PDA

Zobrazit normální verzi : žadost o prava megapub a megapub2 - PŘIJATÝ



SENO
09-03-14, 14:39
Dobrý den :)
Rád bych požádal o práva na serveru MegaPub/Mega pub2
Jméno, Příjmení : Lukáš Fedic
Můj nick ve hře : S E N O
Steam nick : feda152
Steam ID : STEAM_0:0:9980129
Věk : 23

Counter strike 1.6 :
CSko už hraji od svých 11 let což je nějakých 12,5 roku.
Chvíli jsem hrál 1.5 ale ta už pomalinku zkončila, tak jsem přešel na 1.6, hraval jsem only classic, protože v té době tolik modu jako je ted neexistovalo :) Mezitím jsem měl i samozřejmě pauzy, když jsem měl přítelkyni apod :)
Proč chci práva?
Rád bych využil své bohaté zkušenosti k omezení cheatingu na csko serverech, býval jsem hlavní CH na původní u2 Ch na serverech Bside,
Admin na serverech GIGAPARBA , PHOENIX, W.A.R. server , chvili na serveru RapidSharing, admin na portalu noobstyle.sk apod :)
Proč chci práva?
Nelibi se mi, když je na serveru cheater, a zrovna není žádný admin přítomen, nebo přes ! nikdo nereaguje, tak bych rád tuto situaci vyřešil sám, jelikož na těchto serverech hrávám pravidelně.
Něco o mě .
Pracuji ve společnosti Vodafone CZ
mezi mé koníčky patří sport : fotbal,florbal, hokej, poker a samozřejmě csko 

Steam :
steam mám už 8 let od roku 2005 stále ten samý :) nahráno 3200hodin, předtím pár let na NS

Forum :
Co se týka fora, tak zatím aktivita nic moc, většinou jen, když jsem měl nějaky problem, nebo když jsem chtěl na něco vyjádřit svůj nazor, ale ta aktivita se dá samozřejmě napravit, přístup na web mám kdykoliv a kdekoliv :)

Britny
09-03-14, 14:48
Sena znám už dlouho, už z dob zaniklého portálu Free7 :))
Je to bezproblémový, aktivní a kvalitní hráč, co zkušenosti určitě má.
Jediné mínus má asi v tom, že nehlásí na web, což se určitě dá napravit, takže za mě má určitě PRO

baf
09-03-14, 19:09
Znam urco pro skill ma chovani taky v poradku.A k tomu potrebuju neco od tve firmy :)

Ridik :D
09-03-14, 19:22
jsem pro zadost vypada slusne a na serveru to taky nevypada spatne

SENO
09-03-14, 19:58
baf: Klidně napiš, o co jde? :)

dhaaqu
10-03-14, 01:36
Vodaufoun mi na mé české simce stále účtuje služby, které jsem buď neprovedl nebo dávno zrušil, takže proti :D
Vybavuju si tě ze serveru, ještě se vyjádřím :-)...

Edit:
Tak koukám, že jsi starý trestanec: http://bans.wtf.sk/new6/ban_list.php?bid=24213
:D řekneš nám k tomu něco?
Ještě bych rád viděl hlášení tady na fóru, nebo potvrzení pár adminů, že jim pravidelně hlásíš, pak nemám důvod být proti.

Britny
10-03-14, 15:04
Já můžu potvrdit jeho hlášení na steam :)

mirous
10-03-14, 15:27
Vypadá jako rozumný člověk, zkušenosti bezesporu má, věk je jedině plus. Neaktivitu na forku bych v tomto případě neviděl tak tragicky, pokud na Tebe někdo něco nevyštrachá, tak jsem PRO.

SENO
10-03-14, 16:05
Vodaufoun mi na mé české simce stále účtuje služby, které jsem buď neprovedl nebo dávno zrušil, takže proti :D
Vybavuju si tě ze serveru, ještě se vyjádřím :-)...

Edit:
Tak koukám, že jsi starý trestanec: http://bans.wtf.sk/new6/ban_list.php?bid=24213
:D řekneš nám k tomu něco?
Ještě bych rád viděl hlášení tady na fóru, nebo potvrzení pár adminů, že jim pravidelně hlásíš, pak nemám důvod být proti.

Hehe tak to je dobrej ban, ale bohužel se k banu na 180 minut před 2 lety nedokážu vyjádřit :D

Jinak co se týká hlášení, tak píšu Britny na steam a předtím jsem na only d2 hlasil občas přes !

Charon35
14-03-14, 17:58
Mne tiež niečo hlásil, resp. cez !. Tu zrejme nie je čo riešiť.

Ok.

Giussepe
14-03-14, 18:13
trochu offtopic.

bside, gigaparba, phoenix... Herdek, samé servery na kterých jsem kdysi hrával, a to už nakej patek bude. A co si pamatuju, tak velice slušné servery. Co vím, tak už snad neexistuje ani jeden.
Abych nebyl úplně offtopic, Charon už své OK napsal, tak gratuluji a myslím, že člověk který v minulosti působil na takto dosti obstojných serverech, bude pro zdejší admin tým jistě přínosem.

SENO
14-03-14, 18:32
Tak děkuju : - )

Jinak bohužel ani jeden z danných serveru neexistuje, jinak pokud si tam hrával, tak na GP jsem měl nick Jasir Arafat a třeba na phoenixu FEDA :)