PDA

Zobrazit normální verzi : Sťažnosť na moderátora Bones



Wederance
09-10-11, 15:14
Zmazal mi príspevok, ktorý som vložil do témy, kde žiadá foxík o unBAN, pričom som príspevkom neporušil žiadne pravidlo.

toto bol obsah príspevku:
"toto napísal kotel do tej témy s gjnk "Vzdy jde rozlisit zda se jedna o wh nebo ts. Tady jsem wh nevidel, z ts vedel vetsinou jen o par poslednich hracich, kdyz mu nekdo radil, ale i tak neznal jejich presnou polohu.

Postup admina byl spatny. Zavolat si kamose, co hraje cs 11 let a dela admina na gamesites, neschvaluji. I ptak napsal, ze nic nema.
Ty bany za vulgarnost taky nechapu, zadne nadavky jsem v chatu nevidel.
Bany jsem zrusil, stejne tak prava tohoto admina. ""? Porušil ten príspevok nejaké pravidlo?

72 Virgins
09-10-11, 15:47
Tak jak to píšeš asi neporušil.

Charon35
09-10-11, 15:54
Juro, Billy, Zhulo, či ktorý si to. Nesnaž sa. Viac do očí bijúci nemôžeš byť. Opýtaj sa sám seba. "Porušil som nejaké pravidlo?" Áno, neustále obchádzannie banu a snaha o očiernenie všetkých, ktorí nie sú s tebou v crew.

Wederance
09-10-11, 16:02
niesom Juro ani Billy, ani Zhulo. a ty musíš byť strašný idiot, nechcem ťa ani spoznať.

Charon35
09-10-11, 16:09
niesom Juro ani Billy, ani Zhulo. a ty musíš byť strašný idiot, nechcem ťa ani spoznať.

Jasne, takže len tak si sa tu objavil zrovna keď sa rieši Jurova crew, zastávaš si ich hneď tvojim prvým príspevkom a hneď ti vadí moderátor. aha.

Wederance
09-10-11, 16:11
Pretože ma o to požiadali a vadí mi, že mi zmazal príspevok len tak bez dôvodu. A na Tebe mi vadí iba že si idiot, ale na to som bol upozornený.

Charon35
09-10-11, 16:15
http://csko.cz/forum/member.php?4064-maintence
http://csko.cz/forum/member.php?4062-Wederance
Len konštatujem, že to vyzerá dosť divne, že práve teraz sa tu objavili ďalší dvaja nový členovia, aby si zastávali svojich kamošov. Uvidíme časom.

btw nadávaj si na VNT kamarátom, nie mne.

bones
09-10-11, 16:19
Nie som si vedomy, ze by som vymazaval prispevok, aby som tam nenechal aspon historiu, ale to je fuk. Zabanovany uzivatel tu nema co robit.