PDA

Zobrazit normální verzi : Unabn



Axyz
10-10-11, 18:42
Poprosil by som DEMO na tento BAN.. :)
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=12861

Admin Kashpi

kashpi
10-10-11, 21:17
http://csko.cz/dema/upload/dir/111010-1830_pool.zip
od 4:09 to začíná a nelíbilo se mi jak si na něj míříl, možná náhoda
od 6 minuty tě začínám spectovat
7:33 nevím jak si veděl že tam je
7:55 ses nějak divně pohyboval, když ses vždy koukl do zdi a bylo jich tam dost
8:45 nevím jak tě najednou napadlo hodit granát tam kam zrovna běžel ten borec
9:10 haluz?
9:30 dostáváš ban

Doufal, jsem že podáš žádost o unban. Možná že si měl fakt jen štěstí, v tvým přípdadě tomu skill říkat nebudu podle toho jak se pohybuješ po mapě a sbíráš zbraně.
Doufám, že se na to koukne víc adminů a rozhodnou jak to nakonec bude.
Jelikož ses mi nelíbil, tak sem tě nechtěl nechat běhat dál po serverech. Je možné že sem se spletl a v tom případě se ti omluvím. Nikdo není neomylnej.

PS: demo je z celé té mapy, automaticky tak točím, protože mě nebaví pořád nahrávat zvlášť cheatry. Takhle to mám potom v jednom demu a nestane se, že bych si ho přemazal.

edit: a ne že to budeš svádět na sluchátka. Díval jsem se na to 4x a po sluchu nevěřím, že si to tak dával

BiA Fz
10-10-11, 22:11
Demo sem viděl. Myslím, že ban je oprávněný. Sice je pool malá mapa a dá se hodně dobře vše odhadnout, ale tyhle odhady... ;)

Psytek
11-10-11, 12:41
Server # 20
Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
SchR~pSyTeK connected
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 29 tydnu , 3 dnu , 10 hodin , 49 minut a 30 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack - classic '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : SchR~pSyTeK
[AMXBANS] Tvuj nick : SchR~pSyTeK
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 26543296
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 26543296
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 78.157.136.142
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 78.157.136.142
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : BiA Fz
[AMXBANS] Server : website
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zko


Co má tohle znamenat ..Já nikdy Wh nezapla nejsem debil ..mám els aniwire a x-ray...prosím o un ban ..dostal jsem ho neprávem ..za to nemůžu že admin hraje na bednách a neslyší ani to když tam někdo dupe jak slon ! ! ! !ADmin BiA fZ dávej UNBAN.. A nauč se to hrat..¨!! seš adminem dva měsíce a dávaš bany jen skilerum!!!!!!!

ZEUS
11-10-11, 13:42
Založ si vlastní thread a nepiš do cizího...

BiA Fz
11-10-11, 18:14
Server # 20

Co má tohle znamenat ..Já nikdy Wh nezapla nejsem debil ..mám els aniwire a x-ray...prosím o un ban ..dostal jsem ho neprávem


Ban jsem dal po poradě s dalšími adminy, pokud to chceš řešit, založ topic a můžeš se podívat na demo.
P.S. Taky si rozmysli jestli budeš psát jako holka nebo jako kluk ;)
P.S.2: Věřím ti tvoje 3D sluchátka, bluetoothy, šesté smysly a nápovědu na telefonu, ale neházej na mě špínu, když si o mě v životě neslyšel(a) a nic o mě nevíš, shazuješ tím jenom sám(a) sebe ty skiler(ko)

Psytek
11-10-11, 20:02
Po čem ... Po poradě ? ...ukaž mi demo na kterém mám udajně WH ... mě by to ani csko nezaplo přez ty aniticheaty co mám zaple ...když jsi takový skiler že mi tu posílaš jaký nejsi dobrý tak si uvědom komu dávaš bany..příjd si zahrát někdy na rapid ty Nulo ...klidně mě ten ban nechej mám v piči tenhle server..ale si mocná lama že nepoznáš ani CHEATERA !!!!!!!! děláš ostudu tomuhle portálu..

UFOusek
11-10-11, 20:09
bacha vole, tenhle SKIL~ER.^ ti rika, ze mu mas dat unban, takze hned hned hned bez do amxbans a DEJ MU UNBAN protoze on je SKILLER a ty SE NEBANUJOU!! A pak se to nauc hrat jako!!!!!!!!! A jestli mu to nedas, bude te mit v piči, coz je hroznej trest!!!!!!!!!!!!!!!!!! a bez hrat na rapid!!!!!!!!!! hneeeed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Smile
11-10-11, 20:10
rapid(share)? Od tam taháš ty cheaty?

kashpi
11-10-11, 20:45
Hej nechápu proč řešíte v tomto topicu 2 různý bany. Kdo se v tom má vyznat?

to Psytek: demo sem neviděl nemůžu soudit. Ale jako ohánět se tu slovy jako, "mě by to ani csko nezaplo přez ty aniticheaty co mám zaple" je to nejtrapnější co sem kdy četl. :D
To že ve svých +-16 letech nemáš na práci nic jinýho než hrát hry a přitom o tom nic nevědět a říkat tu takový blbosti mě strašně pobavilo :D

edit: kdyžtak pošli tvůj x-ray účet, protože ti nevěřím.

BiA Fz
11-10-11, 21:19
Demo psyteka je zde: http://www.uloz.to/10554299/psytek-dem
Jelikož jde o steam hráče, konzultoval jsem to se dvě dalšími adminy a všichni jsme se shodli.

vranys
11-10-11, 22:40
Taký WH ? jak si mu psal ne a on prej já tě slyšel dupl si .. nebreč :DDD funny .

kashpi
11-10-11, 23:07
Našel jsem k tobě 2 x-ray učty
na jednom není ani jeden screen, takže nevím jak ho používáš(to je ten co ma na playzone)
a druhej sem hledal a našel jsem tam naposled používání z roku 2009 a ještě není jistý jestli si to ty

Psytek
12-10-11, 21:56
Ano ..jeden ten starý sem měl na steam co mi Ukradli ..nemám zapnutý ale funguje ..A esl ten ti klidně pošlu ....Ten První Kill z tim AWP:...zapni si zvuk pořádně ..jak sem vyšel z katy a předtím než sem e zastavil tak skočil z male krabice..a tak dupl ...ten druhý v té katě ...šli sme tři..já šel druhý se mi zda..vběhl jsi do spodní katy a pak si walkoval...dokonce si vzal gun ..ti dva šli na plant a já tam zustal ..když tam jsi a vím že tam jsi tak proč si nepočkat..a vyšel sem chvili po tom co tam někdo dupl.jestli s ti tobyl ty nebo někdo jiný ..ale dupnuti tam bylo .navíc se kukni kde sem měl kros ..pak sem ti ji až škubl ...kdyby jsi nešel nahoru šel bych já dolu ..já wh nepouživám není mi třeba..měl sem ho jednou a to jen proto bo sem byl admin na ATROCITY .klidně se zeptej..taky sem měl práva na tdrom.cz ..jestli chceš klidně ti natočim mapu..poslouchej pořadně a uvidíš že jdu jen tam kde je zvuk ..hraju to 7 let nehraju to pro to že nemám co dělat....

BiA Fz
12-10-11, 22:16
Ano ..jeden ten starý sem měl na steam co mi Ukradli ..nemám zapnutý ale funguje ..A esl ten ti klidně pošlu ....Ten První Kill z tim AWP:...zapni si zvuk pořádně ..jak sem vyšel z katy a předtím než sem e zastavil tak skočil z male krabice..a tak dupl ...ten druhý v té katě ...šli sme tři..já šel druhý se mi zda..vběhl jsi do spodní katy a pak si walkoval...dokonce si vzal gun ..ti dva šli na plant a já tam zustal ..když tam jsi a vím že tam jsi tak proč si nepočkat..a vyšel sem chvili po tom co tam někdo dupl.jestli s ti tobyl ty nebo někdo jiný ..ale dupnuti tam bylo .navíc se kukni kde sem měl kros ..pak sem ti ji až škubl ...kdyby jsi nešel nahoru šel bych já dolu ..já wh nepouživám není mi třeba..měl sem ho jednou a to jen proto bo sem byl admin na ATROCITY .klidně se zeptej..taky sem měl práva na tdrom.cz ..jestli chceš klidně ti natočim mapu..poslouchej pořadně a uvidíš že jdu jen tam kde je zvuk ..hraju to 7 let nehraju to pro to že nemám co dělat....

Jdeš jen tam kde je zvuk, to je jako neraguju na to co vidím ve WH, dokud neuslyším něco a nemám alibi. Mám tu 3 hlasy, když počítám i můj, kteří v tom vidíme Wallhack. Jinak já sem tam pokud vím vůbec nehrál. Unban sem ochotný dát, pokud se na to mrknou další dva admini nebo sám Kotel a řeknou, že tam nic není; já tam to WH prostě vidím, a nejsem sám..
zítra se na to mrknu znovu, ale navíc, jestli to hraješ 7 let, čekal bych úplně jiný pohyb, hraju to skoro stejně dlouhou dobu...

Psytek
13-10-11, 10:21
A já ti říkám že tam žádné WH prostě není ..zapní si zvuk a prostě ..musíš to slyšet ...ten první kil dupl jak skočil..a. ve spodní to samé ..10 sekund předtím než sem ho dal poslouchej pořádně..Jak skočím ze spawnu a jsem v pulce cesty před katou ..jde tam slyšet dupnuti ..pokud nejsi lama tak dávej unban ..Já ten walhack nepotřebuju ..Já to hrát umím ..a proč bych se měl prostě pohybovat jinak ? hraju to tak jak to hraju ..kdybych měl cheaty myslím si že moje steam ID už je někde zabanované..ale není nikde ..ani na tom blbém U2 portálu ..ale jestli si stojíš za svým a budeš dále tvrdit že jsem cheater tak prosím ..Já mám kde hrát ..nemám zapotřebí hrát na serveru kde mě mají za cheatera a kde admin sám je lama bo má deset hacku zaputých když je na serveru ..

BiA Fz
13-10-11, 11:37
..Já mám kde hrát ..nemám zapotřebí hrát na serveru kde mě mají za cheatera a kde admin sám je lama bo má deset hacku zaputých když je na serveru ..

Pokud zaujímáš tenhle postoj, tak nemá cenu abych ten unban řešil; mám přes den dost svých věcí na práci než číst tvoje urážky a dávat ti za ně unban. Prosím ostatní adminy aby se vyjádřili. Poslal sem to celkem třem lidem, všichni zkušení hráči, z toho dva admini; jeden mi řekl že máš wh (stejně jako já), druhý že určitě máš a pak sem to posílal hráči s šestimístným steamem, který to hraje přes 10 let včetně nejvyšších soutěží; aniž bych mu říkal co na tom demu je, rovnou mi napsal, že psytek tam má zaplý wh. Nejsme tady žádný ořezávátka tak se přestaň naparovat a urážet, já už se vyjadřovat nebudu, sežeň na svou stranu 2 adminy nebo popros přímo Kotla o názor, jinak už nebudu tenhle topic kde jen urážíš vůbec číst.

Kotel
13-10-11, 13:41
Misto hadani se jsi mel radsi vypsat casy jako kashpi. Dost to pomuze urcit, kdo ma pravdu. Mate 3d sluchatka? Prvni demo vypada bez sluchatek na wh, mrknu se jeste doma, ale kazdej tam beha, takze je slyset.

kashpi
13-10-11, 14:21
Ano ..jeden ten starý sem měl na steam co mi Ukradli ..nemám zapnutý ale funguje ...
Pokud vím, tak funkce X-RAY je odesílát screenshoty obrazovky. Takže mi řekni jak jti funguje? Když ho zapneš, tak je ti to k ničemu. I kdyby si měl 100 cheatů tak on to nepozná pokud to neodešleš na server :D

A ano pošli mi klidně i ten ESL. Jakejkoli důkaz, z té doby co jsi dostal ban, že tam nemáš WH.

BiA Fz
13-10-11, 15:44
13:32- 13:36

Ten zvuk jak "seskočil" z malé krabice (zajímalo by mě jak to víš že skákal z malé krabice...) na tom demu prostě neslyším. Napadá mě ale, že se mi mohl jen neodeslat packet, takže na tom demu není, i když si to slyšel.. to by mě mrzelo

Aimb00st
13-10-11, 16:14
13:32- 13:36

Ten zvuk jak "seskočil" z malé krabice (zajímalo by mě jak to víš že skákal z malé krabice...) na tom demu prostě neslyším. Napadá mě ale, že se mi mohl jen neodeslat packet, takže na tom demu není, i když si to slyšel.. to by mě mrzelo

Teoreticky to možné je, ale stejně, že by zrovna v tu chvilku?

Kotel
13-10-11, 16:56
http://csko.cz/dema/upload/dir/111010-1830_pool.zip
od 4:09 to začíná a nelíbilo se mi jak si na něj míříl, možná náhoda
od 6 minuty tě začínám spectovat
7:33 nevím jak si veděl že tam je
7:55 ses nějak divně pohyboval, když ses vždy koukl do zdi a bylo jich tam dost
8:45 nevím jak tě najednou napadlo hodit granát tam kam zrovna běžel ten borec
9:10 haluz?
9:30 dostáváš ban

Doufal, jsem že podáš žádost o unban. Možná že si měl fakt jen štěstí, v tvým přípdadě tomu skill říkat nebudu podle toho jak se pohybuješ po mapě a sbíráš zbraně.
Doufám, že se na to koukne víc adminů a rozhodnou jak to nakonec bude.
Jelikož ses mi nelíbil, tak sem tě nechtěl nechat běhat dál po serverech. Je možné že sem se spletl a v tom případě se ti omluvím. Nikdo není neomylnej.

PS: demo je z celé té mapy, automaticky tak točím, protože mě nebaví pořád nahrávat zvlášť cheatry. Takhle to mám potom v jednom demu a nestane se, že bych si ho přemazal.

edit: a ne že to budeš svádět na sluchátka. Díval jsem se na to 4x a po sluchu nevěřím, že si to tak dával
Na wh je pouze cas 7:33, kdy ten hrac nebyl moc slyset pres okolni strelbu, ale nejaky kroky tam slyset jsou. Ostatni slyset byli. Granat se do toho mista normalne hazi.



13:32- 13:36
Ten zvuk jak "seskočil" z malé krabice (zajímalo by mě jak to víš že skákal z malé krabice...) na tom demu prostě neslyším. Napadá mě ale, že se mi mohl jen neodeslat packet, takže na tom demu není, i když si to slyšel.. to by mě mrzelo
Me se zda, ze slyset byl, ale i tak to chce vic casu.

kashpi
13-10-11, 17:32
Já vím, že se tam normálně hází, ale že natáhl a nehodil ho tam, a vypadalo, že ho chce hodit víc vpravo a jak je vidět, tak zrovna když běží ten hráč doleva, tak mu ho tam hodí. Já nevím, mě se prostě nelíbil. Pokud ale uznáš, že to není dost průkazný na WH, tak OK

BiA Fz
13-10-11, 18:16
Myslím že za normálních okolností by se to jako důkaz mohlo brát, ale fakt je možné, že mi to pack neposlalo a nebo (i když sem si to pouštěl snad 10x) to ve svých sluchátkách neslyším a jinak to slyšet je. Bude tedy unban? Myslím že tam wh je, ale uznávám, že sem asi dal málo materiálu pro jasnou odpověď...

Kotel
14-10-11, 07:45
Doted sis nebyl jisty skoro zadnym banem a ted si jisty ses? Nikdo jiny se nevyjadril, takze davam unban. Na demu nevidim 3 jasne dukazy, ze jde o wh.

BiA Fz
14-10-11, 09:18
Doted sis nebyl jisty skoro zadnym banem a ted si jisty ses? Nikdo jiny se nevyjadril, takze davam unban. Na demu nevidim 3 jasne dukazy, ze jde o wh.
S unbanem souhlasím, 3 důkazy sem opravdu nepodal, jistý si být teda opravdu nemůžu; zakládal jsem to na dřívějším pozorováním hráče a souhlasného úsudku dalších lidí= chyba, kterou uznávám. Je taky pravda, že jsem se na 6 z mých prvních 26*) banů za cheaty ptal tady na fóru a na další 3 (včetně tohoto) se radil s ostatními. Jsem si toho vědom, pokusím se svojí chybu neopakovat. Psyteku přijmi prosím moji omluvu, i když za tvoje vyjadřování bych ti spíše napsal něco jiného.

*) Spletení wallhack/teamspeak do toho čísla nepočítám.

Kotel
14-10-11, 11:16
Kdyz skill v cs rozdelime treba na 20 levelu a na prvnim levelu bude hrac, co prave nainstaloval cs, na poslednim vitez mezinarodniho turnaje, tak prumer hracu na kotelne je lvl 5. Prumer adminu muze bejt level 10. Jsou tu mozna 3 admini level 15. Kdyz na server prijde hrac s levelem 17, tak dostane ban behem minuty, protoze ho kazdej bude povazovat za cheatera. Takovej hrac ti na de_nuke nasazi diru odkudkoliv a muzes prohrat 10 kol aniz bys ho zahlid. Nic te nepresvedci, ze nema cheaty, dokud se nedostanes na jeho uroven.