PDA

Zobrazit normální verzi : drmko (JB) --> Honey Cocaine



drmko
14-03-14, 15:08
Vypis z konzole:




Detaily banu





Hráč
*p$yCh0_-*Dr.Mk0 F@p P0!soN


Typ banu
SteamID


SteamID
VALVE_0:0:2100699856


IP adresa
31.130.162.39


Udělen
14-03-2014 - 14:40


Délka BANu
4320 minut


Vyprší
17-03-2014 - 14:40 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 23 hodin 21 minut ještě zbývá )


Důvod
nevenovani modu


BAN dal Admin
Honey cocaine (Honey cocaine)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 3





Poznamka:



Si robite akoze zomna srandu toto je ban nepravom ze nevenovaniu sa modu a 4320min je moc aj keby sa nevenujem modu za nevenovaniu modu pokial viem ja sa iba kickuje ... a nie banuje ale ked uz tak ked si to Honey cocaine mysli nech predlozi demo ja sa rad nan kuknem. jak mysli ze to je za toho gangstra co bol na zaciatku mapy a jak si o tom mysli ze to je nevenovaniu modu tak ... pekne som bol hore na zabradli mapa je tam uvedena ... vsetkych koho som videl som killoval ostali sme posledny 2 tak som isiel do tej miestnosti pri futbale. ale pochybujem ze to je nevenovaniu sa modu...
ale rad by som videl demicko ...

kono159
14-03-14, 15:31
na temp bany sa demo nerobia ...

drmko
14-03-14, 15:39
Ked uz tak 3dni su moc je za to iba kick a ja som nic nezrobil normalne som sa venoval modu ...
ani ma na nic neupozornil ...
a teraz som sa pozeral do Banlistu a tam ma jeden hrac iba 180minut a ja 3dni ...
a to od Honey cocaine ....

Honey cocaine
14-03-14, 16:06
Ahoj,
ze ty mas jeste tu drzost tady vypisovat pohadky o tom, jak jsi nejsi si vedom toho, ze jsi dostal ban opravnene. Ja vim, ze jb neni muj rajon, ale po tom, co jsi predvedl ty, to me maximalne vytocilo. To, ze jsi pri modu gangster spolupracoval se svym kamaradem, ktery mi utekl, to by se jeste dalo prekousnout, ale kdyz jsem te cilene minimalne 10krat varoval, at zacnes hrat a prestanes delat to, co jsi delal, tak jsi me cilene ignoroval, nebo odpoved byla toho typu ":D". Pochopim, kdyz clovek v te cele kempi chvili, je tam s nekym, ale ty jsi asi 5 minut stal v jedne cele s tim tvym kamaradem a kempil tam jak idiot! Cekali jste oba, az budou vsichni dead, aby jsi mohl mit pp. Nejde mi o to, kdyby jsi odepsal alespon neco smyslu plneho, ale kdyz mi neodepises nic a do toho si ze me jeste delas prdel, to je moc. Nejsem jediny, komu to vadilo. Zamysli se nad svym chovanim a laskave se tu prestan osocovat tim, ze jsi nevinny a ze je chyba na me strane. Moc dobre vis, proc jsi ban dostal. Pravidla jsou jasne dana a budou se dodrzovat, to, ze si tam kamaradickujes s nekym jinym, to me nezajima, pravidla jsou pro vsechny stejne a na kazdeho je dan stejny metr. Odpocin si na tech par dnu, jdi se o vikendu ven provetrat a popremyslej nad sebou. Ode me rozhodne unban neocekavej. Moc dobre vis, co jsi udelal, tak si to pro priste nech, cau.

E: Ban jsem ti upravil na 3 hodiny, preklepl jsem se omylem na 3 dny, nicmene to, co jsem napsal, za tim si porad stojim.

drmko
16-03-14, 08:16
Honey hlavne pre teba asi si si ma z niekym pomilil ale to nwa ked na nieco upozornujes nepis to do chatu bd to povedz do mikraku alebo nwm jak sa to vola aby my to ukazalo na obrazovke proste. jak si ma upozornoval som nic nevidel ale musel si si ma vazne z niekym spliest pretoze ja som hned bezal prec ako bol gangster je to najvacsia hovadina cakat v cele mapa vies aka bola :) ja som hned bezal do zbrojky hore rebrikom a na zabradlie a kdo tam bezal som ho zabijal ale to je v poriadku nwm ci si mu dal ban alebo nie jazdel tam na auticku aj toho som killoval :) Ako chapem ta ale podla mna si budes stat za svojim stale som nevinni jak si si mohol vsimnut hned som zoskocel z tch ciel ostalo my cca200hp a hned som tam bezal kde som napisal :)
Cize z toho vypliva som nevinny mohol si si ma z niekym spliest ale ja proti tebe nic nemam mylit sa je ludske :) ale vazne musel si si ma z niekym spliest :) ale v pohode ked ta uvidim na jailu budem ctcko si to poviem cez mik radsej :) Za gram.chyby sa ospravedlnujem :) nechce sa my opravovat :)

Honey cocaine
16-03-14, 18:40
Pekny vecer,
s nikym jsem si te nespletl, to rozhodne ne. Stojim si za tim, co jsi napsal.