PDA

Zobrazit normální verzi : Skorpion --> Does



Skorpion
19-03-14, 07:33
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Tvuj nick: For revenge
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2045560926
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2045560926
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.166.90
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.166.90
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < dr >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP (bb_dust2long2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ======================================





Poznamka:






dostal som BAN za NK na zm BB preto, lebo som nezabil zm co boli v mojom kempe.. tak ked mi lezie dalsi zm a oni ma nezabijaju tak asize sa nezaoberam tymi co ma nezabijaju a idem po tych co ma chcu zabit.. a nebol to NK.. oni ma nezabijali ja som tam dal aj minu aby ich to zabilo ale mali este dost HP.. does tak pozri si celu situaciu a nie hnet davat bany..

Skorpion
19-03-14, 07:36
a oni nedostali nic za to ze ma nezabijali ako ze toto uz nic.. ja som ich strielal kim bolo ciste okolie.. ked oni ma nechali tak som nemal cas ich zabijat ked isli dalsi zm.. proste nerobil som ziaden NK.. strielal som ich, minoval a nic viac.. a BAN pre nic za nic..

hofy
19-03-14, 12:28
Však stojím před kempem a uvnitř jen tak stojíte vy. Po několika vteřinách jsem do kempu šel, ty ses pokoušel mě zabít a tvůj kámoš ještě bloknout. Po killu samozřejmě plno řečí. Jinak ostatní ban dostali taky.

hofy
19-03-14, 16:51
ban vypršel, příště se chovej dle pravidel