PDA

Zobrazit normální verzi : ^Luky.‎ --> Byznis



^Luky.
26-03-14, 19:05
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 101507)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 57 minut a 25 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'tak ty sa bugujes a ja som kar ne ...'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < PLayer >
[AMXBANS] Tvuj nick: PLayer
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:48011181
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:48011181
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.228.20.221
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.20.221
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < nehovor mi co mam robit >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 4 (jail_minikule_v1)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Ty si dobry panko, admini taky bugujou hrace.... ja nekoho vybugnu a mam BAN?? Opravdu... a jeste k tomu on nema ani hovno.. Jdi se lecit s pozdravem ^Luky. :))))

Toy
26-03-14, 19:12
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 101507)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 57 minut a 25 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'tak ty sa bugujes a ja som kar ne ...'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < PLayer >
[AMXBANS] Tvuj nick: PLayer
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:48011181
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:48011181
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.228.20.221
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.20.221
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < nehovor mi co mam robit >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 4 (jail_minikule_v1)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Ty si dobry panko, admini taky bugujou hrace.... ja nekoho vybugnu a mam BAN?? Opravdu... a jeste k tomu on nema ani hovno.. Jdi se lecit s pozdravem ^Luky. :))))

Důkaz ? máš ? ne viď , zase placáš nesmysly . . kdyby admin skočil z okna, skočíš taky ?

^Luky.
26-03-14, 19:14
Co to ze admini bugujou hrace? Videl sem, ale dukaz nemam... A proc ne?:))

A jeste k tomu ja sem se neprobugl mam BAN a ten koho sem probugnul nic?? To ti pripada v poradku Jiri?

Toy
26-03-14, 19:16
ok, takže viděl jsem tě s WH ,ale důkaz nemám , takže ti můžu dát ban , že ? Bugnul ses ? bugnul, ban je právem, nechápu proč teda žádáš o UB, když se tu k tomu přiznáš . . dál neřeším, nemá smysl :pinch:

E: to že někomu pomůžeš k bugu je taky proti pravidlům, takže pokud si mu "jen" pomohl, ban je na místě . . .

E2: Ty jseš trotl, je ti 12 a jdeš mě posílat spat, chčiju Maggi :Ddsad:Dsa vidím, že jseš trošku nechápavej, přečti si to tučně napsaný

E3: co třeba toto ? http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=41051 taky dostal ban, nejseš 1. ani poslední

ok Luky :D vidím, že si z toho banu chytl rage, řekni mámě ať ti udělá bylinkovej čaj, dej si sprchu a buď ok, snažil jsem se s tebou jednat slušně , ale komu není rady, tomu není pomoci , kdyby si sem přišel s trošku jiným přístupem a "omluvenkou" myslím, že by se dalo i uvažovat o zrušení banu

^Luky.
26-03-14, 19:19
Nepiš... Ani nevíš co se tam stalo.... Já sem jeho probugnul né že sem se probugnul já ... Takže jdi taky spinkat:)) A on nemá BAN.... A já jo takže....

Ale... Tak mi ukaž kde se to píše bože...

Nejde o věk... Jde o to co máš v hlavě... Ale jak vidím tak ty tam toho moc nemáš:))

Tomu věřim.... Vy a někdy někomu dát UB? Pff... to už je pravděpodobnější že se utopím v medu......

A Maggi není dobrá zkus Vitanu:P

^Luky.
26-03-14, 19:52
Jestli chcete muzu zjeb*t celej ADMIN TEAM.... jen si napiste ... Az na par vyjimek kteri jsou v pohode...

Chemo
26-03-14, 19:54
Pokoj, nemal si robiť debiliny a nedostal by si ban. Neurážaj admin team. Chybu si spravil ty!!! A používaj edit a mozog môžeš zapojiť taktiež.

^Luky.
26-03-14, 19:56
Dej si facku.... Debilina? Really? To ty si debilina.... Byl si tam ? Nebyl ... Tak nepis ... Bud tak laskav... :)) A urazet ? Klidne budu:P

Toy
26-03-14, 19:57
ale už se klidni, jednáme s tebou slušně, nikoho tu nezajímá ty a tvoje puberta

Byznis
26-03-14, 19:57
v pohode su taky co ti toleruju aby si si mohol robit co chces , ked sa niekto buguje vadsinou zabijam grabom co bolo aj v tvojom pripade , a ty mi este nato ze si dostal KILL - za bugovanie napises ze som kar ? tak co ta mam pochvalit zato ? asi nie
E : a vidiet na tvojom jednani aky su slusny a normalny ... + liecis sa chod ty sam - chovas sa fakt jak 11 rocne uplakane decko

Jestli chcete muzu zjeb*t celej ADMIN TEAM.... jen si napiste ... Az na par vyjimek kteri jsou v pohode...

mija.
26-03-14, 20:03
Bola som tam ja a ty použivaj mozog prosím ťa, nikto ta tu neuráža ani nič a ty tu kydaš na AT. Chod sa učit alebo čitat knihu, ale daj si pauzu od JB nerobi ti to dobre.

Chemo
26-03-14, 20:04
Len keď toto uvidí Byznis, aby ti ten ban nepredĺžil... Aspoň vidím z tvojich reakcií, čo máš v hlave. Hov*o

Toy
26-03-14, 20:05
Choď ku stromu, ban opravněný, lock this shit :console:

Byznis
26-03-14, 20:07
Len keď toto uvidí Byznis, aby ti ten ban nepredĺžil... Aspoň vidím z tvojich reakcií, čo máš v hlave. Hov*o
:censored: ma pubertu a plieska ho to riadne - ja ho mam na haku zatial ...

human
26-03-14, 20:18
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/l/t1.0-9/10003951_757686340911126_702651532_n.jpg

_AnGeL_
26-03-14, 20:21
1. Pomáhal bugovať.
2. Je to proti pravidlám.
3. Zaslúžil by si predĺžiť ban.
4. Ak to bude takto pokračovať, tak by mohol dostať aj ban na fórum.


PEACE.

^Luky.
26-03-14, 20:23
Mate to v ChatLogu ( To co si o vas myslim ) :))
A reste to vsichni
Mely by jste na to udelat reportaz a nebo me zjebat na nejblizsi porade:))

Chemo
26-03-14, 20:30
Ty si sa už sam Z****l, na teba už netreba nič hovoriť. :) A to, čo si ja myslím o tebe, radšej nebudem zdieľať. :)
Dobrú noc.

Gregyy
26-03-14, 20:35
Víš, asi to už někdo naznačil, ale kdyby si přišel a slušně se omluvil a přiznal svojí chybu, možná by si i ten unban dostal, nebo třeba zkrácení na 3 hoďky, ale ty tu příjdeš s Egem ve vesmíru a začneš tady nadávat na celý AT?
Trošku se prober a dej si facku

vikernes
26-03-14, 20:36
No já bych to tady už locknul.

^Luky.
26-03-14, 20:38
Ja si myslim sve a vy sve .... A neverim ze by mi nekdo z AT dal UB ... Jak sem psal to uz je pravdepodobnejsi ze se utopim v medu.....

hofy
26-03-14, 20:39
Na JB se bugování banuje standardně a sám jsi uznal, že k tomu došlo. Pokud to praktikuje někdo z adminů, můžeš ho nahlásit v příslušné sekci (http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?11-Hl%E1%9Aen%ED-cheater%26%23367%3B-st%ED%9Enosti) s důkazem, stížnost bude řádně prošetřena.

Druhý hráč, kterému jsi napomohl, dostal pouze slay grabem, protože porušení pravidel uznal a nepsal adminovi nadávky.