PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



Chlupac
11-10-11, 13:52
BUILD 5369 SERVER (0 CRC)
Server # 33
Error: server failed to transmit file 'cs_assault_lol.txt'
Error: server failed to transmit file 'cs_assault_lol_detail.txt'
Warning: RAD_ERROR_NOCONTENT for cellid 180
Warning: RAD_ERROR_NOCONTENT for cellid 181
Chlup@c se pripojil
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 26 tydnu , 4 dnu , 7 hodin a 34 minut do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : -=Ravens=-Mc Manik
[AMXBANS] Tvuj nick : Chlup@c
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) : VALVE_0 : 0 : 1252986302
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_666 : 88 : 666
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 89.176.9.160
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 89.176.9.160
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Tim McIlrath
[AMXBANS] Server : Kotelna - Fy | csko.cz ( fy_snow )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Couldn't open file overviews/cs_assault_lol.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/cs_assault_lol.txt. Using default values for overiew mode.
*** l*-YuM-Yum-*l - *_Marta$_* killed Jethro with a headshot from m4a1 ***
Kicked : Tady mas BAN. Z



Zdravím,
Mám společnou IP s bratrem, herní nick co mám je Chlup@c dnes sem si chtěl objednat VIP a zjistím že mám ban.. mrzí mě to :(
Tyto servery jsou opravdu libové proto prosím o UNBAN
Děkuji
Chlup@c

apach29
11-10-11, 14:18
Tady unban nebude. Tvuj bratr, jestli to byl vubec on, by mohl potom zase haxovat a to my tu nechceme. Porid si originalni hru a heslo bratrovi nerikej a zahrajes si u nas.

Chlupac
11-10-11, 14:44
skvělé opravdu!!!!
Já mám u vás měsíčně VIP a pak tohle? no pardon ale já nic nedělal! a ještě sem jako trouba do toho cpal prachy! tohle mi přijde nespravedlivé!!!:censored::censored:

Charon35
11-10-11, 14:51
skvělé opravdu!!!!
Já mám u vás měsíčně VIP a pak tohle? no pardon ale já nic nedělal! a ještě sem jako trouba do toho cpal prachy! tohle mi přijde nespravedlivé!!!:censored::censored:


A príde ti spravodlivé, že tvoj brat je cheater a behá po serveroch? A my ho musíme znášať? Všetko má dve strany. Vybav si to s "bratom".

Tých 10€ nie je až tak veľa, aj keď nezarábaš. Popros nech ti rodičia dajú predčasný darček a máš pokoj. ;)

Freiwyk
11-10-11, 18:08
nespravedlivé ? tohle sem netahej. a když už do toho ty prachy dáváš, tak Steam by určitě nebyl na škodu (navíc to zabrání tomu, aby se tohle opakovalo)

Charon35
11-10-11, 20:14
Dostal sem ban Od Bia Fz bo jak si říká pry za WH ..za 1. mám pořád zapnutý ESL Wire anti cheat a taky x-ray ..2.váš server má určitě taky ochranu a kdybych něco měl tak by se to ukázalo..3.csko hraju 7 rok a za to nemužu že když tam dupe jak slon a pak mi řekne že moc vím ... ? ještě tam jdou semnou další dva T ale ti běželi na plant..já si počkal.a.hned mám WH ..steam tu máte Ip taky takže žádam o UNBAN..dostal jsem ho neprávem ..nebo to tu daváte skilerum bany jen tak ...? ? ? ? ?

POčuj ty skilller. Nato, že sa tu oháňaš aký si mega skilllllll, nedokážeš si založiť vlastnú tému? ... Na druhý pokus?

http://csko.cz/forum/showthread.php?2638-Unabn