PDA

Zobrazit normální verzi : MasinaSmrti (starý ban) --> Flashiq



DnamitGIGI
16-03-14, 04:01
Vypis z konzole:


================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 44978)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < MasinaSmrti >
[AMXBANS] Tvuj nick: DNAMiT GIGI
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:40998082
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:40998082
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 81.200.56.37
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.200.56.44
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < FlashK >
[AMXBANS] Server: Kotelna - Fun | csko.cz






Poznamka:






Dobry den. Pisu ohledne banu co jsem dostal na vasem serveru cca pred dvema roky.Chtel sem se zeptat jestli by stim neco neslo udelat ? popisu situaci co presne se stalo a proc a co potrebuji. Takze jak uz jsem napsal cca pred dvema roky sem hral na vasem serveru na svem steamu STEAM_0:0:40998082 a byli tam taky mi spoluzaci este kdyz sem chodil na zakladku. A stalo se to ze spoluzaci nedavali a tak zapli WH/AB ja jelikoz sem byl na steamu tak sem nemoh a jako blbec sem vypl Steam a zapl NS , tam sem si zap WH no a vpohode hral s kamaradama az do doby kdy prisel admin ten nas vybanoval. To beru proti tomu se nebranim je to jasna moje chyba... ale to ze mi dal ban na Steam kde sem nemnel WH zaple a ani neni demo o tom ze bych ho tam mnel se mi nelibi id=422 alt=':Smutny:' protoze ted kdyz chci byt admin ne jednom portalu nemuzu protoze mam u vas aktivni ban... tak prosim jestli by se to nejak nedalo vyresit ? Klidne zaplatim nejake VIP jako unban nebo neco v tom smyslu ja jen potrebuju unban na steam abych moh byt admin... Dekuji

PS:resim to az ted protoze je to cca 2 roky od udeleni banu tak doufam ze se stim da neco delat dekuji za ochotu

matis
16-03-14, 09:29
Udělen 05-11-2012 - 14:39

no ban vyprsi presne za dva roky....

a to chcu niekde admina co hral s cheatami?

DnamitGIGI
16-03-14, 10:40
Já sem na steamu nikdy necheatoval , cheaty sem použil jednou protože na vašem serveru bylo víc lidi s cheatama a mužu se zeptat kdy přesně to budou 2 roky ?

hofy
16-03-14, 11:57
2 roky to budou 05-11-2014, ale bany na Steam sami nevyprší, musel by ho admin sám zrušit.

DnamitGIGI
16-03-14, 19:16
Takže tedka asi nemam narok na unban že ? a teda toho 5.11 mam jakou šanci že dostanu unban ? díky Moc

hofy
20-03-14, 00:05
To záleží na banujícím adminovi, můžeš ho kontaktovat i prostřednictvím soukromé zprávy. Avšak unban na Steam se obvykle nedává, určitě ne dříve, než za dva roky od udělení.



http://csko.cz/forum/images/site_icons/message.png Odeslat soukromou zprávu (http://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=44)

kashpi
20-03-14, 07:31
Je jasně dáno, že pokud vlastníš steam a půjdeš si na NS zacheatovat, tak se ti zabanuje normálně i steam. Důkaz na to, že si cheatoval určitě byl a ani to nepopíráš. Tak nevím co řešíš. Steam se tu neodbanovává za cheaty a jak znám Flashe, tak ten unban na steam nedá ani za 10 let.
Cheatovat se nemá a musíš trpět