PDA

Zobrazit normální verzi : Monitor T-9



Likan.
19-03-14, 12:15
Zdravim,
chcel by som nacat par otazok o celkom zaujimavej teme ohladom monitoru.

Ako ste dopadli tento ale aj minule rocniky ?

Zazili ste nejaku zaujimavu prihodu alebo komplikacie ?

Aky bol vas celkovy dojem z organizacie ?

Ako a kolko dlho ste sa pripravovali ?

Na aky typ skoly sa hlasite ?

Ja by som sa chcel trosku pochvalit a teda podla predbeznych vysledkov som napisal slovinu na 96% a matiku 85%. T.j. budem robit bohuzial prijmacky o 1 bod :slap:.

Pocas pisania 1. testu zo sloviny sa stala jedna celkom zabavna prihoda. Do triedy nam vletela vcela a zacala obletovat spoluziacku a ta s piskotom utekala po triede :laughing1:.

Organizacia bola podla mna slusna, no trosku mi vadilo, ze som matiku moc nestihal :/ a slovinu som mal hotovu uz po 35 min. Jedinne co by som asi vylepsil, ze sa smie pouzivat digitalna kalkulacka, kedze na tej klasickej mi to bolo nejake neprirodzene.

Ucil som sa, podla mna celkom podstivo a posledne 2 tyzdne som bol non-stop nad papierami :D

Hlasim sa na viac-menej dobru obchodnu (ekonomicku) skolu. Racianska, Bratislava (: Nie je tu niekto nahodou kto by sa tiez hlasil primarne na tuto skolu ? :P

Kakafko
19-03-14, 13:43
Hlúpe sedliacke deti z východného slovenska?...takže tipujem že ty si Blavák ktorý nikdy ani na východe nebol ale rozpráva hlúposti...spamätaj sa

Toreto
20-03-14, 07:07
Vrta mi hlavou ako si mohol napísať slovinu na 96, ked napišeš "podstivo" :harhar:
Inak monitor je obyčajna hovadina, na kt. školy ani poriadne neprihliadaju. Itak všetci beru na stredne v dnešnej dobe už každeho, kedze čim viac študentov, tym viac penazi dostava škola od štatu.

Likan.
20-03-14, 22:20
Skus si to iba letmo pozriet 2014 a zistis, ze tam bola iba 1 uloha na gramatiku. Zrovna tu som mal zle :D Inak, zevraj podla uciteliek, co mi kontrolovali matiku mam 90%, tak uvidim no :D

E : Btw. ked som tak pocuval tie vysledky mojich spoluziakov - 35,40,10,20 :DDDD Som nadmieru spokojny :P

Pochval sa aj ty Toreto, kolko si dal, ked si robil ty ?

noirbun
21-03-14, 20:57
ja som to dal 60% a 70% a staci mi to uplne

yadort
25-03-14, 05:54
jelikož jdu na zedníka takže přijmacky nedelam a jsem rad :D