PDA

Zobrazit normální verzi : ZE - diskuze o pravidlech



Likan.
18-03-14, 23:33
Ahojte, mohol by som poprosit nejakeho dobraka aby mi vypisal pravidla zm escape ? /menu na steame mi vobec nejde a na ns mi to ukazuje pravidla na nejaky classic alebo dr.

Bohuzial nikde nie su zapisane a teda si hraci veselo porusuju co sa da... :/ Potom to tam aj tak vyzera :/

Pomohlo by keby sa zobrazovali v chate aspon tie zakladne a najcastejsie porusovane (dufam) pravidla.
t.j. Zakaz skakat na miesta nedostupne bez dvojskoku (neplati pri obchadzani prekazky).
Zakaz umyselneho poskodzovania spoluhracov nicenim blokov/zatvaranim vchodov/otvaranim vchodov pre ZMs.
Zakaz blokovania v nepriechodnych priestoroch mapy.
Zakaz bugovania atomovky (prezivsi CTs su povinny si dat kill).
Rychlejsi CTs su povinny cakat na pomalsich s lodami/autami popripade pokracovat dalej.

Kyblík Hnoje
19-03-14, 11:13
Problém je spíš v tom, že ta pravidla nikdo nedodržuje :-D Mrkni někdy na klasický zm, tam je občas fakt pěkná jungle (pasivní expení, toulání se, blokování dveří, spolupráce mezi lidmi a zm, využívání chyb v mapách k lezení na nepřístupná místa....) Chtělo by to víc kontrol, resp. menší shovívavost od adminů, kteří to občas také dělají...

Likan.
19-03-14, 13:03
Na zm chodim tiez, no tam sa to da vyriesit aspon ciastocne tym, ze vsetkych nakazim :D a nikto okrem lasta teda nemoze robit pas. exp. Ibaze na ze sa to proste neda nijako ustrazit a ani zmiernit.
S tym, ze admini obcas porusuju pravidla nesuhlasim, kedze tam ziadny admin nikdy (okrem vejce) nie je.

Kyblík Hnoje
20-03-14, 18:34
:-D Tím hůř :-D
Nakazit je není problém, ale porušování pravidel je většinou dominantou zombíků...pomohlo by je jen oživit, ale ty lamy by se zase hned nekazily :D :D

halelujah
23-03-14, 12:47
Taketo pravidla su super viem že o by to nebolo ani na ban ale keď som hral na rumunskom tak tam sa nestalo že by niekto zničil most pred spoluhračmi a dokonca aj sam sebe aby len a len uškodil čo je pre neho určite "zabavne".Taktiež sa veľmi často stáva že hráč uplne sam odide na lodi ked ja nahodou beriem pomenej hračov tak im aspoň pošlem loď,auto späť. Písal som kotlovi a par vecí porobí napr. budú zbrane na mape , alebo sa pridajú nové mapy tak to vinde hádam.Okrem toho si mi to likan mohol napisať do pmky aby som to editol do napadov pre zm escape.

Likan.
23-03-14, 19:27
Jednoznacne tvrdsie, "omnoho" tvrdsie trestat vsetko vyssie spomenute ! Za necakanie minimalne 3 dni -_- nech sa hrac uvedomi a ziadny kick... To mu moze byt jedno, ze dostane kick. Ban na 3 dni a stupnovat, ak v tom bude hrac pokracovat -_-

Keby si bol dneska podvecer na ze tak by si dostal infarkt z tych rage-ov. Najlepsie je ked musim cakat 3 min. lebo nejaky trpak nevie pochopit, ze prehral... najlepsie vsetky kola mapy -_- 3 mapy posebe ! ACH :wall: Mam dema ale postovat to nema zmysel kedze vsetko su bany max na 3 hodiny... Potom to aj tak vyzera, kazdy to ma (s prepacenim) v p**i. Kazdy admin ma hlasenia zo ze niekde a nikto nechodi co i len na hlasenia "iba" o zmenu mapy a chciet po niektorom aby v tom spravil poriadok a kickol tych co necakaju to je nadludsky vykon.

E : Nebolo by zle pridat tam mikrofony, aspon by sa to dalo nejako koordinovat, ale asi by som mal veeeelmi vela banov za nadavky.

E numero 2 : Upravit aby ani CTs nemohli hadzat granaty pocas tych 10 sekund ked su ZMs zmrazene.

E dalsia idea :D : Zakazat mackat ZMs tlacitka od atomoviek, ale asi by sa museli vsetky mapy nejako editnut a vsetky tlacitka od atomoviek nejako rozlisit od klasickych tlacitok.

halelujah
23-03-14, 22:24
Ak nevieš tak už som prijatý za admina keď sa to nejak dorieši tak tam budem chodiť častejšie a určite budem riešiť taketo veci.Ale teraz som hlavne z kotlom riešil iné veci napr. pridanie nových map čo nieje až tak jednoduché ako to znie a myslím že je to dôležitejšie ako demencia hračov na servery :)

hofy
23-03-14, 22:28
Za nečekání tři dny? Myslíš čekání na escape? Když tam bude 10 hráčů, kteří čekají na jednoho, který je někde mimo, tak dostane 10 hráčů ban na 3 dny? Nebo jak jsi to myslel?

Likan.
23-03-14, 22:46
Ked nejaky skill je v predu a kasle na ostatnych... tj napr. ze_jungla_lg. Skiller zobere lod, auto, zatvori branu a my co cakame s lodkou nestihneme prijst ani k lietadlu. Asi som to s 3 dnami prehnal :D no proste je to na vrazdu ked vidis takych sebcov robit to opakovane a dookola -_-

hofy
23-03-14, 22:48
Aha, zatím bych to řešil kickem/banem na 30 minut, ban na dny je za to příliš. Ale nejdřív by se to muselo dát do pravidel.

halelujah
23-03-14, 23:04
Ano do pravidiel by sa to hodilo.Ale to stupnovanie je myslim aj pri inych priležitostiach upozornenie,slay,kick,ban nie?A chcem sa spytať does koľko je za sh?

Likan.
23-03-14, 23:07
Perma :D Externy program v csku... To iste ako AB, WH, KZH, slowmo, scripty atd.

halelujah
23-03-14, 23:18
Ked nejaky skill je v predu a kasle na ostatnych... tj napr. ze_jungla_lg. Skiller zobere lod, auto, zatvori branu a my co cakame s lodkou nestihneme prijst ani k lietadlu. Asi som to s 3 dnami prehnal :D no proste je to na vrazdu ked vidis takych sebcov robit to opakovane a dookola -_-

Okrem toho ja za skillov neberem hračov ktory všetkým utečú to môžem robiť uplne každé kolo aj ja a hrači by si nezahrali (občas to robím ale to aby som ukazal pseudo "skillerom" že nie su skilleri) mne skôr skill vidieť v tom keď hráč dokáže deffovať niekde neumrieť a dojsť na koniec :)

NarutoO
24-03-14, 09:46
Ze mam moc rad a soucasne jej nenavidim. Je to za prve presne z vyse uvedenych duvodu a za druhe presne jak psal Likan do chatboxu: jeden den prima kolektiv, druhy den vsichni jak za trest. Byl bych proto, ze by se nejaka ta pravidla sepsala, ale ja to delat nechci, protoze s tim by me Kotel poslal do haje :D. Porad vymyslim pravidla. Kdyby si to haleluja vzal na starost, tak by se vsem velice ulevilo. Server nepotrebuje specialni adminy (vylozene zombie escape adminy), jen je potreba definovat, co maji banovat/kickovat/slayovat zombie admini, kdyz je nekdo pres ! zavola.
Ze svoji vlastni zkusenosti muzu zodpovedne rict, ze kdyz jsem prisel na ze poprve, ty mosty a dopravni prostredky me velice iritovaly. Uz tehdy jsem si rikal, jestli se da nejak objektivne zhodnotit, na ktere lidi se zaviranim pockat a ktere nechat na pospas. Rozhodne si myslim, ze pokud jsou zombie mimo vizualni kontakt a prvni znici mosta a vsichni ostatni prezivsi jsou za. nim (a nestalo se mi to jednou), tak to na ten 3denni ban klidne je.

halelujah
24-03-14, 18:08
Pozri keď dlhšie hráč na servery a pozoruješ nejakého hráča tak rozlýšiš úmyselne a neumyselné kazenie hry.Zažil som už všetko ale asi najviac rage ma chytal keď si nejaký blb zaumenil že chce zábavu a tak na vkuse zatváral dvere pred očami (na konci jungly) a stále dookola verím že kebyže sa to prefacká(poslapuje) kickne a ak stále nedá pokoj dá tomu ban tak sa síce komunita zriedi ale bude kvalitnejšia a zábavnejšia :) Zamýšlal som sa nad zrušením dvojskoku aký máš nato názor?

Kyblík Hnoje
30-03-14, 21:25
Furt je tu ale problém, že by se to muselo víc hlídat...dobře, na escapu by to ještě šlo, ale na zm?? ani tři admini na jednom serveru by to neuhlídali. Jediná možnost je postupně zvyknout hráče, že mají pravidla dodržovat. A nebo zrušit pravidla a hlídat jen vulgarismy v chatu.

Reflex.
20-02-15, 16:00
Ked nejaky skill je v predu a kasle na ostatnych... tj napr. ze_jungla_lg. Skiller zobere lod, auto, zatvori branu a my co cakame s lodkou nestihneme prijst ani k lietadlu. Asi som to s 3 dnami prehnal :D no proste je to na vrazdu ked vidis takych sebcov robit to opakovane a dookola -_-

jj to je pravda likan :D ale tí šikovnejši vedia waterbhop :D (viem tích sikovnejsich je lahke napocitat na jednej ruke :D)