PDA

Zobrazit normální verzi : /weapons



grEy
11-10-11, 18:55
Kotel ako vidim pridal si tam funkciu vyberu zbrani u CT (respektive pridanie nabojov?), neviem, ale hraci sa stazuju, ze musia furt pisat /weapons, aby im to pridalo naboje. Aj tak si myslim, ze toto menu neni dobry napad, CTcko moze bez problemov fulloutovat a dobijat donekonecna naboje - nevyhoda pre vaznov.

yenkees
11-10-11, 19:26
Teraz som skočil na JAIL a pozerám že ten príkaz /weapons im prídá zbraň .. navrhol by som fix na použitie tochto príkazu 1x za kolo ...

BUBEN
11-10-11, 21:18
CT si můžou koupit zbrani kolik chtěj. Dneska jsem zažil, jak CT rozdává guny T. Doufám, že se to nějak vyřeší. Tohle se nemělo zavádět.

vranys
11-10-11, 21:18
Teraz som skočil na JAIL a pozerám že ten príkaz /weapons im prídá zbraň .. navrhol by som fix na použitie tochto príkazu 1x za kolo ...

Přesně, tohle je i můj názor dát to 1x za kolo protože, odpoledne sem hrál chvíli a koukal sem že na mapě mountains všichni CT psaly to /weapons a vyhazovali zbraně před budovu a byla tam taková dlouhá lajna zbraní a ještě nějaký dementní Ct/simon řekl vemte si každej zbraň jakou chcete. Takže je to lepší 1x za kolo si vybrat zbraň

Svacinar
11-10-11, 21:50
Tak jsem se na to šel taky podivat a předem říkám, že pokud se to neupraví aspoň tak, jak píše celofan, tak z toho bude sakra problém. CT můžou mít 15 zbraní třeba a tím pádem pokud to nejsou úplný blbci a umí trochu mířit a nepustí si k sobě vezně, tak je skoro nesmrtelnej, prtž vystřílí jednu zbraň, switch na druhou atd. atd. atd. = vězni nemají šanci na vzpouru. A pokud se to tak nechá, jak je to nastavený teď, tak přidat do pravidel, že kdo bude mít víc jak jeden normal gun (M4, AK, AWP...), tak ban z důvodu uvedeného výše. Toť můj názor.

grEy
12-10-11, 17:18
BAWSONov napad, ako inak. Mapy kde je malo zbrani sa jednoducho z jailbreaku odstrania a odstanu tam len tie, kde su automaty/dostatok zbrani. Odporucam rovno zrusit tento prikaz.

BAWSON
12-10-11, 18:55
Moure, bez se obuvat do gumaku a vubec neber muj nick do klavesnice. Kotel asi nepochopil jak jsem to myslel, udelal si to podle sebe.

grEy
12-10-11, 19:01
Napad to bol tvoj, tak si mal rozpisat, ako to myslis. Neni snad pravda, ze to bol tvoj napad? Bez toho by nevzniklo toto, ked nieco vymyslis tak sa to snaz nejak priblizit, Kotel nemoze vediet ako to "myslis".

Lynviy
12-10-11, 19:07
BAWSON to nejspíš myslel tak, že se na začátku kola objeví pro CT menu s výběrem usp/dgl a potom M4/AK 47/SCOUT/apod.. a pro VIP wipo..

Kotel
12-10-11, 19:33
Hazeni zbrani veznum je snad v pravidlech a s timhle nema nic spolecnyho.
Prikaz pujde pouzit jednou za kolo. Chteli jste to minimalne 3x pridat.

BUBEN
12-10-11, 19:40
Hazeni zbrani veznum je snad v pravidlech a s timhle nema nic spolecnyho.

To ano. Ale ten maník jich tam rozházel asi 10. Dříve mel jen jednu. Ale jestli se to opraví tak proč ne. Dostal za to ban to je jasne.

Kotel
12-10-11, 20:00
Je to opravene. Zkrati to cas, kdy museli ct do zbrojnice pro zbrane a pak zpet.

yenkees
18-10-11, 11:11
Ak by sa dalo , tak by si to mohol doladiť ešte tým že by nefungoval ten príkaz ak by si mal už nejakú sec./prim. zbraň ...
Nie raz sa stalo že sa ct ukáže clasic menu ale zoberie si napr. awp a potom si naťuká ak + dgl . Čiže má awp+ak+dgl... docela unstopable pokial tam nieje admin :D

eronex
18-10-11, 13:38
Teraz CT možu mať len 2guny..Jednu si zoberu v zbrojke a druhu /weapons...Takže možu mať 2x GUN a 2x Pistol ..

Kotel
18-10-11, 13:57
Takze muzou mit jen 2 nebo jen 4? Uz je to opravene.

eronex
18-10-11, 16:10
Takze muzou mit jen 2 nebo jen 4? Uz je to opravene.

No da sa to bugnuť ked si v zbrojke..Maš nastavene guns menu a potom zobereš zo zbrojky zbran a potom rychlo na tim menu si vybereš dalšiu...
Potom maš 2GUNY a 2PISTOLE

Ja som tak mal AK a m4--USP a deagle

yenkees
18-10-11, 16:51
Eronex, vlastne si len zopakoval čo som napísal :D ale diky Kotle..

Kotel
18-10-11, 18:09
Uz nema kde huntit posty.