PDA

Zobrazit normální verzi : fnaticmsi.GeT_RiGhT (starý ban) --> 3necky



Macik
16-03-14, 11:50
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 83133)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < fnaticmsi.GeT_RiGhT >
[AMXBANS] Tvuj nick: QUD | M@c!k
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2028465475
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2028465475
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.100.251.219
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.100.251.219
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mr. Mojo Risin >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
b is joining the Counter-






Poznamka:






No, ahojte admini zacnu tim ze jsem mel Booster na ten jsem se normalne pripojil, ale pres plochu mi to pise ban za cheaty. Wallhack a Aimbot jsem nikdy nemel, nevim proc ten ban mam... Hraju jedine Knife,Hns a nekdy surf na dust2 only sem nikdy nebyl... To je vsechno. Macik :)

hofy
16-03-14, 11:54
Podle nicku a IP tady máš ještě asi tenhle ban: http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=98715 - z jiného počítače.

Macik
16-03-14, 12:02
Podle nicku a IP tady máš ještě asi tenhle ban: http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=98715 - z jiného počítače.

No pokud vím tak s tímto nickem jsem hrál knife tak nevím k čemu by mi byl wh, a důvod tohoto banu jsem nikde neviděl slyším to prvně...

hofy
16-03-14, 12:03
Je to tvůj nick i IP, tak na tom asi něco bude, zároveň se s ním hrálo i na csko.cz | Mega pub (de_tuscan).

Macik
16-03-14, 12:09
Je to tvůj nick i IP, tak na tom asi něco bude, zároveň se s ním hrálo i na csko.cz | Mega pub (de_tuscan).

Ano, to vím že je můj a taky mam vysvětlení trochu mimo téma většinou mam štěstí na nějakého hráče s velice podobným nickem a nadával mi že ho tzv "kopíruju". Také je pravda že vysvětlení proč je to moje IP nemám! -.-

.

3necky
16-03-14, 19:44
Vysvětlení ani žádné mít nemusíš. V současné době se snažíš připojit ze shodného PC a IP, na kterou jsem dal ban v říjnu 2013. Takže ať už si to ty nebo ne, na naše servery se připojíš s originální hrou, která se aktivuje přes steam.