PDA

Zobrazit normální verzi : .-*-.[Killaz].-*-.[Head-Shot].- (obcházení) --> Daron



KillazCZ
27-03-14, 16:20
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 101590)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchadzanie'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < .-*-.[Killaz].-*-.[Head-Shot].- >
[AMXBANS] Tvuj nick: .-*-.[Killaz].-*-.[Head-Shot].-
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:680337918
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:680337918
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.228.20.185
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.20.185
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Supriumer >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien 2 (de_dust2_2006)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na





Poznamka:






tak to je moooc......uz jsem sem psal parkrat asi 2 krat ..na PC jsem za nic nedostal ban nikdy jsem hack nepouzil a ani nic podobneho no proste nic hral jsem na serveru asi 30 dni a mezitim jsem si nekolikrat kupoval VIP protoze jsem dostal ban po asi 10 senni dobe a pak jsem si to vip koupil znova potom jsem dostal novej notebook du na csko a asi po 3 dnech dostanu od doese ban za nic prej jsem mel hack ale nic jsem nemel!!!! tak jsem sem psal a nic z toho tak jsem sel na pc kde ban nemam a najednou dostanu ban za to ze jsem nekoho ve furienu zabil napsal mi nekdo ze jsem to dost posral a dal mi ban asi se jmenoval onyx ted nevim tak jako na to se fakt mohu vysrat za nic a kazdou chvili dostavat ban to je moc je to napiiicu ten vas skurvenej admin team seru na vas!!

Darongodx
27-03-14, 16:33
Ahoj vlastne si sa aj priznal, že si dostal ban a šiel si na iné pc to sa ráta medzi obchádzanie tiež..
Keby niekoho zaujímalo, čo obchádzal tak obchádzal http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=91167 vid nie je zhodná, ale to vysvetľuje iné pc ip takmer úplne zhodná a meno taktiež. Pomôže ti jedine originalka

Tutinko
27-03-14, 23:50
za taketo "slusne" vyjadrenie, ktore si teraz napisal si nezasluzis len ban na serveroch, ale aj na FORE. :sadbye:

Britny
28-03-14, 01:44
Vzhledem k tomu, že máš tak super internet od O2 jako já a každý den se ti mění IP, tak se nedivím, že sis zapnul Speeda na furienovi a vesele sis tu hrál dál. Až když dostaneš ban na ID tak je podle tebe něco špatně že :)) Když už dokážeš kazit hru ostatním kodama, tak si zaplať 1.6 a zkus si tu hru užít i jinak.

KillazCZ
29-03-14, 17:27
Já hack nemel!!!!!!!!!!! OMG ZABYL JSEM TAM NEJKOHO TED UZ ANI NEVM JAK SE PRESNE JMENOVAL ASI [ONYX] TAK NEJAK PAK MI NAPSAL..... TOS POSRAL KILLAZ A PO 10 SEKUNDACH BAN A PREDTIM NEKDO NAPSAL DO CHATU PROC MAM BAN A PAK HO TO VYPLO A PAK JESTE NEKDO NAPSAL ... CO ON DOSTAL BAN ZA ZABITÍ???

3 krát jsem si tam koupil VIP a úplně k ničemu

kono159
29-03-14, 18:33
ok, cau

KillazCZ
30-03-14, 16:13
co cau..?

Admin team na hovno!!! jen bany za nic

ViRPo
31-03-14, 01:45
Ako dlho pouzivas nick Killaz Head Shot?

hofy
31-03-14, 14:25
Typ
Hráč
Admin
Důvod
Délka


http://csko.cz/bans/images/cstrike.gif
-=[KiLLaZ]=-=[Head-Shot]=-V.I.P
Lee
obchadzanie, klamanie, atd
Trvalý







http://csko.cz/bans/images/cstrike.gif
-=[KiLLaZ]=-=[Head-Shot]=-VIP
matis
SH
Trvalý









Takže to nejsou tvoje bany?

Tutinko
31-03-14, 15:03
este jedna vec, to ze si zakupis VIP neznamena, ze mas imunitu na cheatovanie - a ako teraz ukazal Does, tvoje bany to isto boli, sedi vsetko.. takze nerob z nas este hlupych..