PDA

Zobrazit normální verzi : War3:FT - Maplist



Chosieczek
27-03-14, 17:52
Dobrý den, chtěl bych se pozastavit nad problémem s celým map listem. Chápu že dost map je už mezi hráči tolerováno, ale mě jakožto začátečníkovi na zdejším W3FT serveru to bije do očí. Nejen, že se tak 80% nehraje, ale z těch 20% je polovina nehratelná v plném počtu (23 - 22 bez vip). Ok, fy_snow je tak jediná výjimka na odreagování, ale potom už je to jen na obtíž, člověk co se chce připojit a vidí že je na W3FT mapa kterou buď nezná, nebo je hratelná tak v 10 lidech se radši rozhodne nehrát. A ani po hodinovém prošení hráčů jestli by aspoň jednou nemohli dát klasickou mapu, se mi nepodařilo je přesvědčit. Argumentují tím, že jich je málo a klasické mapy jsou velké.. Jsou velké! Přesně proto je chci hrát, protože nabízí spoustu možností a po letech zkušeností z adminování, spravování, vyvíjení serverů prostě vím co hráč chce a co ne. Určitě se nepřipojím na server kde je GG, nebo AIM mapa, když jde o W3FT, ten se vždy hrál na mapách jako je Dust, Dust 2, Inferno, Nuke, Tuscan, a další.. Proto žádám vás, jak hráče tak adminy aby jste se pokusili pochopit mou myšlenku a třeba ji i podpořili, je mi jasné že sám toho moc nezměním a jak jsem i na serveru zjistil tak věková skupina lidí hrajících tento mód je nižší a mapy jim proto vyhovují. Já mám nahráno dost jak klasiky, tak všech modů a W3 není mód který tolik custom map vyžaduje ;)

Zde je seznam map, které na serveru jsou a jsou dle mého ideální.
de_aztec (klasická mapa, kde si na své přijde každá rasa, dá se zde hrát s kýmkoliv)
de_cbble (trošku o taktice, dost lidí si ze začátku musí zvykat na dost otevřeného prostoru)
de_dust (nemusím ani moc komentovat,..)
de_dust2 (to nejlepší, samozřejmě bych možná uvítal i třeba 1, 2 modifikace této mapy)
de_dust4ever (hodně prostoru, dost taktik, v plném počtu se dá přehledně hrát)
de_inferno (druhá nejoblíbenější mapa, asi taky nepotřebuje komentovat)
de_nuke (skvělá mapa pro milovníky skoků a skrýší, je tu toho vážně dost, nemluvě o průstřelnosti :) )
de_train (možná jemně nevhodná kvůli spoustě míst kde si někdo může kleknout do rohu, ale ten kdo mapu zná si na to dá bacha)
de_tuscan (dodnes to není moc oblíbená mapa mezi všemi, nemluvím jen o w3, ale má něco do sebe a s trochou času se tu taky dá skvěle pobavit)
fy_snow (na odreagování proč ne, ale stačí jedna, a snow je asi nejlepší ve svém oboru)


Děkuji za přečtení, určitě vyjádřete svůj názor, budu jen rád.
S pozdravem, Chosieczek.

kashpi
23-04-14, 17:12
Bral bych na w3 assault_1337 je to sranda na ten mod

Bager258
23-04-14, 18:02
Je to dobrý napad ale dal b som tam aj fy_buzzkill + nejaké tie modifikácie d1 a d2 mapy.

DelteN
23-04-14, 18:42
Je to dobrý napad ale dal b som tam aj fy_buzzkill + nejaké tie modifikácie d1 a d2 mapy.

Pokial viem fy_buzzkill tam jee

Bager258
23-04-14, 20:11
Ale keby sa to má zmeniť tak ako to písal Chosieczek...

DelteN
23-04-14, 20:24
No ale nezmení sa to tak, tie mapy sa hrajú stále aj teraz ..