PDA

Zobrazit normální verzi : |FLIXPIRS| Grogy CzE --> dhaaqu



Grogy_CzE
17-03-14, 22:08
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 100529)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < |FLIXPIRS| Grogy CzE >
[AMXBANS] Tvuj nick: |FLIXPIRS| Grogy CzE
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2123922708
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2123922708
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 83.208.29.189
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 83.208.29.189
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < dhaaqu >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag (de_dust)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Cau, chtel bych jen rict ze kdis jsem naposledy cetl pravidla tak jsem se dozvedel ze pred PERMABANEM je BAN
a pred nim je vyhruzny kick. Ja dostal rovnou PERMA a hacky jsem pouzil poprve a CSko hraju us nejakej ten patek. ,,Vsechno se musi jednou zkusit.''

Zoyer
17-03-14, 22:11
takze si myslis, ze kdyz zapnes WH, tak te admin nejdriv kickne, potom ti da ban na 30 min a potom permu ? radsi se nauc psat i/y atd.
Jestli tu chces nadale hrat, tak ti uz pomuze jen originalni hra.

Grogy_CzE
17-03-14, 22:14
Sorry za diakritiku ale čestina mi vážne moc nejde.
Proč si myslíš že mi pomuže uš jen origo??

Zoyer
17-03-14, 22:16
protože jsi se přiznal k tomu, že jsi použil WH, takže se připojíš už jen s originální hrou.

Grogy_CzE
17-03-14, 22:18
To je blbý/nedomyšlený. A to se neda nijak zařídit? A stejne to neni spravne melo by se to nejak dat.

hofy
17-03-14, 22:23
Dá se, s originální hrou. Nikdo nehraje rád s cheatery, proto pokud chtějí opět hrát, musí pro to sami něco udělat, aby dali alespoň najevo, že se poučili. Žádný varovný kick/dočas. ban u cheatů neexistuje.

Grogy_CzE
17-03-14, 22:28
1.Kdo říkál že jsem se nepoučil?
2.Ano, viděl jsem už hodně lidí co dostali prvně kick jako vístrahu.
3.Čau DOES tebe jsem už dlouho neviděl.

hofy
17-03-14, 22:30
Napsat to dokáže každý, my potřebujeme vidět činy, nikoli slova. Kick dostat mohli, ale určitě ne v případě cheatingu, žádná taková praktika neexistuje.

Zoyer
17-03-14, 22:30
kick jako výstrahu dostat mohli, ale určitě ten kick nebyl kvůli tomu, že cheatovali

E: mg does nepředbíhej :D

Grogy_CzE
18-03-14, 07:28
Takže teď už si jako nikdy nezahraju furien nebo deathrun jen proto že jsem jedno použil hacky, dokud si nekoupím origo na steamu? A navíc přiznávám že sem možná měl dostat ban ale na komplet všechny servery a hned permanent? Vždiť to nedává smysl, měl mi dát třeba ban na 30min. Jak by mi pomohl WH např. na deathrunu?

because
18-03-14, 07:40
Takže teď už si jako nikdy nezahraju furien nebo deathrun jen proto že jsem jedno použil hacky, dokud si nekoupím origo na steamu? A navíc přiznávám že sem možná měl dostat ban ale na komplet všechny servery a hned permanent? Vždiť to nedává smysl, měl mi dát třeba ban na 30min. Jak by mi pomohl WH např. na deathrunu?

Hned prve pravidlo: Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban
Moc chaba vyhovorka. Vsetky servery? Ked zabijes cloveka v Bratislave tak pojdes o dedinu/mesto dalej a myslis ze ti to prejde?
Ver mi, ze som zabanoval ludi, co mali WH, AB na JB... Jedina moznost je originalka.

hofy
18-03-14, 12:23
Nastuduj pravidla, kup originál a můžeš hrát. Jinak po dvou letech. Pravidla jsou jasně stanovená a připojením do hry jsi je potvrzoval.