PDA

Zobrazit normální verzi : Admin Kashpi



Dodush
11-10-11, 22:26
chcem podat staznost na admina Kashpi koly tomu ze si neplni svoje adminske prava a zneuziva ich.... v skratke... dava bany za prkotiny a zbitocnosti, co sa dava vasinou kick alebo slay max ban na hodinu on dava na tyzdne az mesiace,vyzera to tak ze na koho sa urazi tak tomu da ban dalej... nevie rozoznat cheatra od skillera.. a napr ked je over tak vobec nerostriedi teamy aby bola rovnovaha no este sa vacsinou (nie vzdy to by som krivdila) prida do overackeho teamu an nic neriesi ... aspon je to tak na servere OLD minimalne dve tretiny hracov ho vobec nema rado a on sa im tym odplaca banmy....... dufam ze sa na to pozriete a nenecha te to tak... ked to nechcete neakoveznejsie riesit tak nech tam aspon nechodi dakujem ze skoru odpoved vopred
P.s Hlavne mio vadi to ze ked je over tak to neroztriedi tak aby to bolo vyrovnane a ze dava nezmyselne bany.

verna hracka "Tatiana"

AnnoyingGreg
11-10-11, 22:31
To vypadá, že se někdo inspiroval svržením vlády na Slovensku. Kashpimu ale určitě důvěru vyhlásíme. Ve stížnosti ke mě bylo alespon o čem diskutovat. Tady mi chybí pointa, důkazy a tak nějak celkově mi ta stížnost smrdí.

Smile
11-10-11, 22:35
Taky se mi nezdá, že jsem tam ještě věrnou hráčku "Tatianu" neviděl. Pravda, poslední dobou tam moc nehraju, ale stížnost od někoho, kdo tam nehraje ani týden by sama o sobě neměla moc velkou váhu. Každopádně si nepamatuju, že by tam kdy s Kashpim byl problém.

A k tomu, že netřídí týmy, to dělá automat, ne admin. A nechápu co myslíš těmi zbytečnými bany. Když kouknu do ban listu, většina je tam za cheaty a vzhledem k tomu, že žádat o unban si nikdo nepřišel, většina jich bude oprávněných a potom ještě pár za zabíjení rukojmích, což by nemusel, protože to taky udělá automat, ale rozhodně to není špatně, alespoň se ten hráč poučí.

Dodush
11-10-11, 22:37
a co ja som si mala teraz vsetko printscreenovat a posielat vam na server?.... ja som napisala staznost tak to rieste a nie ze to ukoncite tak ze mi ta staznost smrtdi. tiez super pristup...a neviem co mala byt ta vlozka ohladom vlady ... ja si srandu nerobim tak si nerobte aj vy ... len tak by som si vymyslala veci na forum .. ja to myslim vazne, tak prosim aspon kusok vaznosti aj z vasej strany

AnnoyingGreg
11-10-11, 22:38
to dělá automat, ne admin.

Už zakládá thread: stížnost na automat

Dodush
11-10-11, 22:39
automat.. tak potom co ma za prava admin ked toto nemoze riesit ... tak to neako spravte aby aj admin to mohol kus poprehadzovat lebo niekedy to vobec nieje hra...este som nevidela aby admin nemohol prehodit hracov ...

Dodush
11-10-11, 22:39
p.s hravala som najprv cez bratov nick >>!<<

Smile
11-10-11, 22:41
automat.. tak potom co ma za prava admin ked toto nemoze riesit ... tak to neako spravte aby aj admin to mohol kus poprehadzovat lebo niekedy to vobec nieje hra...este som nevidela aby admin nemohol prehodit hracov ...
Nerad bych šířil dezinformace, netvrdím, že nemůže. Nejspíš může, ale ten automat to dělá často a dobře, takže proč by se do toho admin cpal.

@Greg +1

AnnoyingGreg
11-10-11, 22:41
automat.. tak potom co ma za prava admin ked toto nemoze riesit ... tak to neako spravte aby aj admin to mohol kus poprehadzovat lebo niekedy to vobec nieje hra...este som nevidela aby admin nemohol prehodit hracov ...
A ja jsem zase ještě neviděl stížnost na automat. Admini tohle vůbec nemusí obstarávat. Ten automat dobře ví koho přesouvat.
@Smile: Na každém serveru by mělo jít přehazovat z týmů. ( I když to možná Kotel zablokoval) Ale díky tomu automatu to snad nikdo nevyužívá.

kashpi
11-10-11, 22:41
on střídá nicky je to i >>!<< ten tam bývá víc

Konečně mu někdo vysvětlete, že my admini nemáme právo na přehazování lidí v týmech.
2/3 lidí mě nemá rádo? Pokud seš 2/3 tak potom ano. Vzhledem k tomu kolik máš nicků, tak to budou 2/3 :D
Lidi co mě nemají rádi? Nechci říkat, že jsem skill, ale většina lidí co mě nemá rádo jen kvůli tomu, že je zabíjím a sem prej cheater. Možná to bude tím, že asi 90% lidí na oldschool jsou fakt horší než já.
Najdi mi v banlistu jedinej ban, kde jsem to přehnal s délkou trvání?
Nerozeznám skill od cheatů? Ukaž mi jediou žádost o unban, kde jsem prohrál Já vs. Hráč, že by dostal ban za cheaty neprávem?

edit:
dávám ban za triviální věci?
To že dávám ban hráčům co úmyslně zabíjí na začátku kola na cs_ mapách rukojmí není tak triviální. Tím pádem ta mapa ztrácí úkol a je z toho aim mapa bez ukolu. Sám server dává za cca 12 zabitých rukojmích ban na 30 minut. Já dávám ban na hodinu pokud ten hráč zabije úplně všechny rukojmí na začátku. Viz oldschool včera kde sem dal 3 bany do 5 minut za to, protože ti hráči to dělali schválně i když viděli že to banuji.

bones
11-10-11, 22:44
To ze ty nemas niekoho rada, neznamena, ze ho nema rado 2/3 hracov. Admini nemaju moznost lubovolne prehadzovat hracov do teamov, o tieto veci sa stara automaticky plugin na to urceny.

Pozeral som logy a tusim jediny hrac, komu sa nepacilo si ty, akurat ta pekne vyhecoval napisat tuto bezvyznamnu staznost:

22:18:37 <STEAM_0:1:5939998><212.96.186.183> Kashpi : tatiana fakt ses moc:D
22:18:43 <STEAM_0:1:5939998><212.96.186.183> Kashpi : nic o tom serveru nevis
22:18:52 <STEAM_ID_LAN><88.212.37.64> Tatiana : jasne ty si naj naj a seci sme nic
22:20:25 <STEAM_0:1:5939998><212.96.186.183> Kashpi : napisoficialni stiznost na forum, at to kotel vidi a sebere mi prava
22:20:37 <STEAM_ID_LAN><88.212.37.64> Tatiana : daj mi link
22:20:41 <STEAM_ID_LAN><88.212.37.64> Tatiana : a napisem rada
22:20:51 <STEAM_0:1:5939998><212.96.186.183> Kashpi : csko.cz/forum
22:21:15 <STEAM_0:1:5939998><212.96.186.183> Kashpi : doufam, ze to tam jeste dnes uvidim

Kashpi je jeden z najlepsich adminov, jakeho Kotelna ma, mozes byt rada, ze venuje svoj volny cas pre dobro hry.

Dodush
11-10-11, 22:45
raz som mu pisala ze co to neprehodi on pvoedal ze nemoze ..som mu neverila teraz pisete ze moze... tak potom on klamal..a neviem preco by sa do toho pchal ..ked sme tam je skore aj 10 ku 1 a podobne najlepsi hrac u jednehoteamu ma hosrie skore pomaly ako u druheho,... neviem..... ked tem nieje admin nech to robi automat ale ked tam je admin nech to robi on.. nikdy nebude stroj lepsie rozhodovat ako samostatny clovek a to mi da zapravdu aj male dieta alebo senilny clovek ci vystudovana vzdelana uspesna osoba alebo hoc jaky bezdomovec...programy su programy ktore robia len to co maju naprogramovane a ludia robia to co je logicke... server mam velmi rada.. a rada nanoim hravam ale ked je tam admin a nic sa nespravi tak to ma hneva a velmi ...

AnnoyingGreg
11-10-11, 22:47
teraz pisete ze moze...

Na JB tato možnost zablokovaná není. Je ale dost možné, že na tuto funkci nemá již admin na některých serverch pravomoce..a díky tomuto automatu je to i zbytečné.

Smile
11-10-11, 22:48
raz som mu pisala ze co to neprehodi on pvoedal ze nemoze ..som mu neverila teraz pisete ze moze... tak potom on klamal..a neviem preco by sa do toho pchal ..ked sme tam je skore aj 10 ku 1 a podobne najlepsi hrac u jednehoteamu ma hosrie skore pomaly ako u druheho,... neviem..... ked tem nieje admin nech to robi automat ale ked tam je admin nech to robi on.. nikdy nebude stroj lepsie rozhodovat ako samostatny clovek a to mi da zapravdu aj male dieta alebo senilny clovek ci vystudovana vzdelana uspesna osoba alebo hoc jaky bezdomovec...programy su programy ktore robia len to co maju naprogramovane a ludia robia to co je logicke... server mam velmi rada.. a rada nanoim hravam ale ked je tam admin a nic sa nespravi tak to ma hneva a velmi ...
Tak tohle mě pobavilo..
For example: http://www.novinky.cz/veda-skoly/historie/224101-den-kdy-pocitac-poprve-porazil-cloveka.html
Naopak, v tomhle ti dá za pravdu jen ten, kdo o tom nic neví...To, že má někdo hvězdný skóre v overu ještě neznamená, že ho takový bude mít i v slabém týmu.

kashpi
11-10-11, 22:51
Bones: díky :)

a jinak k overu jak tvrdíš, tak já nemůžu za to, že když hraju s bratrem tak my dva bysme mohli hrát ají sami snad a stejně by byl over. Tím se nechci chlubit, ale prostě já za to nemůžu. Občas se divím jak server rozháže hráče, ale to tak max na 2 kola a zase je rozhodí. Viz když k sobě hodí 2 nejlepší hráče na mapě do jendoho týmu, ale pak je zase rozhodí obráceně.
Před chvílí na italy byl over u CT? Taky si tam byl(a) u T a nás CT bylo míň a stejně sme vás dávali.
Zjistil jsem že na začátku mapy PTB čeká 3 kola a pak teprve rozhazuje týmy.

bones
11-10-11, 22:52
Staznost vyriesena, fail zo strany zakladatela threadu. lock