PDA

Zobrazit normální verzi : *A_cE*|-=EmpiriC=-Rzh --> !o!ens



EmpiriC
17-03-14, 12:34
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas 57 minut a 58 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'total dmnt'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < *A_cE*|-=EmpiriC=-Rzh >
[AMXBANS] Tvuj nick: *A_cE*|-=EmpiriC=-Rzh
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:150981075
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:150981075
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.168.9
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.168.9
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < !o!ens >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Zdravim, dostal som bann zato ze som odpisal jednemu hracovy ktory napisal: "zas ma dal bot" napisal som mu nato: "nie bot ale zaciatocnik" a koli tomu my dal !o!ens bann!
Hrac "v koline sou svine" dostal to iste ako aj ja, tiez napisal daco podobne a dostal hned bann! Tak neviem co to mate za dieta v teame ale nech trosku porozmysla co robi!

Zoyer
17-03-14, 12:40
Tobe bych dal vic jak hodinu protoze nonstop spamujes hlaseni failama. Nez nekoho nahlasis tak se na neho nejdriv podivej.

EmpiriC
17-03-14, 12:46
Omfg

Zoyer
17-03-14, 12:49
Na serveru je admin a ty ho nahlasis a jeste to potom spamujes. Na tve hlaseni nikdo nechodi protoze hlasis ciste hrace

EmpiriC
17-03-14, 12:50
Treba si ho aj kuknúť toho hráča keď ho nahlásim, videá ma stále robiť nebaví ak treba poposielam ako mal aj sám admin zapnuté AB na serveri FUN!!! Sám to aj napísal a je to aj na videu!

Zoyer
17-03-14, 13:09
Jmeno admina s tim AB? Klidne sem dej to demo

Honey cocaine
17-03-14, 13:09
Treba si ho aj kuknúť toho hráča keď ho nahlásim, videá ma stále robiť nebaví ak treba poposielam ako mal aj sám admin zapnuté AB na serveri FUN!!! Sám to aj napísal a je to aj na videu!

No nerikej, ja na tom funu jsem skoro porad, posli mi to "video", kde ma admin ab, to jsem zvedav :mega_shok:

Ales
17-03-14, 13:26
Poslouchej ty máslíčko, spamuješ "!" neustále dementními faily a schválně jsem se šel podívat na chatlog a nic takového tam není...
tak si laskavě nevymýšlej hovna nebo příště ti ten ban ještě prodloužím...a nagelovaný frajer si říkej svojemu fotříkovi!!

Chemo
17-03-14, 13:36
Vieš, Aimbot sa zisťuje inak, nie tak, že niekto dá 5 HS za sebou. Ty ho hneď hlásiš, že má Aimbot! Tvoje hlásenia sú faily, ale už si na to bol upozornený viď. banlist, ale ty si taký tvrdohlavý, že s tým neprestaneš. Pokiaľ nahlásiš fail, nič sa nedeje, nato je tam admin, aby zistil, či hráč je čistý alebo nie. No ty hlásiš neustále faily a dokonca aj adminov, že majú nejaké cheaty. Ban si dostal minule aj odo mňa ( http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=71062 ), lebo si neustále hlásil hráča exalite, čo bol vlastne Zoyer. Tak sa trochu upokoj, pokiaľ máš na niekoho podozrenie, choď do spectu a pozri sa na hráča, pokiaľ bude mať cheaty, zavolaj admina. Ale nemôžeš to objektívne posúdiť, že hráč má WH, len preto, že ťa zabije cez krabicu, za ktorú ťa videl utekať. Už to konečne pochop !

hofy
17-03-14, 14:29
ban vypršel