PDA

Zobrazit normální verzi : filous318 (jiny hrac) --> matis



sebanboban
28-03-14, 22:14
Vypis z konzole:


*![furious_cs]!*GTX connected
Couldn't open file overviews/zm_labak.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/zm_labak.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 85602)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < filous318 >
[AMXBANS] Tvuj nick: *![furious_cs]!*GTX
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:414661816
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:805880578
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 176.222.228.254
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 176.222.228.254
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < matis >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega p





Poznamka:






Dobry den, chtel bych pozadat o unban. CHtel jsem se pripojit na vas server ale zjistil jsem ze mam permanent, ktery jsem si ja nezavinil , zavinil ho kamos aby me nastval. prosim o jednu sanci, hrat na vasem serveru ujistuji vas ze se to uz nestane :)

Tutinko
29-03-14, 10:59
to je teda pekna hlupost: zavinil kamos. Cheating sa neodpusta, nech by to na tvojom PC zavinil hocikto, jedina moznost - kupit origo hry. ( http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP )

pozn.: nechcem byt nejaky hnusny, ale lepsie si vyberaj kamosov.

sebanboban
29-03-14, 13:24
takže mi ani nepomuže že ten ban už je skoro rok a něco starej ?! nevim jak vy ale přijde mi jako nesmysl davat ban na porad, přijde mi to docela vtipne jako když se treba az mi bude neco kolem 40 a budu se chtit sem pripojit a zjistim ze mam ban z let xx ..., drive sem zde hraval a nikdo si neztezoval. i kdyz mi to zavinil kamos tak mi to prijde jako nesmysl davat ban na furt. kupovat si origo hru nebudu, je to zbytecne. Jen sem vas chtel poprosit

Tutinko
29-03-14, 13:51
zabudol som dopisat, UB sa dava po 2 rokoch, tak pockaj.

sebanboban
29-03-14, 13:53
jak sem zde prochazel prispevky tak byl pripad ze ste mu dali unban po roce a pul

hofy
29-03-14, 14:10
To je možné u sdílených IP, ale:



Udělen
20-08-2013 - 08:41




Pomůže jen originální hra.

sebanboban
29-03-14, 14:48
To je možné u sdílených IP, ale:



Udělen
20-08-2013 - 08:41




Pomůže jen originální hra.
__________________________
Tak nic chtěl sem to vyřešit že to skusim nějak svama. doufal sem že to nejak pujde, ale jak vidim tak svama človek ani nehne. mate alespon demo ? abych ho mohl priškrtit ptz se bude zase vymlouvat ze to nebyl on...

hofy
29-03-14, 14:51
Demo se dodává do 14 dnů od udělení banu, každý neskladujeme dema půl roku a déle.

sebanboban
29-03-14, 14:57
in dobře, takže žadnej dukaz podstatě není :D , to si rovnou mužu usmyslet že mi dal nějakej admin permanent ban jen tak :) . jsou i taci admin

hofy
29-03-14, 15:00
Důkaz už nemusí být k dispozici, když je ban staršího data. Proč jste si nepožádali hned po udělení banu, když byl udělen přímo během hry? Pokud by tehdy důkaz nebyl, nebo by se na něm cheat nepotvrdil, unban byste dostali.

Podívej se, kolik se dá denně banů za cheaty. Myslíš, že to budeme všechno skladovat? Kdyby si náhodou po půl roce uvědomil, že byl ban vlastně neprávem?

sebanboban
29-03-14, 15:05
chapu, ale csko sem nejakou dobu nehral až ted jen sem si vzpomněl že v tu dobu když byl u mě tak si to csko stahnul a hral na vašem serveru. jenomže on se pochlubil až včera když mě přemluvil at si snim zahraju na kotelně