PDA

Zobrazit normální verzi : Bugy,triky



Hauss
22-03-14, 22:25
http://www.youtube.com/watch?v=f1d4g5JHHuI myslíte že je to pravda jako že to opravdu jde? Na tom dust je to dost vostrý rád bych to sněkym vyzkoušel ale obávám se že je to fake

Likan.
22-03-14, 22:34
Ano, vsetko co je na tom videu ide, ale ked si to pozries vacsina tych "bugov" su bud zakazane alebo absolutne neuzitocne.

Killer Bee
23-03-14, 00:26
Lol 2 minuty a mě to bohatě stačilo řeknu jedinné zbytečné video :D ty bugy zná snad každy max. nějaký newbici co přechazejí z botu na multák :) jinak jak se bugly na texturu na de_dust tak to nedělej *Bugovaní mapy = ban*

Giussepe
23-03-14, 00:33
Ačkoliv je znám, dlouho jsem je teda ani jeden nezkoušel, ale není jich většina fixnutých?

btw zrovna ten bug na dustu1 je docela k ničemu protože, se z ty oblohy uz nedostaneš na zem a nikam jinam krom toho plantu jít nejde. A na našich serverech se za to banuje.

ZeMi7
23-03-14, 00:34
Lol 2 minuty a mě to bohatě stačilo řeknu jedinné zbytečné video :D ty bugy zná snad každy max. nějaký newbici co přechazejí z botu na multák :) jinak jak se bugly na texturu na de_dust tak to nedělej *Bugovaní mapy = ban*
Hlavně že ty seš chytrej jak krtek tvl...
Ban bys dostal za většinu věcí... aji to na dd2 jak vloží bombu "do" krabice... jinak osobně si myslím, že jsou tyto bugy a triky úplně na hovno a v životě je nevyužiješ :) maximálně tu díru na nuke od unimy, díky které rozbiješ tu šachtu na spodním plantu.

matis
23-03-14, 08:03
na tom videu je dobre tak max. hudba a ta sachta na Nuke...vsetko ostatne je bud zakazane, alebo uplne zbytocne...

Hauss
23-03-14, 18:02
Díky lock.