co člověk dostane v životě zadarmo? Sportovci taky trvá roky než dosáhne vrcholu. Já sem se do tohohle ranku dostával po dvou resetech za ty roky, co tu hraju. Nápad odhledně nějakého snižování v době neaktivity? WTF? pokud je člověk neativní kolik, 3 týdny?, tak ho to smaže z ranku. A když jedu na týden na dovolenou nebo budu ležet v nemocnici, pak příjdu a budu ze třetího místa, které sem budoval dva roky, dvacátej, tak mě to akorát nasere.

Každopádně příkladem může být na GG hráč Frankie, který je první. Protože ví, že ho asi nikdo nepředjede tak hraje ještě pod nickem "GunGame Man" a už je čtvrtej a i když hraje na střídačku za dva nicky, tak už mi zase dýchá na paty. Takže je vidět, že se tam dá dostat poměrně rychle, pokud to člověk umí. Já třeba vím, že se na první místo nedostanu, on je lepší a já na to nemám, tak co? Za třetí místo sem rád a stálo mě to hodně úsilí. Teď si to tam šudlám, protože času už není tolik, spoustu her prospectuju i když třeba zbytečně. Tím spíš vím, že dopředu bych se dostával hůře. Sice jde o prd, ale dobré umístění v ranku potěší.

Jestli ho někde resetne, tak ho umlátím kávovou lžičkou..:bruce_h4h:

P.S.: stejně nic nevyřešíte. Stačí aby se Kotel opil, z prdele stiskne kouzelné tlačíko ,,RESET RANK" a máte po srandě králíků všichni..

Bager258
09-04-14, 16:02
Vy dvaja tu riešite úplné blbosti, ktoré si môžte vyriešiť cez PM a nie tu. Tu by ste mali riešiť to, či ten rank chcete resetnúť alebo nie. Ja som určite Pro reset.

SENO
09-04-14, 16:38
Projdi si v af sekci absence a přestaň psát blbosti.


Páni, to bych bez tebe nevěděl, čti si pořádně celé jádro věci, proč jsem zmínil neaktivitu, takže blbosti přestaň psát ty.


si ma pobavil :) tu si môžeš pozrieť moju aktivitu na mp a iných serveroch http://csko.cz/adminlist/show. Mimochodem splachovať sa teda nejdem, lebo napríklad viem že kým dostal 3necky práva tak bol už dávno v top 3. :) a britny tiež hrala určitú dobu a rank mala dobrý kým tie práva dostala. Mimochodem aký nick maš in game ? Mimochodem si predstav že keď som tam denno denne hrával tak tam zašiel občas aj stepa :) Mimochodem, adminovanie mi účet za elektriku a internet a podobne bežné výdavky nezaplatí, takže som si dal pauzu a venujem sa aj iným veciam.


Jasně neboj, prohlížel jsem tu aktivitu, já ti tu psal hlavně ohledně MP. Ve hře mám momentálně nick SENO *_* ano Josephe, i já chodim do práce, pracuji každý den od 7-21 včetně dojíždění do práce. Ale prosím nenavážej se do mě, že když hraju na rank, tak se nevěnuju adminování, to by jsi mohl tímpádem napsat většině adminů co hrajou na rank, že se něvěnují adminování.

Navíc jsem včera zjistil věc, že když mě někdo zabije, tak za mě získá body , někdy i + 11 a mě to odečte ten samej počet bodů a já se kolikrát nechával afk ve hře :D takže mi to hezky odečítalo...

Jinak na serveru průměrně mývám skore 3:1 nebo 4:1, takže si nemyslim ze prumer hra, navic se mi nedavno povedlo na MP mít skore 59:9 něbo tak nějak , což asi průměr není.

t.twisted
09-04-14, 16:52
Jasně neboj, prohlížel jsem tu aktivitu, já ti tu psal hlavně ohledně MP. Ve hře mám momentálně nick SENO *_* ano Josephe, i já chodim do práce, pracuji každý den od 7-21 včetně dojíždění do práce. Ale prosím nenavážej se do mě, že když hraju na rank, tak se nevěnuju adminování, to by jsi mohl tímpádem napsat většině adminů co hrajou na rank, že se něvěnují adminování.

Navíc jsem včera zjistil věc, že když mě někdo zabije, tak za mě získá body , někdy i + 11 a mě to odečte ten samej počet bodů a já se kolikrát nechával afk ve hře :D takže mi to hezky odečítalo...

Jinak na serveru průměrně mývám skore 3:1 nebo 4:1, takže si nemyslim ze prumer hra, navic se mi nedavno povedlo na MP mít skore 59:9 něbo tak nějak , což asi průměr není.

Vysvětli mi jednu věc. K čemu ti bude prospěšný reset ranku když se teda necháváš ve hře zbytečně zabíjet akfkařením. Beztak na tom budeš stejně jak teď.

human
09-04-14, 17:06
To co uz je, ked sa admin honi za rankom a nemoze ho dobehnut, tak ziada reset? :D Taky nema v AT co hladat.

:moqq
09-04-14, 18:05
@seno: Na mega se do top100 clovek dostane (snad ani ne) za tyden. Ne za 3-4 mesice.

Pokud chcete opravdu nastavit nejaky XP decay, tak bych to nastavil nasledovne:
Kazdy den -1% nehlede na aktivitu.

V ten moment budou mit ti lepsi a soucasne noliferi maximalne tak 80-90k XP (mozna i min) a na to se da dosahnout za relativne kratkou dobu, resp. dosahnout alespon na top15 by mela byt pohudka.


Prava otazka spis ale zni, zda-li a proc chceme XP decay.

Bager258
09-04-14, 21:56
@seno: Na mega se do top100 clovek dostane (snad ani ne) za tyden. Ne za 3-4 mesice.

Pokud chcete opravdu nastavit nejaky XP decay, tak bych to nastavil nasledovne:
Kazdy den -1% nehlede na aktivitu.

V ten moment budou mit ti lepsi a soucasne noliferi maximalne tak 80-90k XP (mozna i min) a na to se da dosahnout za relativne kratkou dobu, resp. dosahnout alespon na top15 by mela byt pohudka.


Prava otazka spis ale zni, zda-li a proc chceme XP decay.

Chce sa decay aby nebol reset ranku a aby aj ostatný mali šancu byť v top12. Buď bude decay alebo reset ranku...

SENO
09-04-14, 22:41
Vysvětli mi jednu věc. K čemu ti bude prospěšný reset ranku když se teda necháváš ve hře zbytečně zabíjet akfkařením. Beztak na tom budeš stejně jak teď.


Doporučil bych , aby ses vrátil do první třídy, kde te naučí číst.
Nebo aby tě myslím v nějaké 3-4 naučili časy, jako je přítomný a minulý...

Asi se víc k tobě nemá cenu vyjadřovat


To co uz je, ked sa admin honi za rankom a nemoze ho dobehnut, tak ziada reset? :D Taky nema v AT co hladat.

Human, tvůj příspěvek je trapný jako vždy, takže admin co hraje na rank, je špatný? Je špatný když se v topicu "reset ranku" vyjadřuju pro reset ranku? Takže všichni admini co hrají na rank, by měli skončit v AT? Kolik ti je prosimtě let? 19 si myslím psal , čekal bych od 19 trošku více, ale si spíš dítě podle vyjadřování


@seno: Na mega se do top100 clovek dostane (snad ani ne) za tyden. Ne za 3-4 mesice.

Pokud chcete opravdu nastavit nejaky XP decay, tak bych to nastavil nasledovne:
Kazdy den -1% nehlede na aktivitu.

V ten moment budou mit ti lepsi a soucasne noliferi maximalne tak 80-90k XP (mozna i min) a na to se da dosahnout za relativne kratkou dobu, resp. dosahnout alespon na top15 by mela byt pohudka.


Prava otazka spis ale zni, zda-li a proc chceme XP decay.

Moqqu cus, myslím, že jsem nikde o top 100 nepsal, tam je celkem easy se dostat, pokud se trochu věnuješ hre, ale pokud se pletu, klidně mě oprav : - )

Giussepe
09-04-14, 22:51
Místo navážení do ostatních adminů, by sis mohl radši přečíst pravidla fora. Už tvůj třetí multipost a jen v tomhle vlákně.

EdIT: hehe, bezdak rychlejší.

Britny
09-04-14, 23:06
Chce sa decay aby nebol reset ranku a aby aj ostatný mali šancu byť v top12. Buď bude decay alebo reset ranku...

Prosím? Jaké buď a nebo, co to zase plácáš? :) Jako co se dívám na tvůj chatlog, tak si občas měníš nicky, tak bych se tu ani nevyjadřovala o ranku a dostat se do top12. To bys v první řadě musel hrát jenom pod jedním nickem a ne to střídat jak fusky a hlavně mít skill, že?

Já stále nechápu proč tu spousta lidí nepochopí, že kotel psal už ve 3 postech, že RESET RANKU NEPLÁNUJE Navíc jsem vůbec nezaznamenala, že by např. na mega hráči v topce abnorlmálně rostli, že by se muselo udělat % snížení bodů.

Já tam hraju tady 18d a jsem 4. moqq tam má 5d a je 20. Když bude hrát takovým stylem jakým hraje, tak mě třeba za chvilku dožene. Ale průměrný a podprůměrný hráč nemá prostě šanci. A neměl by ji ani, kdyby byl reset, protože se tam opět dostanou lepší hráči. Tak už to konečně pochopte :))

:moqq
09-04-14, 23:13
@Seno: Aha sorry, videl jsem to ve tvym postu, ale byla to citace Josepha.

No kazdopadne, jak zminila Britny, do top20 se da dostat za 5 dni cistyho casu. K:D=4.

@bager: nemam problem ani s resetem, ale to mi neprijde jako reseni problemu, ale jako firefighting.


Jinak panove poprosim o redukci osobnich vylevu a vecnou diskusi k tematu. Starting now. A zadny "ale on mi totok a ja se jen totok". Stop it. Tohle je zajimavy a celkem podstatny tema, tak pls cut the crap.


Abych oduvodnil svuj navrh decay -1% xp denne...

Je evidentni, ze abychom priblizili novejsi hrace k drivejsim, je potreba vytvorit strop, pokud mozno dynamicky umerne tomu, kolik toho lidi nastrilej. Uvaha vychazi z toho, ze v urcitym momente clovek nebude schopnej udelat tolik XP, kolik ztrati. Momentalne tusim clovek v topce udela treba 1k xp denne, ale pri 100k uz by kazdej den o 1k prisel. Navic lidi s min xp dostavaji za fragy vic xp, takze dohani rychleji. To znamena, ze bude snazsi se dostat do topky, ale taky bude vetsi koncentrace hracu s podobnym poctem xp (bude tam nejaka critical mass, podle myho odhadu tech maximalne 80-90k, spis ale nizsi), takze se podle aktivity daleko vic bude tocit aktualni top poradi. Predpokladam, ze tohle je to, ceho chceme docilit.

Samozrejme bychom mohli presny % decay tunit dle toho, jak se bude situace vyvijet (treba bude lepsi -0.8%/den, kdo vi?).

Kotel
10-04-14, 09:12
Kotle da sa to upravit tak, ze pocas neaktivity by rank siel o nejake percenta dole? proste cim dlhsia neaktivita, tym rychlejsie klesanie ranku...


Pri neaktivite se rank maze po mesici, ale slo by to i takhle. Dal bych max 0,3% za den pro prvnich 50.

Bager258
10-04-14, 12:50
Prosím? Jaké buď a nebo, co to zase plácáš? :) Jako co se dívám na tvůj chatlog, tak si občas měníš nicky, tak bych se tu ani nevyjadřovala o ranku a dostat se do top12. To bys v první řadě musel hrát jenom pod jedním nickem a ne to střídat jak fusky a hlavně mít skill, že?

Ja si stále mením meno ?? hrám stále pod jedným a keď si ho mením, je to zo srandy a nie na 10 máp vieš. Ja si meno mením na 1 kolo len tak z haluze alebo ako včera, Byznis mi zmenil 3x meno a bolo to zo srandy, takže ja hrám pod jedným menom.

:moqq
10-04-14, 13:17
Pri neaktivite se rank maze po mesici, ale slo by to i takhle. Dal bych max 0,3% za den pro prvnich 50.

Mne na tom vadi tech prvnich 50. Navic jsi proti tomu sam argumentoval Bezdakovi -> analogie s tim, ze by se 201. dostal pred 200.

Na mega je na 50. pozici 0.3% asi 111 xp, takze zhruba 2-10 minut hry. Cim nizsi pozice, tim mensi vyznam to ma a proto bych dal opravdu kazdy den snizeni pro vsechny a ne jen top50.

Jinak ohledne toho Last Week/Month ranku - je to znacne zkreslujici, protoze se nebere v uvahu kolik danej clovek uz ma XP. Stejnej clovek v topce udela za hodinu min XP, nez kdyz hraje s jinym nickem od nuly - kvuli vyssim XP za killy kdyz je na low ranku.

NarutoO
10-04-14, 17:53
Vaše problémy s rankem bych chtěl mít.... :D :D

Kotel
28-05-14, 11:30
Každý den se bude počet bodů snižovat všem o 0,3%.

lynx
28-05-14, 11:46
Každý den se bude počet bodů snižovat všem o 0,3%.

0,3% z celkoveho poctu je dost.. nebolo by lepsie zacat na nizsom percente a namiesto linearneho znizovania radsej exponencialne?

Kotel
28-05-14, 17:10
Nebo snížit počet bodů najednou o polovinu a pak snižovat o 0,01% denně.

Cip3r
28-05-14, 17:22
Stejně všichni chtějí uplný reset, jen ty maš zatměno před očima :)

Kotel
29-05-14, 10:05
Exponenciálně myslíš tak, že kdo má víc bodů, tak přijde o hodně víc?
Takhle to vypadá, když se to sníží o 1% - http://csko.cz/download/rank1.jpg http://csko.cz/download/rank2.jpg
Kdo měl 376000 tak má 372000 a kdo 91000 tak 90000.
Když ten první nebude hrát, tak se mu to sníží na 92000 za 140 dní. Když by mu to klesalo víc, tak si může dát měsíc pauzu, protože by stejně přišel o víc, než by nahrál, až by se dostal na těch 100000. Proto bych dal teď reset třeba o 80%. Pak by se udělal strop pro prvních 10, kdy by už nedostávali tolik bodů, protože drastický snižování není motivační, ale je nutný, aby se dali snáž dohnat a mohli nějak soutěžit. Prostě by prvních 10 míst byl nějaký větší hardcore :smart:

lynx
29-05-14, 13:30
linearne nie kazdy den 0,3% zo sumy, ale exponencialne dajme tomu prvy den neaktivity 0,01%, druhy 0,02%, treti 0,04%, stvrty 0,08% piaty 0,16% šiesty 0,32% siedmy 0,64%... a az po tyzdni to už nechať pevne na urč. %, kedže ono vlastne to už exponencialne ide samo, kedze bude sa brať stále rovnake %, ale stale zo zmensujuceho sa poctu bodov. prip. alternativu nejaku, tak aby ked clovek nepohral z akychkolvek dovodov tyzden nestratil povedzme dvoj mozno viac tyzdnovu "robotu" ktora sa pri vysokom pocte bodov pri sucasnom systeme tazko zbiera. eq 100000-0,3%=300bodov. Na porovnanie pri 50k je to na cca hodinu hry tak pri 100k no nvm.. a to je 1 den out of da game...

PS: ofc velka strata bodov pri dlhodobejsej neaktivite je ok.

Kotel
29-05-14, 15:46
Neaktivitu zatím neřeším. Skoro všichni hráči na topu hrají každý den. Ale šlo by to takhle nastavit.
Chci vyřešit nekonečný nárůst bodů, který vzniká. Třeba prvních 10 hráčů nebude dostávat bonusy za věci jako položení bomby, multikill apod. Nebo bude nastavený strop třeba 100 000 bodů, po jehož překročení se změní bodování.

Britny
29-05-14, 15:59
A co hráči co jsou v top 10 třeba na 8 místě a chtějí být první? Tak jak to pak udělají, když už od top 10 chceš mít jinačí bodování? Třeba na mega má ninja skoro 97k a je na 8. místě a necky má 157k jako první, jakou šanci má potom ninja když překročí hranici 100k v top 10, že bude někdy první? Když bude mít už těžší bodování.

b4official
29-05-14, 16:40
Mohlo by sa to tak urobiť, ako už napísal Kotel, že sa stiahne všetkým hráčom počet bodov o 60-80% a po dosiahnutí napr. hranici 100K bodov sa zmení bodovanie na "hardcore" ..

PS: teraz nech niekto nemyslí, že chcem byť 1. v top a tým, že sa resetnú body o niekoľko tisíc sa tam dostanem rýchlejšie - hrám len DD2 a som 2. v TOP, čo mi trvalo nahrať dosť dlho, ale ten celkový štýl bodovania sa mi nepáči, tak som za nejakú tu zmenu..

halelujah
29-05-14, 19:04
Každý polrok by sa mohol resetnuť kompletne rank , a top 100(alebo menej ) by sa dalo pod pravidla v /menu aby tam tí hráči boli .

DelteN
29-05-14, 19:14
linearne nie kazdy den 0,3% zo sumy, ale exponencialne dajme tomu prvy den neaktivity 0,01%, druhy 0,02%, treti 0,04%, stvrty 0,08% piaty 0,16% šiesty 0,32% siedmy 0,64%... a az po tyzdni to už nechať pevne na urč. %, kedže ono vlastne to už exponencialne ide samo, kedze bude sa brať stále rovnake %, ale stale zo zmensujuceho sa poctu bodov. prip. alternativu nejaku, tak aby ked clovek nepohral z akychkolvek dovodov tyzden nestratil povedzme dvoj mozno viac tyzdnovu "robotu" ktora sa pri vysokom pocte bodov pri sucasnom systeme tazko zbiera. eq 100000-0,3%=300bodov. Na porovnanie pri 50k je to na cca hodinu hry tak pri 100k no nvm.. a to je 1 den out of da game...

PS: ofc velka strata bodov pri dlhodobejsej neaktivite je ok.

To sa mi zdá najlepší spôsob...

Invisible
03-09-14, 17:16
Podle toho který server myslíš, já jsem do pul roku cca rank 29 na dm ffa. A hlavně jsem hral aj za jine nicky. Ale ta top ta mi tak odpovídá že pul roku :) (jistě že ještě) To je trošku pro někoho jineho
E: takže pro pana Beata :)

Hat$umi
12-10-14, 06:33
[img]http://csko.cz/statsx2/sig.php?player_id=1258420&background=random ak img] (http://csko.cz/statsx2/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1258420)


JO..... snaž se.Nevim jak na jinejch serverech , ale na pb dostat se do top ....když se snažíš. ...no probléma.
Akorát jsem nikdy nepochopil hodnocení za kill. Když jsem začínal tak sem za kill bral 9 bodů. Teď. .. 2 max 4 body. A když někdo sejme mě tak mi sebere 4 a nebo 9 bodů. Mno... to je asi aby měli šanci dostat se do top ti co jedou od nuly. :-P

matis
12-10-14, 09:08
[img]http://csko.cz/statsx2/sig.php?player_id=1258420&background=random ak img] (http://csko.cz/statsx2/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1258420)


JO..... snaž se.Nevim jak na jinejch serverech , ale na pb dostat se do top ....když se snažíš. ...no probléma.
Akorát jsem nikdy nepochopil hodnocení za kill. Když jsem začínal tak sem za kill bral 9 bodů. Teď. .. 2 max 4 body. A když někdo sejme mě tak mi sebere 4 a nebo 9 bodů. Mno... to je asi aby měli šanci dostat se do top ti co jedou od nuly. :-P

za kill dostavas body podla umiestnenia v ranku....ak mas ty malo bodov a zabijes niekoho z top, tak dostavas viac bodov ako ked zabijes niekoho zo zpodku tabulky ranky a naopak

halelujah
12-10-14, 14:48
Neaktivitu zatím neřeším. Skoro všichni hráči na topu hrají každý den. Ale šlo by to takhle nastavit.
Chci vyřešit nekonečný nárůst bodů, který vzniká. Třeba prvních 10 hráčů nebude dostávat bonusy za věci jako položení bomby, multikill apod. Nebo bude nastavený strop třeba 100 000 bodů, po jehož překročení se změní bodování.

Mohlo by to podobne fungovať ako keď vidíš dajme tomu nejaké preteky napr. f1 tak tam ukazuje že koľko chýba hráčom na prvého hráča , takže prvý hráč by si nemohol urobiť náskok (ktorý hráčov odradzuje ) ale aby sa aj ten prvý hráč v topke snažil potom keď ho hráči dobehnú a napríklad súťažili viacerý hráči o post 1. v ranku (kedže prvý chcu byť všetci ak sa spýtaš ale kto ti povie že chce byť 15?) a mohol by sa ten hráč top1 ukazovať napríklad pri serveroch niekde na webe alebo na ich statuse kde sú štatistiky hratelnosti za 24 h . napriklad.

Nihilia
20-10-14, 08:26
Resetovat kompletně ranky každé 3 měsíce a je to vyřešené. 4x do roku bude reset ranku a šanci budou mít všichni.

BTW: rank je pro spoustu lidí jen honění vlatního ega, takže z mého pohledu je rank stejně blbost a nikdy jsem ho nesledoval :-)

Bager258
20-10-14, 10:33
Resetovat kompletně ranky každé 3 měsíce a je to vyřešené. 4x do roku bude reset ranku a šanci budou mít všichni.

BTW: rank je pro spoustu lidí jen honění vlatního ega, takže z mého pohledu je rank stejně blbost a nikdy jsem ho nesledoval :-)

Nedával by som to tak často, každý polrok, teda každých 6 mesiacov, 2x do roka a je to...

The Keox
20-10-14, 12:49
Já bych ten rank zrušil ůplně...Akorat (pardon ale napisu to) "kokod cur4k zase za 13,co kempis ty buzn4 takhle si nahrabavas pointy?,dick jenom za 13 bere urcite ma ajmbot" - pf..tak jako co..ja hraju 4fun a nejakej rank je napytel a je uplne jedno...Myslim ze kotelna neni jenom rank coz myslim i CS 1.6 obecne

Jestli ho nechcete zrusit tak na kazdym serveru treba top200 jak psal Bezdak(asi to byl Bezdak) strhnout o nejake % , at se novy hraci dostanou nekam,treba pravidelne kazde 3 mesice-cas je nepodstatny,ten by jste si mohli zvolit vy.

Acid
20-10-14, 12:58
Já bych ten rank zrušil ůplně...Akorat (pardon ale napisu to) "kokod cur4k zase za 13,co kempis ty buzn4 takhle si nahrabavas pointy?,dick jenom za 13 bere urcite ma ajmbot" - pf..tak jako co..ja hraju 4fun a nejakej rank je napytel a je uplne jedno...Myslim ze kotelna neni jenom rank coz myslim i CS 1.6 obecne

Jestli ho nechcete zrusit tak na kazdym serveru treba top200 jak psal Bezdak(asi to byl Bezdak) strhnout o nejake % , at se novy hraci dostanou nekam,treba pravidelne kazde 3 mesice-cas je nepodstatny,ten by jste si mohli zvolit vy.

Jenže rank je věc, která láká většinu lidí a kdyby se to zrušilo tak by návštěvnost na serverech šla poznat, si myslim.

slender
20-10-14, 17:54
Úplný reset ne. Tak jak je to teď (tuším nějaké ty desetinky dolů každý den?) je to nejlepší. Maximálně tu hodnotu o kterou se rank snižuje zvýšit, aby dobří hráči zůstávali +/- na stejném počtu bodů a začínající je rychleji dohnali. Souhlasím že pro nějakou část lidí je rank důležitý. To je podstatným důvodem proč se každý den servery naplní k prasknutí. Rank je velké lákadlo. Přeci jen 1.6 je hra blížící se úpadku, CS:GO jí postupně vytlačí, takže sem rád že mám na serveru lidi se kterými si můžu ještě zahrát.

Maaaaaaaaaaja
23-10-14, 16:08
My mívali na starém portálu reset ranku každý měsíc a bylo to ok. Člověk měl šanci se tam vždycky prosadit a takové ty řeči, že někdo x měsíců sbírá 33434234 bodů do ranku stejnak nechápu. Když člověk na nějakém serveru hraje pravidelně a je dobrý, tak v té topce bude vždycky, ať je reset za 3 roky, nebo 1 měsíc. A že třeba nebude první, ale až čtvrtý, protože se tam prosadí někdo, kdo tam hraje kratší dobu ....

matis
23-10-14, 16:11
My mívali na starém portálu reset ranku každý měsíc a bylo to ok. Člověk měl šanci se tam vždycky prosadit a takové ty řeči, že někdo x měsíců sbírá 33434234 bodů do ranku stejnak nechápu. Když člověk na nějakém serveru hraje pravidelně a je dobrý, tak v té topce bude vždycky, ať je reset za 3 roky, nebo 1 měsíc. A že třeba nebude první, ale až čtvrtý, protože se tam prosadí někdo, kdo tam hraje kratší dobu ....

nepis :D:D

Britny
23-10-14, 17:25
Už se to tu zase řeší? A já že už bude ticho a klid :D Nevím proč tu všeci chtěj reset, když na reset potřebujou skill, aby se vůbec někam dostali. Udělá se reset a přijde někdo jinej, kdo bude brečet, že není v top a chce další reset. Ti co jsou teď v top taky něco na těch servrech odehráli a nějak se snažili, tak at se snažej všeci a v top budou i tak. Jestli Kotel už neurobil to, že se snižuje nějaké % pro topcu, tak at to třeba udělá, ale úplnej reset nic nevyřeší :33

Klimax
23-10-14, 18:46
ved aj keby bol reset, nic sa nevyriesi, skill hraci by boli v TOPke a slabsi by nemali sancu..nema to zmysel