PDA

Zobrazit normální verzi : ^#m!k3#^<3 Martinku!! :-** (reklama) --> Jolo



mike12
10-03-14, 16:26
Vypis z konzole:
[AMXBANS] Mas 4 tydnu, 4 dnu, 21 hodin, 45 minut a 23 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'reklama na iny portal a demencia po bane'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ^#m!k3#^
[AMXBANS] Tvuj nick: ^#m!ke#^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:73061087
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:73061087
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.176.218.5
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.176.218.5
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Jolo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife (1hp_pwr_full)





Poznamka:



Toto je pro mě nový způsob žádosti. Nejsem si jistý, jestli se odeslal text, protože se mi to tu neukáže. Tak pokud ne, tak tady je ještě jednou.
"Dobrý den, chtěl bych zažádat o zrušení banu, který jsem dostal naprosto bez důvodu. Na knife#1 jsem byl zabanován z důvodu reklamy na jiný portál a za demenci po banu.. Přemýšlím, jestli nemá nějaký vážnější problém admin, který mě zabanoval.. Tedy Jolo.. Někdo přišel na server a sprejoval reklamu na csko.cz. Je to server, na kterém jsem začínal, kde jsem hrál celý čas, než jsem se dostal na kotelnu. Pro mě ten nejlepší ze všech.. Takže jsem hned psal, že soe je nejlepší. Jolo přišel a zabanoval mě s domněnkou, že to sprejuji já, ale já jsem měl jasně a viditelně na spreji svůj nick. Ban jsem dostal nejprve permanentní, což mi přišlo jako žert. Potom jsem se následně připojoval na server, aby mi dal unban, že to není moje. Ban mi po nějaké době zkrátil na 4 týdny.. Po chvíli dobývání se na server a otravování s unbanem už jsem začal být vulgární. Protože mi přišlo jako naprostý nesmysl to, co Jolo udělal. Navíc než admin zabanuje, měl by si být jistý důvodem, kterým hráče zabanuje.. A pokud není slepý, tak takto neučinil.. Děkuji a doufám, že se toto nějak normálně vyřeší, protože já nehodlám čekat 4 týdny za nic. "

mike12
10-03-14, 16:35
Také bych byl moc rád, kdyby jste něco udělali s neustálím kopírováním mého nicku. Po zabanování mi asi bylo zrušeno VIP, tudíž jsem neměl zarezervovaný nick. Takže si ho mohl kdokoli zkopírovat. Učinil tak a to nejednou .. Vydávají se za mě.. Píšou tam dokonce i mé osobní věci, což nechápu naprosto a mě to prostě vadí. Tak prosím jestli by šel nějak ten nick nastálo zarezervovat nebo něco.. Děkuji. :)

human
10-03-14, 16:44
Nemozem ta najst v chatlogu,(skuste niekto iny prosim). Pisal si tam nieco soe.cz najlepsi portal, kotelna je az druha. To, ze to sprejoval niekto iny som neriesil, lebo som nezistil kto to sprejuje. Z toho, co si tam pisal to bolo pre mna umyselna reklama. Povodne si mal permu ale skratil som ti to. Z tohoto ti to neskratim uz ani na den. Za reklamu na iny portal tu padaju permy.

J3ZUsSs*
10-03-14, 16:49
Chatlog sa zase mazal.

mike12
10-03-14, 16:55
Já jsem psal, že soe je nejlepší portál.. Nepamatuji si, ale myslím si, že tam za tím nebylo žádné ".cz" či něco takového.. Potom by to reklama nebyla.. A je to naprosto to samé, jako když někdo napíše jdi si na GS.. Reklamy tam jsou stále.. Nemyslím si, že je takový prohřešek, když napíšu, že to je portál, kde jsem hrál asi 3 roky a kde jsem se to naučil.. Nebylo to ani myšleno jako reklama ale psal jsem to kamarádovi.. Jelikož tam byli další, kteří tam hrávali.. Rozhodně to ale reklama nebyla a ani by mě nenapadlo, že bych za toto dostal ban.. Měli by jste si všímat důležitějších věcí na serveru, než hledat kdo tam udělá chybu.. Banování za reklamy je celkově podle mě nesmysl, pokud to děti nespamují, nebo neposílají odkazy.. Ale to je jen můj názor.. Já jsem jen chtěl slušně požádat o unban, protože si myslím, že na něho právo mám. Tak dělej jak uznáš za vhodné..

human
10-03-14, 16:58
Keby tam to cz nebolo, tak ti ten ban nedam ale ty si ho tam dal. Bohuzil chatlog nemame ale dam ruku do ohna za to, ze to tam bolo. UB ti proste nedam.

Predstav si situaciu. Prides k niekomu do autoservisu a zacnes tam vykecavat, ze ten servis na vedlajsej ulici je lepsi. Viac by ta tam nepustili.

mike12
10-03-14, 17:05
08-03-2014 - 20:37 - Toto je čas, kdy jsem byl zabanován. Zde na fóru by se to mělo někde najít, ale už nevím kde.. Abych nelhal, tak se nebudu obhajovat, protože si nejsem jistý, co jsem přesně psal.. A proč k tomu přirovnáváš autoservis? Kdybych konkrétní osobě řekl "Chodil jsem do servisu, který byl lepší", nebo něco v tom smyslu, tak by mě tam jistě pustili. Nepsal jsem nic o tom, že kotelna je špatná.. Kotelna je úžasný portál.. Soe je zrušený už velmi dlouho.. Přestoupil jsem na kotelnu a hraju a baví mě to tu. Kdyby to tak nebylo a byla by pro mě kotelna špatná, tak tady neškemrám o unban a hraju jinde.. A taky by mě nenapadlo, že mi dáš ban za takovou prkotinu.. Co tam vidím některé adminy jak "nadržují" některým hráčům.. A ostatním za to padají bany.. Tak toto je oproti tomu nic.. Ale ty ze strany admina se na to asi koukáš jinak.. Ok beru to.. Ale čekat se mi takovou dobu opravdu nechce.. Nebylo to úmyslné a omlouvám se.. Ale psal jsem to kamarádovi.. Takže ještě jedno tě prosím o unban. Nebylo to schválně.. Díky za tvůj čas a nějak to rozhodni.. :)

Hajjas
10-03-14, 17:14
reklama na iný portál sa hneď banuje a keďže si potom ešte aj nadával, ban je na mieste

human
11-03-14, 19:12
Bam som skratil na polovicu. Viac odo mna necakaj. Keby si ziadal o ub troska inym stylom, tak by som nad tym uvazoval.

mike12
12-03-14, 00:27
Požádat jsem mohl trochu slušněji.. Ale já jsem opravdu vůbec nechápal, za co jsem byl zabanován.. Tak se tedy omlouvám a děkuji alespoň za zkrácení.. A zase za 2 týdny na knifu. :)