PDA

Zobrazit normální verzi : Sázky



bboyspot
15-12-10, 12:37
Napadlo mě , že by se tu mohli zahájit taky takové ty sázky, když je poslední od terroristu a poslední od policajtu tak, že by tam ostatní hráči co spektujou mohli nabízet ty peníze právě..
Na pár jiných serveru , to tam takhle mají a přijde mi to docela striktní :))
ale tak, je to jen můj návrh , tak jak chcete :-):clap:

InVitro
15-12-10, 12:41
Že na pár jiných serverech a přitom mluví o GS, protože tam to je tohle to. Takže zamítnuto . Kotel totiž nemá zapotřebí se opičit po jiných portálech a zvlášť ne po GS .

bboyspot
15-12-10, 12:55
Nejde o opičení , nic takovýho :)) jen mi to přijde prostě záživnější :) tak pak vidíš , že většina třeba vsadí na jednoho co má velké skore například a je to zajímavější prostě ,přitom třeba vyhraje druhej a je mezitim co dělat, než čumět na ně jak se hodinu hledaj a máš z toho prd

InVitro
15-12-10, 15:11
My víme o čem to je, ale je to k ničemu, zbytečná práce navíc a Kotel má jiný věci na starosti .

New[ErA]*SmD^^
15-12-10, 15:17
invitro máš i pravdu že kotel má jinou práci a hlavně my se neceme opičit

bboyspot
15-12-10, 15:50
Však byl to jenNávrh :D

Charon35
15-12-10, 18:40
Bol som na servery čo to mal a bolo to o ničom. Keď to bolo jasné kto vyhrá, tak všetci vsadili na neho a nikto nič nevyhral a keď tam bol nejaký trúd čo ani plant nešiel, tak to bolo na nič už úplne. Je to nedomyslené a časom to bolo aj otravné.

hopik
15-12-10, 19:41
Classic server bych nechal pokud možno co nejvíc BEZ úprav.. tyhle hovadinky bych dal spíš na nějaký w3 nebo knife :) na jednom serveru sem viděl že se za ty sázky dostávaly dvojnásobnej počet hp nebo náhradní životy.. třeba by se za výhru mohlo dát buď 1 život navíc, nebo 200 hp, nebo třeba kevlar + helmet zadáčo? na w3 by se to možná hodilo :)

InVitro
15-12-10, 20:31
NN prosím na W3 to v žádném případě nedávej na to tady je W3 Ultimate . ;-)