PDA

Zobrazit normální verzi : steewe :) --> Byznis



steewe
27-03-14, 22:17
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 101641)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 29 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'dementi ako ty maju v tychto hodinach davno spat a este sa mi tu vyhrazas a robis kktiny ?'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < steewe :) >
[AMXBANS] Tvuj nick: steewe :)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:956454832
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:956454832
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.183.215.43
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.183.215.43
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Scientolog >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 2 (1hp_slimi)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Ahoj ...rad bych poukazal na neschopnost ..admina co mi dal tento Ban ..!!(Scientolog)..Napsal jsem do chetu jestli chce ..jeden hrac ban ? ..Protoze vlakoval ..Na serveru knife ..A on ..me bezduvodne zabil ...A pote jsem mu napsal , aby toho nechal jinak ho dam na forum ..za zneuzivani adminskych prav misto toho aby plnil povinnost admina ...Nemuzu to dokazat ale i tak jestly si mysli ze si to necham libit tak se plete ...To je vse
dekuji :) ...

matis
28-03-14, 08:12
a ty si akoze admin, ze sa hracom vyhrazas banom?

a ty mas kolko rokov?

Byznis
28-03-14, 10:25
Ty si tam neni odtoho aby si sa tam vyhrazal banom hracom , nato tu mas ! hlasenie ked niekto vlakuje, blokuje alebo cheatuje.
A ked som ta zabil , lebo si zdrzoval tak si spustil tie tvoje blaboty : kolik ti je ty hrdina , prides o prava atd atd. - vyhrazat sa mi tu nebudes.

Tutinko
28-03-14, 10:41
myslim si, ze za 3 dni si premyslis ako sa spravat na serveroch - Byznis to myslel ako vychovny (hlavne zasluzeny) ban ;)