PDA

Zobrazit normální verzi : TS3 developer - PRIJATY



Tukan
09-03-14, 15:03
Zdravím,

pamětníci si možná vzpomenou na Tukánka.
Na nic si nebudu hrát a tak to tu na Vás vychrlím. Předem se omlouvám za gramatiku.
Byl jsem prakticky zakladatelem TS3 serveru co se doposavadního vzhledu, využití a funkce týče. Pravomoce, pravidla, řád, vzhled, funkce a ochrana proti hackerům, to vše jsem na TS3 csko.cz založil.
Co tady dělám? Chci se znovu podílet na aktuálním děnní co se projektu TS3 na portálu csko.cz týče.

Jak již bylo řečeno, byl jsem developerem aktuálně využívaných věcí na TS3. Je to cca 4 roky, co jsem svoji funkci ukončil. Práva mi nebyla odebrána, nicméně po výměně počítače zůstaly tokeny v tom starém. Přestal jsem hrát CS 1.6, protože mi neskutečně lagovalo na notesu a tak jsem svou funkci nedobrovolně ukončil. Začal jsem však CS 1.6 hrát. Kde jinde než na nejlepších zombie serverech na východ od Aše. To je ve stručnosti můj příběh.

Jmenuju se, no, říkejte mi Tukan. Tato přezdívka vyjadřuje mé vlastnosti dostatečně a má zhruba tolik písmenek jako já jmén. Nejsem čech ačkoliv již 18 let žiji na Moravě, pocházím z daleka od moře (nejsem černej) z místa jménem Napoli. Jsem trvale zaměstnán na mezinárodním letišti v Tuřanech (ground). Moje práce, přítelkyně a děti mě dost časově vytěžují. Pro slečny zdůraznuji, že děti nemám. Děti, které jsem zmínil jsou sousedovy. A přítelkyně se dá lehko zaměnit, vypadáte všechny stejně, rád si vás pletu. Zpět ale k tomu, proč tu jsem. Trestní rejstřík mám čistej až na tu vloupačku v žáří 2007. Neuznámám žádné jiné náboženství, než to svoje které spočívá v tom, že Adam a Eva byli ve skutečnosti Allah a Akbar, které stvořily mimoni za pomoci mikrovlné trouby, jako důkaz existence rychlosti rozmnožování živé podprůměrné inteligence. Nicméně náboženský ani rasový rasista nejsem tudíž mě neoslovujte jako malé Hitle. Mé jazykové vzdělání je na dost špatné úrovni. Angličtinu zvládám, s češtinou jsem na tom hůř. Učím se Francouzky a hledám doučování na mnou zapomenutou italštinu. Absolutně nezvládám slovenštinu. Do budoucna se chcu naučit i ruštinu a němčinu. Co dělám ve svém volném čase? Na řečnickou otázku odpovím otázkou: Co Vás to zajímá?!
Tolik o mě, kdo mě chce poznat blíž, musí být pohlavý ženského.

Moje zkušenosti jsou dost obsáhlé. Kde všude jsem dělal?
- gamerspark.cz - developer TS3, moderátor článků a novinek. Zde jsem začal. Bohužel projekt svoji funkci ukončil.
- gamingportal.cz - zástupce majitele TS3, moderátor článků a novinek. Projekt zakončil svou veřejnou činnost.
- ts.zaparit.cz - administrátor TS3. Svou funkci jsem ukončil z důvodů špatného vedení TS3 od majitele.
- gamepark.cz - administrátor TS3. Svou funkci jsem ukončil ze stejného důvodu jako u Zapařit.
- ts.zaparit.cz - administrátor TS3. Kamarádi mě donutily vrátit se. Majitel stanovil zástupce, který se ze začátku TS3 serveru věnoval, později to začal šidit a jak jsem znovu svou funkci ukončil.
- csko.cz - developer TS3. Svou fuknci jsem zakončil z důvodu ztráty tokenů.
- ts.zaparit.cz - administrátor TS3. Nový zástupce mě znova překecal, ať se vrátím. svou funkci jsem velice rychle zakončil.
- posterus.cz - developer TS3. Majitel mě z důvodů zneužívání pravomocí k šikaně vyhodil. Svou chybu jsem uznal nicméně to nebylo nic závažného. Po mém vyhazovu mojí funkci převzal jeden človíček, který si přiřkl všechnu mojí práci. Dosavadní TS3 posterus.cz je celé moje práce. Nic co bych neudělal já tam doposud není. Autorských práv jsem zatím nevyužil.
- ts3.hqhosting.cz - administrátor TS3. Svou funkci jsem velice rychle opustil díky vedení.
- nivous.cz:9988 - developer TS3, zakladatel stránek czechbeerteam.cz a moderátor těchto stránek. Můj WOT klanový TS3 server. Klan se bohužel rozpadá díky neaktivitě vedení (včetně mě, dal jsem si pauzu od WOT).

Pamětníky zdravím a teď mě omluvte, čeká mě masakr na zombíkách.
Pokud jste se dostaly až sem, tak Vám velice děkuji za přečtení.

Zoid
09-03-14, 22:02
Vítej zpátky chlape ;)