PDA

Zobrazit normální verzi : Xiiz. (AB) --> tyger103



Xiizz
28-03-14, 18:33
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem PWS^| tyger103
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Aimbot'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1037943107'
[AMXBANS] Tvoje IP: '92.243.210.225'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Martingamme timed out
*** stefan killed Xiiz. with a headshot from m4a1 ***
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konz





Poznamka:






Zdravím jsem hráč Xiiz. ma ip je: '92.243.210.225'
Dne 28.3.2014 kolem 18:10 jsem jako obvykle hrál na "megapub 2" Byla mapa dust2 a ja byl za TS trochu sem běhal s awp u spawnu a střílel jsem ct co rushovali a kryl záda. Jen že najednou ban tak sem si řekl tyjo asi si myslí ze kempim tak jsem dostal ban , ale najednou jsem si všiml že je to ban "pernamentni" za AIMBOT.

Chtěl bych poprosit o unban nemam zapotřebí cheatovat a vůbec netuším proč ban zrovna za AB když většinou hraju s awp.

Na kotelne megapub 1, 2 hraju skoro furt drive jako VelkaaANN. a nyni jako Xiiz. hrajeme tu spolecne s hracem Ziix. a taky novackem nOvis kteremu hru vysvetluju kde co jak protoze zacina.

Nevim zda tohle bude stacit nvm jak bych dokazal ze jsem nic nemel , ale rád bych viděl důkaz ,že jsem něco měl.

Nerad bych hrál někde jinde jsem tu zvyklí jak na server tak na hráče , tak doufam že to byl nejaký omyl a nějak se to vysvětli.

S pozdravem Xiiz.

Giussepe
28-03-14, 18:35
Poslední dobou megapub navštěvuji a je fakt, že vás oba tam dost potkávám. Jsem zvědavý na demo.

tyger103
29-03-14, 11:53
http://csko.cz/d/CmFYeMsV

Toy
29-03-14, 11:54
stáhnu, pak editnu názor

E : Cheater

Giussepe
29-03-14, 12:41
Přikláním se k AB.

Xiizz
29-03-14, 13:36
Vůbec nechápu kde co v tom demu? Dal sem tam jedinou hlavu ninj@ a to normalně se zoomem hlava mu koukala. Pak se další 2min natačelo přičemž jsem dal 2 a normalně žádná hlava nic a z ničeho nic ban? wtf ?

Chemo
29-03-14, 16:15
Potvrdzujem Aimbot.

Zoyer
29-03-14, 16:29
Přikláním se k AB.
taky

Xiizz
29-03-14, 17:05
Když myslíte tak si to myslete , já vím svoje a aspoň vidím tu neschopnost , a nespravedlnost tady sázím že si to většina z vás ani nepřehrála nebo to skoukla 1.
Je mi to fuk hrál jsem tu dříve , letos jsem se vrátil k cs a k tomuto serveru , ale hold si teď zahraju jinde doufám že nenarazím zas na admina co hraje zombíky a příjde banovat server na kterým nehraje a rozdá bany za nic . . . Opravdu moc děkuju vědět, že vyřizování zabere takovou dobu a k tomu ještě "Směšně" tak bych si našel už new server na hraní.

Mějte se hezky a hodně banu ať máte radost :)

Chemo
29-03-14, 17:35
Když myslíte tak si to myslete , já vím svoje a aspoň vidím tu neschopnost , a nespravedlnost tady sázím že si to většina z vás ani nepřehrála nebo to skoukla 1.
Je mi to fuk hrál jsem tu dříve , letos jsem se vrátil k cs a k tomuto serveru , ale hold si teď zahraju jinde doufám že nenarazím zas na admina co hraje zombíky a příjde banovat server na kterým nehraje a rozdá bany za nic . . . Opravdu moc děkuju vědět, že vyřizování zabere takovou dobu a k tomu ještě "Směšně" tak bych si našel už new server na hraní.

Mějte se hezky a hodně banu ať máte radost :)
A koľkokrát si to mám pozerať, ak vidím hneď v prvom kole, že awp ti skáče ? Mám si to podľa teba pozrieť 15x ?
Dúfam, že nechceš, aby sme ti demo časovali.

Giussepe
29-03-14, 18:04
Demo jsem si přehrával 3x a i zpomaleně, ale to, jak ti zaměřovač po každém výstřelu nepřirozeně lítá... Nevěřím, že to děláš rukou. Ať na to tedy koukne ještě někdo, pokud možno zkušenější, když ti nestačí vyjádření 4 adminů.

Zoid
29-03-14, 18:24
AB tam je.

Pokud chceš uklidnit duši, jsem 4. na awp, ale klidně si najdi někoho zkušenějšího.

Lallinka
29-03-14, 18:32
reknete Duskovi, ten tam bude prvni ne? :D

tyger103
29-03-14, 18:36
Já o AB nepochybuji,samozřejmě na HLTV je toho více,ale to nelze dodat jako hlavní důkaz,demo je podle mě dostačující,i když to posuzujete hlavně vy :)

Chemo
29-03-14, 19:30
BY BAGER:
"Xiiz. AB podľa mňa má aj na základe dema ktoré som si pozrel min. 5x a aj na zíklade toho, že som s ním hral viac krát a nepozdával sa mi no nejako som sa nad tým moc nezastavoval lebo som ho už dlhšie poznal. Podľa mňa tam AB je. Ban oprávnený.."

Xiizz
31-03-14, 19:24
Fakt nevím co si o tom všem mam myslet , Jste admini což chápu že proto tam jste aby jste banovali lidi co něco mají , ale nic jsme neměl a rád bych věděl o nějakém čase kde to podle vás je cheating samotnýho mě to zajímá. Chápu že takových žádostí řešíte spousta ale snažím se to tu rešit rozumně a spravedlivě a né žadnýma výmluvama typu " můj mladší bratr " .

Je fakt že se mi dost třesou ruce občas ale to taky nedokážu jako plno dalších věci což mě štve.
Už nvm co bych psal ale nechci to ukončit kvůli něčemu co jsem neudělal.
Klidně se s někým spojím klidně telefonicky či internetově a pokecám s ním o tom.

Ale rád bych nějaké časy kde jsem podle vás "cheatoval"
Předem díky za info a doufám že se to nějak vysvětlí :) :thumsup4:

Honey cocaine
31-03-14, 20:57
:D jasné ab, ty pohádky si nech pro někoho jiného

Xiizz
31-03-14, 22:28
Rád bych časy podezření v demu

Chemo
31-03-14, 22:45
Rád bych časy podezření v demu

Aké časy ty chceš ? Demo je krátke, ale všetko potrebné je na ňom zachytené! S AWP-čkom ti to trhá a nesnaž sa mi nahovoriť, že sa ti trasú ruky, lebo keď sa niekomu trasú ruky, vyzerá to inak ! Mali sme tu už aj takého, čo mal AB a prišiel po UB s tým, že mu zo stola padá myška, ale toto, že sa niekomu trasú ruky a vyzerá to ako AB, to tu ešte nebolo.To ti naozaj nestačí, že ti už asi piati admini napísali, že si AB mal ? :bruce_h4h:

Despe
31-03-14, 22:57
I já tam ten Aimbot vidím, časy, no tak třeba 15:44, 16:19, 17:33, časů je tam více, ale tyhle mě nejvíce utvrzují o tom že si zapl..

dhaaqu
31-03-14, 23:43
Pro mě přesvědčivý čas 15:00 kdy v jinak netradičním AB klasicky ABčkově přeskočí cross odzoomovaného AWP mezi dvěma hráči (jeden za zdí).
Jinak bych si většinu těch pohybů uměl představit i rukou ale 3necky si dobře všiml ještě času 17:47, kde to udělá to jeho klasické pokroužení, ale v mikroměřítku, to už na ruku nevypadá.

warle
05-04-14, 13:42
Upřímně, tohle bych se neodvážil banovat a nevím, kterej čas vám tam nesedí.

Britny
05-04-14, 14:31
Ano to je jeden z dalších případů klepání crossu při výstřelu z awp. Rukou to určitě nedělá, musely by se mu klepat pořád - i když hodí flash. Ale jak sem už psala v dalších předchozích žádostech o UB co měly podobný případ (např. ZDE (http://csko.cz/forum/showthread.php?24847-inline-pampeli%9Aka/page3)) - nemyslím si, že zde jde přímo o AB. Pro tvou smůlu, ale ban ti zůstane, tak jak zůstal předchozím žadatelům.

Xiizz
05-04-14, 16:19
No ruce se mi klepou to by přičina být mohla , ale to dokážu prd takhle . Jinak Britny co sem početl v tom odkazu na předchozí problém jak si poslala tak mu ban byl prodloužen za ty nadávky. No už to beru tak že UB se asi nedočkám tak se nudim na GAMESITES :/ :D No třeba někdy budu mít jinou ip no tak si budu přivazovat ruku ke stolu a natačet dema kamerou před monitorem :D

Jediný přístup tu beru od Britny že umí ukázat že má zájem něco řešit a není tu zbytečně jinak první odpovědi mi nutí kroutit hlavou a usmívat se :)
No nic klidně to uzavřete je to fuk "KDO NETOČÍ NONSTOP MA PO HŘE NA KOTELNĚ"
Mějte se Bye

kashpi
05-04-14, 17:14
Koukal jsem a nepřipadne mi to moc jako AB

Britny
05-04-14, 18:08
Ještě tu máš možnost hrát, pořid si steam (originál 1.6) - to se bere u hráčů s NS jako druhá šance, ale poradím ti, aby sis nic moc nedělal s cfg. Podle mě je problém tam - raty či interp

SENO
05-04-14, 18:10
Jelikož na MP hraju, tak bych se taky měl vyjádřit, tak mi dejte chvíli

Za mě je toho bez AB.... viz třeba čas 17:37
já se kolikrát taky klepu a nebo při velké sensitivitě je toto úplně běžný....

Já jsem pro UNBAN

tyger103
05-04-14, 18:59
Já jsem pak koukal i na HLTV,to trhaní prostě rukou nelze udělat tak často.Můžu se mýlit a pravě proto je tu tohle téma,jen se tady moc lidem posuzovat demo nechce.

SENO
05-04-14, 19:07
Já jsem pak koukal i na HLTV,to trhaní prostě rukou nelze udělat tak často.Můžu se mýlit a pravě proto je tu tohle téma,jen se tady moc lidem posuzovat demo nechce.


No já na něj koukal asi 3x to klepáni po výstřelu tam sice je... ale co výstřel? neviděl jsem nikde, že by mu výstřel nějak pomohl... viz to 17:37

Moc se zaměřujete na to, co je po výstřelu, ale ne na to, co je podstatou AB

Britny
05-04-14, 19:12
Nene trhání rukou je naprostá blbost. Tohle jasně dělá cross. Hodil by si prosím sem, nebo mě do PM to hltv? Kouknu na to, jak to trhá u jiných zbraní. Ale i na hltv se AB poznat dá.

tyger103
05-04-14, 20:19
http://csko.cz/dema?UPD=Wir9ijuv
Tady je HLTV.Poznat se dá AB i na něm,i když jako jasnej důkaz bych to asi nebral.

matis
18-04-14, 20:15
Podla mna toto rukou nerobi...priklanam sa k AB

baf
18-04-14, 22:41
Budu taka ovecka podle teho nerobi to enem pazgra,ale cucal sem predtim na teba bo si hral parkrat semnu a nedelalo ti to.

dlxsf
24-04-14, 09:41
Mrknu večer :)

dlxsf
24-04-14, 13:47
Podstatou AB je sice trefovat z první cíl, ale to v žádném případě neznamená, že se to musí pokaždé povést. Každej aimbot pracuje jinak ať už je to esp,opengl nebo další. Musí vyjít poměrně dost proměnejch, aby fungoval správně, dokonce i invertlá myška je u některých AB velkej problém. Ale k věci, tyger to posoudil dobře je to jasnej aimbot, není co řešit a když to řeknu já tak mi můžete věřit :) Vždycky se dívejte na to, co dělá cross, ne jestli se trefí nebo dá někomu hlavu, to je vedlejší.

Xiizz
24-04-14, 15:06
Teď jsem se mrknul zda se něco děje , dlouho se tu nic nehnulo ale dnes zrovna jo :) Opět proti mě no nic hraju gamesites inferno ( z nechutí ) štve mě že kvůli ničemu si nemůžu zahrát s nOvis a Ziix. , ale co už no neudělám a nedokážu nic no. Až budou prachy koupím tu originální hru jak psala britny a pojedu dál hlavně pak nesmím zapomenout točit nonstop dema :)

fnyy
25-04-14, 15:40
jdu taky kouknout

EDIT:kope mu to hodne dobre no,taky bych rekl ze neni o cem,aimbut

Maaaaaaaaaaja
25-04-14, 16:02
jdu taky kouknout

EDIT:kope mu to hodne dobre no,taky bych rekl ze neni o cem,aimbut
Amen