PDA

Zobrazit normální verzi : Diaglon (WH) --> !o!ens



Tasmanský čertík
17-03-14, 11:46
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 100441)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Diaglon >
[AMXBANS] Tvuj nick: LOLALILOLA
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2005093269
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2005093269
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.179.87.73
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.179.87.73
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < !o!ens >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj


Prosil bych demo :teehee:

SENO
17-03-14, 11:48
A co takhle dát to do správného téma?


Edit: již presunuto

Tasmanský čertík
17-03-14, 11:54
dík seno napsal som to narychlo a nepodíval sem se kde to píšu. No stejně chci vidět demo od !O!ENSE

because
17-03-14, 15:51
Od Kubelasa:

Co zkoušíš? Obchazíš dokonce ban a ty máš tu drzost přijít si znova pro UB?
Obchazené bany : http://csko.cz/forum/showthread.php?21074-unbam-pokud-by-to-%9Alo-)-Luccy&p=220010#post220010 , http://csko.cz/forum/showthread.php?19431-Pros%EDm-o-unban

hofy
17-03-14, 19:47
Již obcházíš jeden ban za cheaty, neměl jsi tedy teď ani hrát. Pomůže jen originální hra.

Tasmanský čertík
17-03-14, 22:11
Jžs bol reset serveru tak som to skusil a ban som neměl, nevím co tu meleš všem co mněli ban to šlo, byl reset serveru, fajn začnu znova a za půl měsíce co jsem si oblíbil server mi tam dáš ban Za wh já začal s čistím štítem takže nwm co tu meleš já chci vidět demo, pokud nemáš demo tak chci unban. V pravidlech je psáno že musíš mít demo než někoho zabanuješ jestli nemáš demo tak mi dej unban omg. Už jednou sem na to doplatil že sem používal hacky a když začnu fér tak co stejně mně zabanujete a ty co tam maju ab nezabanujete. Fakt vy tam asi sedíte nebo ty co používají hacky a nejsou zabanovaný, jsou asi vaší přátelé nebo nwm. psal sem přes ! a nic tam šlo úplně vidět !AB! jak se ta myš úplně cukla několikrát.

Zoyer
17-03-14, 22:14
Jžs bol reset serveru tak som to skusil a ban som neměl, nevím co tu meleš všem co mněli ban to šlo, byl reset serveru, fajn začnu znova a za půl měsíce co jsem si oblíbil server mi tam dáš ban Za wh já začal s čistím štítem takže nwm co tu meleš já chci vidět demo, pokud nemáš demo tak chci unban. V pravidlech je psáno že musíš mít demo než někoho zabanuješ jestli nemáš demo tak mi dej unban omg. Už jednou sem na to doplatil že sem používal hacky a když začnu fér tak co stejně mně zabanujete a ty co tam maju ab nezabanujete. Fakt vy tam asi sedíte nebo ty co používají hacky a nejsou zabanovaný, jsou asi vaší přátelé nebo nwm. psal sem přes ! a nic tam šlo úplně vidět !AB! jak se ta myš úplně cukla několikrát.
http://csko.cz/forum/showthread.php?19431-Pros%EDm-o-unban
ty už si tu dávno neměl co dělat, takže to tvoje "chci demo nebo unban" si strč pod klobouk. jak psal does, poslední šance je originální hra.

hofy
17-03-14, 22:19
Žádný restart banlistu nebyl, tvůj druhý ban za cheaty je stále aktivní. Ale klidně si počkej na demo od Aleše, když na tom tak trváš.

Tasmanský čertík
17-03-14, 22:22
tak mi *********** a když nemáte ani demo tak si strčte ty vaše pravidlo někam.. jo a když byl reset serveru tak ste měli nechat bany a ne že je vymažete. Já si stáhnul csko po vánocích a žádnej ban sem neměl tak nwm co tam děláte máte v tom nějaký chaos.

Tasmanský čertík
17-03-14, 22:23
Jžš tak mi řekni že když jsem si stáhnul csko po vánocích tak mi to šlo a ban sem neobcházel.

Tasmanský čertík
17-03-14, 22:25
Jo a kdybych uměl obcházet bany tak u vás nežádám o unban.

hofy
17-03-14, 22:26
Nemusel jsi obcházet úmyslně. Jsi na jiném PC a poskytovatel internetu ti přidělil jinou IP. Nemá to smysl řešit, počkej na demo.

Ales
18-03-14, 23:23
Tu máš demo: http://leteckaposta.cz/651095489

matis
19-03-14, 07:20
Jo a kdybych uměl obcházet bany tak u vás nežádám o unban.

My ta ziadame, aby si uz nechodil cheatovat na serveri...dik