PDA

Zobrazit normální verzi : Ban na JB - Miruška



Eidam
25-03-14, 14:33
Zdravím, ten ban mě ani tak netrápí, je na 3 hodiny, ale jde mi o princip. Asi půl hodiny jsem byl na JB, normálně jsem simonoval, pravidla jsem nijak neporušil a pak jsem jedno kolo chtěl dát přestřelku, ale rozmyslel jsem si to a menu s přestřelkou jsem zapomněl zavřít... asi po 5-ti minutách simonování jsem jen tak klikl na deagle, netušil jsem že to ještě půjde, myslel jsem, že se to zavře. Poté, co se spustila přestřelka jsem se omluvil, řekl jsem, že to nebylo naschvál a jestli to někomu tak vadí, klidně dám další kolo HVD. Nevím co si tím banem chtěla Miruška dokázat. JB už skoro nehraju a nemám zapotřebí dělat tam bordel, prostě jsem si chtěl normálně zahrát. Myslím, že výpis je zde zbytečnej, takže na něj kašlu.

mija.
25-03-14, 14:41
Ak ta ten ban netrápi tak teda nie je čo riešit... ano určite si to presne tak chcel že daš prestrelku a potom ju nedaš. Hodiš nas do jedneho ventilu aby bola zabavka pre CT ... 3 hodiny vydržíš

Eidam
25-03-14, 14:48
Na serveru byli 2 admini a spešl. Řekni mi jedinej důvod proč bych to dělal.
Asi jsi neposlouchala, chtěl jsem dát aim box ve 4 lidech, ale vás bylo 6, tak jsem se dvou potřeboval zbavit a řekl jsem, že první 4 kteří se z ventilu dostanou ven přežijou.

mija.
25-03-14, 18:20
Posluchala som dobre, na servery som bola jedina a to tiež som mala zmeneny nick

Eidam
26-03-14, 19:52
Pokud vím byl tam ještě Flopsaid a Pat, ale když to říkáš ty, tak to asi bude pravda. Považuju to za vyřešený, šlo mi jen o ten princip, že jsem něco udělal omylem, omluvil jsem se a klidně bych dal další kolo HVD jestli to někomu tolik vadilo, ale i přesto jsi mi ten ban prostě dát musela. Dál se k tomu nehodlám vyjadřovat, lockněte to prosím.