PDA

Zobrazit normální verzi : Přidat možnost plantu za T?



Mr.Socks
23-03-14, 19:31
Zdravím všechny spoluhráče, dneska bych vám rád představil svůj návrh o přidání C4 neboli plantovaní za team furienů.
Nejdříve bych chtěl shrnout pro a proti tohoto návrhu...a ještě než začnu tak bych chtěl upozornit že je to můj subjektivní názor a vy se jím nemusíte řídit při hlasovaní v anketě
Pro: Podle mého názoru by přidání možnosti plantu hru udělalo záživnějši a svižnější, také by do hry přivedlo další možnosti taktizace a celkově by hru zrychlil a pro hráče, kteří hrají na rank přídá další možnost získání bodů..
Proti: Jednoznačně největší proti je zvýšení campu a s tím souvisí i zvýšený počet nadávek což je asi největší problém poté by se hral zredukovala na půlku mapy (planty), mužou se najít i takový co naschvál neplantnou a celá hra furienů v háji...

Víc věcí mě nenapadá takže se o svoje názory podělte :thumsup4:

PS. Za gramatiku neručím :)

[N]o.|[P]!ye[r] (^_^)
23-03-14, 19:51
som PROTI

Likan.
23-03-14, 20:02
Jzs, tak to vyjadri v ankete a zbytocne tu nepostuj hovadiny...

A k teme :

Uz teraz je to s tym kempom neznesitelne a ako by to vyzeralo potom ? o.O Vid. napr. textura na dust2_2006 tam by bolo tolko texturantov zakempenych... a velice pochybujem zeby to jedinec ktory by sa rozhodol defuzovat bombu aj prezil. 2 mudrejsi furieni by hodili na plant HE a bolo by vymalovane.

CMBR
24-03-14, 01:35
Boha tohle snad ne. CT budou kempit na plantech ještě víc jak teď a T si budou kempit u bomby, nahází tam HE a je po prdeli.. Pro mě by to nebyl žádný požitek ze hry, a kdo tohle chce ať si de na "GayShites"..

ViRPo
24-03-14, 02:12
Jeden den bola na furienoch bomba kvoli bugu, moc to nefungovalo, lamal som si hlavu nad tym, ako by to mohlo fungovat lepsie (kedze to bol naozaj bug, nic nebolo nastavene, bomba buchala velmi rychlo a furieni to mali lahke) no neprisiel som na jedine riesenie, ktore by nezmenilo cely mod tym zlym smerom...
S bombou by ten furien nebol to, co teraz a podla mna je to takto OK

Ak by si tu bombu chcel, skus napisat konkretne riesenie, ako by bomba fungovala, ako dlho by tikala, ako by sa defusovala atd. totiz za normalnych okolnosti 1 CT sam bomby neodkaze defusnut... zabili by ho

Ale som skor proti

sTr3s
24-03-14, 08:47
Jsem taky proti, ​hlavně kvůli kempu na plantu..a jak píše Virpo, tak kvůli bugu tam bomba už byla a nefungovalo to..-_-

Del!k98
24-03-14, 14:32
Určite Proti... jak už piše stres a virpo,bomba tam byla a všetko sa tam dotentovalo..

Kotel
25-03-14, 09:51
Mě napado, že by se na 2 místech na mapě náhodně objevoval předmět, co by museli furieni zničit a když by se jim to povedlo, tak by vyhráli. Ten předmět by portoval z místa na místo (třeba z jednoho plantu na druhý plant), takže by se nemohlo kempit.

Del!k98
25-03-14, 17:58
Mě napado, že by se na 2 místech na mapě náhodně objevoval předmět, co by museli furieni zničit a když by se jim to povedlo, tak by vyhráli. Ten předmět by portoval z místa na místo (třeba z jednoho plantu na druhý plant), takže by se nemohlo kempit.
Kotle,už sa pridalo když si kupiš sk,je ťa vidieť.. to omedzilo campeni a to podľa mna uplne stači.

Hauss
25-03-14, 18:12
Mě napado, že by se na 2 místech na mapě náhodně objevoval předmět, co by museli furieni zničit a když by se jim to povedlo, tak by vyhráli. Ten předmět by portoval z místa na místo (třeba z jednoho plantu na druhý plant), takže by se nemohlo kempit.

Tenhle nápad se mi docela líbí náhodou tohle bych hrál rád.

Tatarka
25-03-14, 18:38
Na furiene teraz netreba nič menit, podla mna.

Swagrid
25-03-14, 18:38
Tenhle nápad se mi docela líbí náhodou tohle bych hrál rád.

přidávám se, nebylo by to o nudném zabíjení, ale i o mrštnosti a rychlosti..

Eust.
25-03-14, 18:46
Jzs, tak to vyjadri v ankete a zbytocne tu nepostuj hovadiny...

A k teme :

Uz teraz je to s tym kempom neznesitelne a ako by to vyzeralo potom ? o.O Vid. napr. textura na dust2_2006 tam by bolo tolko texturantov zakempenych... a velice pochybujem zeby to jedinec ktory by sa rozhodol defuzovat bombu aj prezil. 2 mudrejsi furieni by hodili na plant HE a bolo by vymalovane.

To by aspoň bylo banů. :3

Killer Bee
25-03-14, 18:59
Řeknu takhle zbytečné už cokoliv na furieny přidávát za T když zkušený hráči vezmou SK tak za 30 sekund + - všichni CT mrtvý záleží podle toho kdo je v týmu jestli samý Kempeři či Rusheři ... takže nevím no.

E:Max. dát tu bombu jako normálně čas bych dál 1minutu - na zkušební dobu tak 1-2 týdny a pak tady na fórumu založit Hlasování nechat bombu či ne :)

halelujah
25-03-14, 19:00
Mě napado, že by se na 2 místech na mapě náhodně objevoval předmět, co by museli furieni zničit a když by se jim to povedlo, tak by vyhráli. Ten předmět by portoval z místa na místo (třeba z jednoho plantu na druhý plant), takže by se nemohlo kempit.

To je riadna pecka.O toto by sa mala spraviť anketa a nie blbosti :)

sypex
26-03-14, 01:32
To nemusí být špatný nápad co psal kotel rozhodně by to prospělo.Ale má to i svoji nevýhody. No nevím nevím,spíše jsem pro Ne

DarwiN
26-03-14, 01:48
Na furiene je všetko super. Nič nepridávať.

Kotel
26-03-14, 08:07
To nemusí být špatný nápad co psal kotel rozhodně by to prospělo.Ale má to i svoji nevýhody. No nevím nevím,spíše jsem pro Ne
Jake nevyhody? Se to zkusi na jednom serveru.

Tatarka
26-03-14, 08:53
Jake nevyhody? Se to zkusi na jednom serveru.

Tak to skús dat na tu 6ku a uvidime či sa to ujme.

brano0918
26-03-14, 20:56
omg PROTI!!!
Môj nazor ak by bolo C4:
Tak po 1)Furieni by sa okolo C4 umiesnili
2)A-Furieni by nemali šancu zneškodniť bombu

Cip3r
26-03-14, 21:14
Blbost tam něco měnit, stačí přidavat mapy.

sypex
26-03-14, 22:39
Pokud by se to dalo jako že téčka (furieni) by musely položit bomby bylo by to celkem na prd.Kempily by u ní aby jsi jí ct nemohly odebrat takže určitě proti

Kotel
27-03-14, 21:01
Muzu zkusit vratit baterky, co se predtim msuely sbirat s tim, ze by se sbirat nemusely, ale davaly by nejakej bonus.

Hauss
27-03-14, 21:16
Kotle já bych tam dal zatím alespon na jeden server ten tvůj nápad to by bylo fakt dobrý.

CMBR
27-03-14, 23:09
Muzu zkusit vratit baterky, co se predtim msuely sbirat s tim, ze by se sbirat nemusely, ale davaly by nejakej bonus.

No na F6 (popř. F5) by se to mohlo dát aspoň na zkoušku.

RedCure
04-02-17, 19:14
Pohle mě není potřeba na Furienech nic měnit, takže asi PROTI...

PS.: Ale ten napad Kotla s tím ničením předmětů se mi líbí.

bol raz jeden král
05-02-17, 17:45
Škoda že je tenhle thread 3 roky starej bracho