PDA

Zobrazit normální verzi : Charisma --> Does



Alw4d
17-03-14, 18:05
Od Charismy
Čau, chtěl bych požádat o unban nebo alespoň o zkrácení banu. Myslím, že perma je moc, ačkoliv to byla reklama úmyslná. Jen nechci mít permu za reklamu, to vypadá divně, tak mi to prosim Doesi aspoň zkrať..
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 99948)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Umyslna reklama'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Charisma >
[AMXBANS] Tvuj nick: Charisma
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:60644262
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:60644262
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 89.103.77.42
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.103.78.137
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Does >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Fy
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

human
17-03-14, 18:06
Co to bolo za reklamu?

Alw4d
17-03-14, 18:09
www.aaaaaaaa.eu NOVY HERNI PORTAL!

Honey cocaine
17-03-14, 18:11
Souhlasim

Alw4d
17-03-14, 18:11
Pokuď vím, tak perma bany jsou za cheaty ne za reklamy, tak nevidím důvod proč by se to nemohlo zkrátit.

Zoyer
17-03-14, 18:12
proč to dělal ?

Alw4d
17-03-14, 18:19
" Měl jsem to nabindovaný a bylo to hlavně z GS, tady už jsem prostě mačkal a nějak mi to bylo jedno, ne úplně umyslný. Avšak jsem si vědom svého prohřešku, ale fakt jen žádám o zrušení perma banu. "

Britny
17-03-14, 18:31
Nic proti, ale když na to kliknu, tak se mi zobrazí portál, kde je Shoutbox a oba dva tam píšete, hlavně hráč Charisma "Vitej, zaregistruj se na foru" Takže mi to přijde jako úmyslná reklama, než bind :)) Neúmyslná by byla, kdyby si přišel na cizí portál a něco z něj stáhnul a ta reklama se stáhla s tím a ne, že na tom portálu funguješ a vítáš lidi atd a z GS to nemá co společného..

E: Jo už to tam čtu, že si napsal, že to byla "úmyslná" hmm, tak v tom případě se za ni ale dávají perma bany. :/

Alw4d
17-03-14, 18:33
Ale je prostě blbost dávat za reklamu perma ban, třeba to zkrátit na týden-měsíc.

Edit od Charismy Hele, uvědomuju si co jsem udělal. BAN(nemyslím tím teď zrovna permanentní) je oprávněný, ale to si pak můžu rovnout přijít s cheatama a vyjde to úplně na stejno? Vážně jen žádám o zkrácení, respektive zrušení permice, nic víc prosím. Jinak Britny, ten web neřeš.

E1 - Už by se to mohlo nějak vyřešit ..

Byznis
17-03-14, 19:04
proti - umyselne reklamy sa tu riesia vzdy permou - potrebuje si nalakat len ludi na svoj portal a ked dostane permu zato ze to robi vedome zrazu chce skratit. Nemal si to robit vobec

Zoyer
17-03-14, 19:05
Ale je prostě blbost dávat za reklamu perma ban, třeba to zkrátit na týden-měsíc.


ok jsem pro rok minimalne.

hofy
17-03-14, 19:21
Chatlog je zase promazaný, takže bohužel výpis z chatu nedoložím. Ale hráči tě na to upozorňovali a jen jsi z toho měl srandu a spamoval to dál. A měl jsi to na jiné klávese, než funkční, takže šlo určitě o úmyslnou reklamu.

Alw4d
17-03-14, 19:23
Nešlo by to hodit na 2 - 3 měsíce ? Není to cheating, tak nevidím proč by měl mít ban za reklamu permu.

hofy
17-03-14, 19:31
Btw. zde jsi byl nahlášen, je tam k dispozici i výňatek z chatlogu s reklamou na portál, kde jsi adminem. http://csko.cz/forum/showthread.php?26118

Ban zkrátím max. na půl roku, v případě opakování perm.

Alw4d
17-03-14, 19:36
Od Charismy - Díky Doesi, věděl jsem, že se s tebou domluvím. Děkuju ti za zkrácení a přeji pěkný zbytek dne.

Lock