PDA

Zobrazit normální verzi : Admin práva - Aim sekce (střílecí servery) - PŘIJATÝ



ZeMi7
10-03-14, 21:49
Ahoj všichni,
po delším uvažování jsem se rozhodl, že bych si také rád zažádal o práva. Měl bych zájem se stát adminem v kategorii aim (střílecí servery). Já osobně hraji nejvíce na serveru aim, d2only, GunGame a DM FFA. Občas zajdu také na AWP, nebo na knife na odreagování. Dříve jsem ještě velmi často hrál na JailBreak serverech, kam ještě stále občas zajdu, ale už ne z vlastní iniciativy, ale jen pokecat za kamarádem většinou tak na 30 minutek. Jak jsem ale psal, aktivitu mám největší na Aimu a d2only.

Dále jsem si dovolil mou žádost rozdělit do různých sekcí zdůvodu lepší přehlednosti.

O mně

obecné info:
Jmenuji se Michal, za 3 týdny mi bude 17 let a bydlím v Praze. Chodím na gymnázium, kde většinou svůj čas využívám hlavně proi aktivitu na foru. Jako malý jsem hrál závodně fotbal, ale jelikož mi při jednom zápase rozdrtili nohu a já jsem následně nemohl asi 3/4 roku nic dělat, ztratil sem fyzičku a fotbal jsem vyměnil za stolní tenis, kterému se věnuji doteď. Táke se považuji za "multiinstrumentalistu" (nemyšleno egoisticky). S prvním hudebním nástrojem jsem začal v 5 letech a věnuji se mu stále. Během uplynulých 12 let jsem se naučil, podle mě obstojně, hrát na 5 dalších nástrojů.
charakteristika:
Bohužel/bohudík jsem člověk, který se nerad hodnotí a vyhýbá se tomu jak jen jde. Proto tento bod nechám na posouzení adminům, kteří si se mnou alespoň někdy psali, volali a nebo hráli.
hobby/zájmy/volný čas:
Jak jsem již psal výše, rád se věnuji hře na různé hudební nástroje a také stolnímu tenisu. Ve volném čase trávím čas u počítače hraním her, nebo sledováním filmů/seriálů. Občas si také zajdu ven zakopat s kamarády, s kterými hrajeme školní fotbalovou ligu. Častou aktivitou pro mě byla donedávna také jízda na kole.


Já a CSko

jak dlouho, atp. :
CSko jsem poprvé zapl asi v 11 letech, když jsem začal hrát s bráchou single proti botům. To znamená, že i s některými pauzami, které jsem měl, hraji CSko cca. 4-5 let. Na Kotelně hraji myslím přibližně 3 roky. Celou dobu jsem hrál na non-steamu. Steam jsem si koupil až nyní. Na žádném jiném portálu jsem nikdy nehrál, když nepočítám asi 2 hry na nejmenovaném serveru, kam jsem zašel za kamarádem, a nějaký ten gather na serveru od shifters.
mé vztahy na CSku:
Na CSku se snažím vystupovat přátelsky a nekonfliktně. Pár lidí mě zná a vědí, jak se chovám. Bohužel tito lidé se vyskytují převážně na JailBreak serverech. Na střílecích se snažím více soustředit na hru, ale samozřejmě si taky s nekým pár slov prohodím. Vztahy s adminy asi žádné nemám, krom pár odehraných gatherů. Jediní dva, s kterými jsem +- v kontaktu jsou vike a matis, kteří jsou jediní z AT, s kterými jsem se bavil i o normálních věcech ze života, a ne jen u příležitosti hraní gatheru.


Časové možnosti

aktivita:
Na serverech se vyskytuji průměrně 3 hodinky denně. Behěm týdne méně, ale většinou to o víkendech vytáhnu na ty zmiňované 3 hodinky. I podle výpočtu hraní na steamu, mám přesně měsíc od zakoupení CSka, a odehráno 100 hodin. To vychází na něco málo přes 3 hodiny denně.
kolize s MC adminem:
Napadlo mně, že by někteří z Vás mohli namítat, že stíhat adminovat ve 2 hrách zároveň ne nemožné. Díky tomu, že jsem adminem již 3 měsíce, jsem měl skvělou možnost zjistit, co takové adminování na našem MC serveru obnáší. V podstatě admin pouze na začátku postaví spawn a budovy sloužící serveru. V pozdějších fázích serveru už jen kontroluje hráče a občas uspořádá nějaký event, nebo soutěž. V tuto chvíli si troufám říct, že všechny "špíny" jsme se už zbavili, a na serveru hrají jen hráči, kteří jsou poctiví. Proto si myslím, že MC admin by mi neměl být při žádosti na CS servery naobtíž.


Adminování

zkušenosti:
S adminováním na CS serverech nemám žádné zkušenosti. Admin příkazy neovládám, ale co jsem tak slyšel, tak je lehké se to naučit, a teoreticky tam je jen pár příkazů, které bych potřeboval znát. V tomto bodě bych chtěl ale nadruhou stranu zmínit MineCraft. Dohromady jsem již adminoval na 4 minecraft serverech, což mi přineslo hodně zkušeností v oblasti komunikace a jednání s hráči.
steam:
Jelikož jednou z důležitých podmínek přijetí je i steam hra, tak to sem vecpu. Steam jsem si koupil přesně před měsícem (10.2.2014) a do dneska (10.3.2014) na něm mám odehráno 100 hodin. Nic jiného asi u bodu s názvem steam uvést nemůžu, tak tady Vám alespoň hodím link na můj steam profil a steam ID. http://steamcommunity.com/profiles/76561198115580164/ STEAM_0:0:77657218


Prohřešky

bany:
Myslím si, že toto by zas tak velký problém neměl být. Dostal jsem pouze 2 bany na non-steamu, a to zákaz za dozorce na JailBreaku. Jednou, protože mi nefungoval mic, a podruhé jsem myslím nějak byl venku ze zbrojky, a simon dal HVD. Snažil jsem se to usmlouvat, ale Leryx byl neúprosný. Pak jsem dostal ještě jeden perma ban od Flashh-e za WH+AB, ale naštěstí se posléze prokázala má nevina.
odkazy pro Sherlocky:
Ať se Kotelňáčtí Sherlockové nemusí moc snažit, tak jim to trochu usnadním. Tady máte odkazy na vše, co by Vás asi mohlo zajímat.
ValveID: VALVE_0:0:1238082888
IP adresa: 94.113.17.57
Ban za špatný mic (vikernes) - http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=47468
Ban za venkovní procházku při HVD (Leryx) - http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=37641
Ultra mega failed žádost s Non-Steamem - http://csko.cz/forum/showthread.php?13821-Pr%E1va-na-Aim-server



Tak, to by bylo z mé strany asi všechno. Všem, kteří se dostali až sem, děkuji za přečtení. Případné otázky rád zodpovím, pokud by něco chybělo. Není problém napsat PM, na steamu, nebo se zeptat na TSku.



Hezký zbytek večera,

ZeMi7

Despe
10-03-14, 22:08
Já když zajdu na d2o, tak Zemiho tam potkám vždy, prostě je aktivní, v pohodě týpek, s hlášením, no mě hlásil na steam, už nehlásí protože ví že do této sekce já nespadám, pár cheterů si nahlásil zde na fóru a přes "!" si hlásil taky, já jsem PRO!

J3ZUsSs*
10-03-14, 22:19
Prečo som si myslel že ti je 14? :huh: Aktívny, rozumný, vie písať, slab1 na awp, ked hlásiš a neboli to faily tak som ----> PRO <----

Eso./digl
10-03-14, 22:47
Tiez som bol cely cas v tom ze mas 14 :wacko: cudne.. ale k ziadosti ci som pro alebo proti sa vyjadrim neskor.

E: alebo si mi to niekedy sam povedal ked sme hrali este spolu jb? :huh:ale tak dobru pamet nemam aby som to mohol s istotou tvrdit :)

E2: Teraz sa vyjadrim aj k ziadosit, par cheatrov mi uz nahlasil a vsetko bolo banned, v pohode chalan, poznam ho uz vyse roka. Nikdy s nim neboly ziadne problemy takze nemam ziadny problem dat ti pro

ViRPo
10-03-14, 23:44
Skvely clovek, ak cheaty odhalit vie, tak pre

Toreto
11-03-14, 00:00
riadny román :D

Honey cocaine
11-03-14, 08:16
Zemiak, nejvice v pohode clovek, patri ko jeden z mamala, kteri maji neco v hlave. Na serverch ho potkavam casto. PRO

Britny
11-03-14, 15:29
Na střílecí se vždy někdo hodí, takže za mě PRO :)

Eust.
11-03-14, 20:45
Když jsem chodil na tvá hlášení tak vše banned, takže jsem pro.

Milk
12-03-14, 08:27
pro

matis
12-03-14, 15:12
- aktivita pomerne vysoka ci na forku, tak aj v hre
- cheaterov hlasi na forku aj v hre + na steame
- skil je pomerne dobry
- stretavam casto v hre
- v pohode chalanisko, rozumny a necha si poradit, nehanbi sa poradit, preto ho mam rad

- minimalne CHH na strielacie

ma moje velke odporucanie.... PRE

vikernes
12-03-14, 16:14
- aktivita pomerne vysoka ci na forku, tak aj v hre
- cheaterov hlasi na forku aj v hre + na steame
- skil je pomerne dobry
- stretavam casto v hre
- v pohode chalanisko, rozumny a necha si poradit, nehanbi sa poradit, preto ho mam rad

- minimalne CHH na strielacie

ma moje velke odporucanie.... PRE

Však ti naklepal :D Já jsem určitě PRO znam tě od začátku co jsem tu začínal hrát jaily :)

mirous
12-03-14, 16:39
Zemáku, až se naučíš hrát GunGame, tak si žádej o práva :D.
Tak tedy:
+ naprosto v pohodě kluk, se kterým se dá i během hry pokecat (=méně psát a nebudeš hrát jako lama :tongue:) a má smysl pro humor
+ na aim serverech je aktivní
+ opravdu pěkná žádost člověka, který asi nemá v hlavě jen fet a jinak prázdno
+ na serverech se chová slušně
+ je tu už dlouho

- nikdy si mi nikoho na GG nehlásil
- jsi velmi slabý ve hře :tongue:

Já myslím, že když přimhouříme všechny oči, tak jsi dobrý kandidát. Za mě určitě PRO (ale jestli mi budeš fušovat do GG v mé přítomnosti, tak si Tě v Praze najdu, o půlnoci Tě přivážu na Václaváku k lampě a nechám Tě tam všem těm živlům, nejdřív se nauč hrát GG alespoň z desetiny jako já pak banuj :mml: ,,joke").

_AnGeL_
12-03-14, 16:57
Som PRO. :) Všetko dobré bolo spomenuté. Zemiak :D

Tupelko
14-03-14, 17:42
Pro, důvod: Nechci se opakovat.. :happy:

Chemo
15-03-14, 01:13
V pohode chalan, poznám ho z JB, ja som ZA.

ZeMi7
18-03-14, 08:40
Včera jsem byl na kontrole u doktora, ale něco se mu nezdálo, takže dnes odpoledne odjíždím. Předpokládaný návrat z nemocnice je stanoven na neděli 23.3.2014. Bohužel jsem neměl šanci toto tušit.

Proto Vás žádám, zda by bylo nějak možné mou žádost pozastavit.
V případě, že ne, protože nemůžete čekat a je pro Vás více vyhovující vzít někoho jiného, tak bych chtěl poděkovat všem za vyjádření, která mně nesmírně potěšila.

Pokud by se to locklo a hodilo do archivu, tak by to rád zkusil znovu třeba za 2-3 měsíce.


Omlouvám se za způsobené potíže.
Hezký zbytek dne,

ZeMi7



EDIT:
Nechci to rozepisovat veřejně, takže koho zajímá více, tak mi pošlete PMku.

EDIT2:


wtf .. robiš jakkeby si mal byť mimo 5 mesiacov :D
O něco žádám, tak mi přišlo slušné informovat o mé nulového aktivitě v tomto týdnu.





Už jsem zpátky.

Despe
18-03-14, 09:34
Co blbneš, určo počkáme, je málo takových kandidátu jako jsi ty, 5 dní, to není až tak hrozné a vůbec co se stebou děje?

Toreto
18-03-14, 10:53
wtf .. robiš jakkeby si mal byť mimo 5 mesiacov :D

Tutinko
28-03-14, 00:46
este k ziadosti: urcite by sa nam hodil do ADMIN TEAM-u, poznam ho aj z hry, dobry adept => ZA

Byznis
05-04-14, 00:30
PRE - preklad podomnou : :teehee:

- aktivita pomerne vysoka ci na forku, tak aj v hre
- cheaterov hlasi na forku aj v hre + na steame
- skil je pomerne dobry
- stretavam casto v hre
- v pohode chalanisko, rozumny a necha si poradit, nehanbi sa poradit, preto ho mam rad

- minimalne CHH na strielacie

ma moje velke odporucanie.... PRE

Johny Pampeliska
11-04-14, 11:26
Zemi je naše taková místní jitrnička....tak JO no :-D

SENO
11-04-14, 13:37
Vidím tě tu snad každý den, takže PRO

Zoid
13-04-14, 14:43
Tak né asi :D

dhaaqu
26-04-14, 19:54
Zemiku jak vypadá za poslední dobu tvoje:
1) Aktivita na serverech
2) Hlášení zapatců?
Na fóru nic nemáš už dlouho, komu hlásíš a kolik od podání žádosti?
Jiné výhrady k tomu, abys měl práva nemám, jak z herní, tak osobnostní roviny.

EDIT: Ok hlášení vypadají taky obstojně + už z dřívějška na fóru, PRO

ZeMi7
26-04-14, 20:32
Aktivita mi přijde v pohodě asi do 24. To mi odešla na PC nějaká součástka, takže PC jel na výlet do servisu.

Od podání práv jsem nenahlásil na forku ani jednoho cheatera, to sis všiml správně. Přijde mi zbytečné to zdlouhavě házet sem, když byl zatím pokaždé nějaký admin na steamu online.
Můžete si nechat potvrdit následující. Co si pamatuju tak asi tyto hlášení.
matis - 5
Eso - 2
Toy - 2/3
Giusepe - 1/2
To je přibližně 10 hlášení. Jinak z dřívější doby mám tak 3 stránky na fórku. Nejsem jako někteří, kteří jen kvůli právům lítají ze serveru na druhým, jen aby mohli nahlásit někoho dalšího. Prostě hraju, když se mi někdo nezdá, spectu a popřípadě nahlásim. Od podání žádosti sem fail neudělal, ale to si také jistě ověříte.


Jinak děkuji za vyjádření.

EDIT:
Ještě Chemistry banoval pár hlášení přes "!".

EDIT numero DOS:
Včera večer došel počítač domů, takže aktivita zase při starym.

Eso./digl
26-04-14, 21:31
mozem potvrdit ze mi hlasil na steam a vsetko bolo zabanovane tak ako cez ! a tiez all banned

matis
26-04-14, 22:56
potvrdzujem, vetko mi hlasi, sikovny :D

Charon35
03-05-14, 17:11
A čo bude s Minecraftom?

ZeMi7
03-05-14, 17:20
Nechápu otázku.

Pokud to myslíš tak, jestli tam budu chodit, tak to jde určitě časově zvládnout.
Zas tak moc se tam toho neděje. Většinu přestupků mi hráči hlasí a posílají do PM. Jinak na MC nehraju vůbec jen adminuju. To znamená, že už si vůbec nastavím svůj baráček atd. 95% času jsem v neviditelném módu a kontroluji hráče.

EDIT:
http://csko.cz/forum/showthread.php?27674-Pro%26%23269%3B-je-server-off&p=272582&viewfull=1#post272582
Pokud se server obnoví, platí to co sem psal nahoře.
Pokud ne, tak aspoň budu mít případně více času na CS.

Duska
05-05-14, 13:44
Nerad chodím se stádem - PROTI! :D

dhaaqu
05-05-14, 14:04
Nerad chodím se stádem - PROTI! :D

S kým si myslíš že paseš krávy?! :-D

ZeMi7
05-05-14, 14:21
Nerad chodím se stádem - PROTI! :D

Rád bych znal důvod. Nevadí mi kritika, ale jsem rád, když jí daný člověk i zdůvodní.
Jen abych věděl co dělám špatně, nebo tak.

Ale i tak díky za vyjádření.

Duska
05-05-14, 17:22
důvod je obsažen v postu - nerad chodím se stádem! S tebou to vlastně nijak nesouvisí ;)

ZeMi7
05-05-14, 18:18
Aha, ok

Toreto
05-05-14, 19:39
Aj slepý vidí, že si Duska robí srandu. Neber to tak vážne ..aspon namna tak posobíš. Trošku života do tých práv :D

sypex
21-05-14, 20:57
Zdravím ,rád bych se chtěl vyjádřit k žádosti ,jestli mi dáte šanci.
ZeMi patří k málokterým hráčům ,kteří jsou dost v pohodě ,je hodnej ,milej ,respektuje rady zkušenějších "hráčů i adminů".
brain má , chovat se umí ,chatlog co jsem projížděl tak ani jedna nadávka , aktivní je celkem dost , rozumný je a pod..
Hrál jsem sním párkrát gathery "skill určitě má" prostě je dost v pohodě u mě má jasné PRO
Neberte to jaako "posthunting" spíše jde o to ,aby se žádost někam posunula ,protože mu to fakt přeji :)

Slunicko
21-05-14, 21:34
Zdravím ,rád bych se chtěl vyjádřit k žádosti ,jestli mi dáte šanci.
ZeMi patří k málokterým hráčům ,kteří jsou dost v pohodě ,je hodnej ,milej ,respektuje rady zkušenějších "hráčů i adminů".
brain má , chovat se umí ,chatlog co jsem projížděl tak ani jedna nadávka , aktivní je celkem dost , rozumný je a pod..
Hrál jsem sním párkrát gathery "skill určitě má" prostě je dost v pohodě u mě má jasné PRO
Neberte to jaako "posthunting" spíše jde o to ,aby se žádost někam posunula ,protože mu to fakt přeji :)

Ty jsi jeho nabíječ nebo co?

Zemimu taky pro, vesměs jen kvůli tomu, jak aktivně hlásí

Cip3r
21-05-14, 21:37
Podminky splnuje, je v klidu za mě pro

Joseph
22-05-14, 20:57
Odomňa má tiež pro, v poho chalan, ak hlási tak no problem, síce furt čupel na tom ctf turnaji ale to sa časom vycentruje :D

Nihilia
23-05-14, 13:54
Určitě PRO, není důvod dávat Proti.

mirous
23-05-14, 22:23
Dosvědčuji, že mě hlásí :D A musím říci, že dneska měl na dustu lepší oči, než já :).

Penegal
24-05-14, 23:29
Tak už mu to dejte :)

FizzyBubble
25-05-14, 13:21
Žemi žíkal, že mi dá enchatnutej krumpík s umbrejking 10, když budu pro. PRO!!

PS: Ten krumpík chci s fortšnem 10

E: Pro ty co dali palce dole normální odpověď na Zemiho práva:

+ Na fórum je víc jak ve škole
+ Sice mi nehlásí raubíře na JB ale kdyby tam chodil tak je hlásí
+ Pozná, když má někdo skleněné stěny a zimnici
+ Pořád nahání hodiny v menu CSKA

- pořád nemám ten krumpík

PRO!!

human
26-05-14, 22:13
Nechapem, ze ich este nema. Navyse, hral s nami gather, tak podla zdojov v chatboxe by mal mat prava uz davno

Charon35
26-05-14, 22:30
Musím Kotlovi napísať znovu. Riešia sa blbosti a na toto sa nejak už vcelku pozabúdalo čo je tu.

ZeMi7
02-06-14, 21:05
Děkuji všem za vyjádření, Kotel už to dořešil.