PDA

Zobrazit normální verzi : Nesnasim VIP servery (kzh) --> Indy



xound
16-03-14, 19:17
Vypis z konzole:

[indent]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 100231)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'kzh,obchazeni banu,'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Nesnasim VIP servery >
[AMXBANS] Tvuj nick: '''
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1188897827
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1188897827
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.81.82.81
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.81.82.81
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Indy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Hide

Indy
16-03-14, 22:22
Byl si už vícekrát chycený za KZH at už adminem nebo anticheatem, máš reklamu ve sprayi a dynamickou IP díky které si obcházel bany. V banlistu máš na tento nick už hodně banů. Jen vždycky jiná IP.

metriox
16-03-14, 23:01
Mám 3 demá, na každých skáče rovnako(4 strafy), len na jednom sa mi podaril získať 1 jump s KZH, dám sem iba toto jedno, ak niekto bude chcieť ostatné tak napíšte.
http://www.sendspace.com/file/gdexgw
(hns_proworld2)

xound
17-03-14, 14:17
Nemam dynamickou ip. Mam klasicky statickou moje připojení mi ani nedovolí si dát dynamiku!!!! A tu reklamu se omlouvam jen sem si stáhl od nich CS, takže tam je jejich spray.

xound
17-03-14, 14:29
Sčekl sem co je kzh na yt. a fakt to není kzh. Jen sem si kdysi hral s configem a chtěl sem nabindovat bhop, který nefungoval tak sem to tam nechal a neřešil a tam u toho byly na shift srafa ale to sem přísahám nevěděl ani sem to nepoužíval to sem se divil co mi to dělá, když chci skočit v pokleku tak mi to udělá, pač sem se někdy překlikl. Ale úmyslně sem to nedělal ani nebindoval. Prosím o odpuštění :)

Hoppe
17-03-14, 15:07
KzH tam je aj sam si to teraz priznal že máš + obchadzaš bany, takže unban nečakaj...

xound
17-03-14, 16:48
Můžu vědět, kde sem se přiznal, že mám kzh ???? Nemám pane bože, kdybych byl nějaky hacker nepíšu tu žádost o unban a šel bych si zahackovat jinam! Ale nejsem!

Kotel
28-03-14, 10:13
No takze borci na soe davaj vsem tenhle nick, tudiz si kazdej mysli, ze jsi cheater. Ban jsem zrusil. Na steamid ani ip neni zadny jiny ban.