PDA

Zobrazit normální verzi : ZE - odstranění dvojskoku



halelujah
25-03-14, 20:43
Ako viete dvojskok je super vec keď vas napriklad naháňaju zm spravite dvojskok a obskočite ich atď. Ale zároveň hrači vďaka dvojskoku skaču do textúr,preskakujú časti mapy atď a to veľmi zle kazí zážitok z hry a zo super map spravia zaležitosť 30 sekund.

^Luky.
26-03-14, 20:12
Souhlasim, taky bych to zrusil;)

Killer Bee
26-03-14, 20:22
Proti sice pravda za ZM docelá hard trefit CT ale zase za CT pak větší šance uhýbat od T :)

Likan.
26-03-14, 21:49
No neviem, odstranite double jump a prijde sgs :D Podla mna to je jedno... Vzdy budu ti rychejsi hraci a ti pomalsi, vysledok kola vzdy bol a bude na pleciach mudrejsich hracov a na tom ako sa k tomu postavia. Ci sa rozhodnu sebcit a stratia polovicu CTs alebo riskovat a rozhodnu sa zachranovat opozdilcov. Ten double jump ani nie je tolko podstatny, aj tak ho vyuziva iba uzka skupinka ludi.

halelujah
26-03-14, 23:01
Killer bee ale koľko map je tym double jumpom pokazenych? Napr. egypt čo bola super mapa (na servery bez dj) takto je to proste blbosť všetky tie prekažky prejsť o dvojskoku.A keď hrači buguju do textur kde sa môže dostať len jump a toho bere malokto radšej si poinfikuju hrači lamki a skilleri prežiju ako by niekto bral jumpa a zabil nanajvyš jedneho na texture.Napr. už len taka hospital by dostala iný nádych kebyže všetci neskaču na vrtulnik a odpadlo by bremeno bugnutie mapy kedže hrači by museli byť fakt skill aby vystrielali zm z vrtulniku.Kto skill je nič mu to nespraví kto sa schova vkuse v texture a kazi mapy tak ho to už asi nebude baviť.

hofy
26-03-14, 23:21
Mě to s dvojskokem dost baví, textury apod se můžou trestat.

Hauss
27-03-14, 07:18
Já bych ho tam nechal. :)

Kotel
27-03-14, 13:34
Pokud hodne map kvuli tomu vyhravaji ct, tak ho zrusim.

hofy
27-03-14, 13:42
Ani jsem to nepostřehl. Jakých map se týká to, že si CT mohou zkrátit mapu? To jedině, že CT vyskočí někam, kam ZM nedoskočí a tam kempí, ale tím si nijak nepomůže, protože neuteče.

halelujah
28-03-14, 22:49
Ani jsem to nepostřehl. Jakých map se týká to, že si CT mohou zkrátit mapu? To jedině, že CT vyskočí někam, kam ZM nedoskočí a tam kempí, ale tím si nijak nepomůže, protože neuteče.

Mal som možnosť hrať na rumunskom servery a tam je to neporovnateľne ine takže zopar prikladov: 1.Hospital tam vyskaču hrači do textur a robia to skoro všetci 2.ze egypt koniec mapy by mali hrači dlhši čas ubranovať ale vďaka double jump to preskočia a hneď su na konci 3.všetky vrtulniky buguju že na ne vyskočia a to na každej mape zm ich neinfikuju a potom predlžuju mapu hrači čakaju aj 3 minuty kym skonči kolo. 4.ze_5tazona_lg tam hrači preskakuju ploty a zm nemaju šancu atď. atď. ale rozhodnutie je na kotlovy ak to hráči vážne nechcú. PS: Drž nám palce s kamošom sa snažime robiť mapy :D

Kyblík Hnoje
30-03-14, 21:20
Jsou mapy, na kterých se ale bez dvojskoku neda zalézt do některých krytů. Třeba antrax - ten modrý kryt. Šel bych naopak druhou cestou a dal dvojskok všem.
EDIT: ZM se stejně dostanou všude, ať už jumperem, samarou nebo pomocí granátu hozeného pod nohy.