PDA

Zobrazit normální verzi : Žádosti o práva na serveru D2



FPone
15-03-14, 23:56
Čaute. Chcel by som požiadať o admina na Servery D2


Niečo o mne: Volám sa (Vincenzo) Mám 18 Rokov
Bývam: Detve
Chodím na Súkromnu Strednu školu (Očova) odbor ( časník )

Moje záľuby: PC Hokej Footbal

CS 1.6 Hrám 6 Rokov na CSKO.CZ hrávam už asi tak Mesiac a Viac-
Prečo Práve ja Admin ..?
No adminom na DD2 by som chcel biť pre to lebo na CSKO.CZ DD2 ma baví Hrávať DD2 všimol som si že tam je moc CHEATEROV ale i ADMINOV tak práva by som chcel len ak by bolo volne Miesto.

Informacie........................................ ..........................
Steam: Premna Zamna Hybaj Namna
Game Name: FPone
Steam ID:STEAM_0:0:75869751
Hlstats: http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=268375

Csko hrávam 4-5 rokov

SOORY že taká Krátka žiadosť len nemám rad Ludí ktorí Sa Strápnuju Vtieraju Prosia Atd kvoli Admin Právam tak Preto Len tak Stručne Nie čo o Mne !

PS: FPone Dakujem za Pozornosť !

Zoyer
16-03-14, 00:04
co je toto ? http://csko.cz/forum/showthread.php?16706-Zase-Ban-Maly-Buu

FPone
16-03-14, 00:06
áno za to sa ospravdlnujem

dhaaqu
16-03-14, 01:04
No na práva můžeš zapomenout rychle, to nehrozí.
Jiná otázka, která se nabízí je, co s tvým banem? Zabanovaný máš steam za cheaty a další steamy se banují automaticky, jakožto obcházení.
Nicméně u tvého případu je zarážející fakt, že bylo úmyslně nedodáno demo a to ještě hráči se steamem, což je nestandardní.
Pro mě tak zůstává otevřená otázka, zda šlo tenkrát o WH, kde by měl přijít bez diskuze ban i na tvůj současný účet, nebo šlo o TS, kde se dá alespoň debatovat po určité době od udělení banu...

Zoyer
16-03-14, 01:10
No na práva můžeš zapomenout rychle, to nehrozí.
Jiná otázka, která se nabízí je, co s tvým banem? Zabanovaný máš steam za cheaty a další steamy se banují automaticky, jakožto obcházení.
Nicméně u tvého případu je zarážející fakt, že bylo úmyslně nedodáno demo a to ještě hráči se steamem, což je nestandardní.
Pro mě tak zůstává otevřená otázka, zda šlo tenkrát o WH, kde by měl přijít bez diskuze ban i na tvůj současný účet, nebo šlo o TS, kde se dá alespoň debatovat po určité době od udělení banu...
říkal jsem si to samé. jinak by už měl ban

matis
16-03-14, 08:54
To Vincenzo je akoze tvoje prave meno? Nevolas sa nahodou Igor?

Povedzme, ze by sme nebrali tu permu v uvahu >

- aktivita na forku nula bodov
- v hre detto - Total Connection Time: 0d 07:07:40h
- cheaterov nehlasis
- robis admina na inom portaly


- mozem ti poslat dve dema na poznanie cheaterov na tento mail? rambo.i@centrum.sk

daj si verejny profil, najlepsie oba


hovori ti nieco nick > GhOsTiXs ???

Britny
20-03-14, 14:15
Já vám teda nevím, nevím.. V žádosti o UB píše, že hraje cs 7 let. V žádosti o práva píše, že hraje cs 6 let, pod tím napíše červeně, že 4-5 let. Já vím, je to blbost, ale už to se mi nezdá moc důvěryhodné + ten ban, i když nebylo ani demo, za což by měl dostat UB, jak to u většiny případů chodí.
Pak je tu ještě http://csko.cz/forum/showthread.php?16678-Ban-za-Ni%26%23269%3B což je další steam :D
- cheatery nehlásíš na forko a pochybuju, že někomu jinému je hlásíš..
- za mě určitě NE

SENO
20-03-14, 14:56
Za mě určitě ne !

Charon35
21-03-14, 17:32
Nie.