PDA

Zobrazit normální verzi : Adminství ( práva)



slepice
09-10-11, 19:17
Čau
Nick :$lepice
Steam ID :STEAM_0:1:29133382
Jméno : Lukáš Bartoň
Věk:14
Práva Bych chtěl Dostat na Serveru JailBreak ( nebo na jakémkoli jiném Serveru kde je málo adminů a sou tam potřeba :-) )
Steam mám Celkem Dlouho
Ale hrával sem Non steam takže tam nebude moc nahraných Hodin :)
Counter Strike hraji asi 2-3 Roky
Na Vašem portálu hraju asi rok možná i déle :) (měnil sem Hodně HODNĚ Nicky ) :D
S Amx Moc zkušeností nemám (Ale to by sem se naučil )
Vím že na serveru Jail Break je Dost Adminů :) Ale poslední dobou tam chodí jen karl0s a grEy a Nějaký EndGame (A proto bych chtěl posílit Admin Team ) většinou když tam sem tak tam není žádný admin a takových Freekilu co se rozdává to je hrůza.
Strašně rád bych pomohl aby tento portál běžel :)
Chodím do 8 třídy zakladní školy
Pokud Si myslíte že žádám v Krátkem Intervalu tak se Omlouvám :)
Na forum se snažím pomáhat jak to zatím jde :)

S Pozdravem $lepice
Předem Děkuji za Odpověď

slepice
09-10-11, 19:27
Ok Promyslim to A srry na TEBE Sem Zapoměl :D Ale Lucu Tam zas tak často nevídám :) Jen co vymyslim Server tak napisu :)

perry
09-10-11, 19:28
PROTI, mas na NS perma za slowmotion.

PeZoPetrik
09-10-11, 19:30
http://csko.cz/forum/showthread.php?2186-Adminstv%ED-(%8E%E1dost-o-pr%E1va)....2 ziadost v priebehu 1 mesiaca,podla mna si sa o to pokusil skoro...

Freiwyk
09-10-11, 19:32
na JB je nás vskutku dost, i já se tam občas ukážu.



Práva Bych chtěl Dostat na Serveru JailBreak ( nebo na jakémkoli jiném Serveru kde je málo adminů a sou tam potřeba :-) )

tohle mě trochu rozhodilo .. zní to, jakoby ti ani tak nezáleželo, kde ty práva budeš mít, hlavně že budou. Aby jsi se mohl stát adminem na nějakém serveru, musíš ho ovládat a znát se s místní komunitou; nechodí to tak, že dostaneš práva na War3U (například), nebudeš totálně vědět, jak to tam chodí a během půl dne zabanuješ půlku serveru kvůli něčemu, co si ty myslíš, že se nesmí. Pokud jsem to pochopil správně, říkám NE. pokud je to jinak, můžeš se opravit.

slepice
09-10-11, 19:33
Pokud ste mi Tuto žádost Definitivně Nezamítli Tak sem si vybral Servery : Deathrun, War3ft, Hide and Seek. A za ten Krátký Interval se Omlouvám :)

slepice
09-10-11, 19:34
Ano Promiň za to se Omlouvám :)

AnnoyingGreg
09-10-11, 19:37
Strašně rád bych pomohl aby tento portál běžel :)

Neměj strach, tenhle portál poběží i bez tvého nadšení léčit. Nějaký Endgame jsem já. Věk sedí..s Larodarem jste dorá dvojka. Jeden dává reakce s výhodou na smrt, druhej do toho mluví "slepičím" trotl hlasem.

NE

TheFinrod
09-10-11, 19:38
Slepici znám a byl bych PRO, ale Lucca je na JB skoro furt, ale má jen jiný nick. Jen dodatek :)

Freiwyk
09-10-11, 19:38
Tak sem si vybral Servery : Deathrun, War3ft, Hide and Seek.

na DR se (až na vulgárnosti) skoro nic neděje, občas se tam ukážu (i pár dalších) a přes '!' moc zpráv nechodí. na War3ft nehraju, nevím kdo tam je, ani jak to tam chodí a na HnS jsme 4, což bohatě stačí (nick $lepice jsem tam teda taky mockrát neviděl).

slepice
09-10-11, 19:46
na HnS Sem Hrával spíš pod Nickem *Pikatchu :D ale Teď sem tam asi 14 dní Nehrál :D

slepice
09-10-11, 20:31
Díky za váš Čas :)

znedlob
09-10-11, 20:31
Za tvé neustálé nahánění příspěvků ti dávám ne. Bohuzel to vzdy moderatori smazli, takže to nemám čím dosvědčit.

slepice
11-10-11, 20:33
Ještě mám 1 Dotaz Jestli s eted abude dělat ten Server JailBreak 2 tam bych mohl Být Adminem ?

Freiwyk
11-10-11, 21:32
opravdu začínám mít pocit, že Ty prostě chceš být adminem a je ti jedno, kde ..

slepice
11-10-11, 22:00
Ne chci Byt na Jailu :)

dtr
11-10-11, 22:21
Už je ti asi stejně jasné jako nám, že ta práva nedostaneš.