PDA

Zobrazit normální verzi : secret (starý ban) --> BiA Fz



secret
29-03-14, 11:04
Vypis z konzole:
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 45681)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'FFP status, cheating na U2 i na Kotelne, aimbot lowka'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): secret
[AMXBANS] Tvuj nick: secret
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:41522658
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:41522658
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.248.148.29
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.248.148.29
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Obratim

Zdravim vo spolok,
ban som dostal 11.11.2012, za cheating, demo bolo samozrejme clear, ziadne ab/wh, kedze na kotelne som nikdy necheatoval.. ako reason mi teda prisudili FFP status, za ktory mi bol teda aj udeleny ban. Presiel uz rok a pol od banu, byt trestany u vas za nieco co sa u vas nestalo mi prislo a prijde nespravodlive, preto prosim zodpovedných o prešetrenie / znovu posudenie banu, za co vopred dakujem.

...ak by boli otazky preco som to neriesil, tak ja som to riesil hned po bane no nepochodil som prikladam link na staru ziadost...
http://csko.cz/forum/showthread.php?11714-Ziadost-o-Unban&highlight=41522658

BiA Fz
16-04-14, 18:52
Nějak sem si tady toho nevšim, až neska mi Tupelák napsal na steamu, že to tu je.

Prošetřit to znovu můžeme, mělo by to být tohle demo http://csko.cz/dema?UPD=6PizRpog

Tehdá stačilo na ban ffp status, tak demo asi nikdo moc neřešil, páč si tam na ffp a aji na U2 měl ban.

matis
18-04-14, 09:27
nice AB

secret
18-04-14, 12:28
Mrzi ma ze nevies rozoznat AB od skillu ja to nehram mesiac.Nechcem ta urazit,lebo adminov si vazim ale to ma od AB daleko,iba preto ze dam na konci 2 rychle jednotky to nemusi znamenat ze mam AB.Hravam to 9rokov ale nikto a nikdy mi este nedal ban za AB pretoze nikto nemal asi dvôvod.Ten ffp status neriesim ako som pisal trestat hraca za minulost je podla mna nespravodlivost.Este raz opakujem ze na kotelne som nikdy nepouzival cheaty ani ziadne pomôcky,nepotrebujem si honit na tom este svoje ego.Prosim ta pozri si este raz to demo,nepisal by som ak by som dostal ban pravom a este po takom dlhom case ale mam zaujem hravat na kotelne lebo je tam dobra komunita.


nice AB


Matis nechcem byt vulgarny pozrel si si aspon to demo?AB je lahko rozpoznatelne tym ze ti hadze kross na tom deme je vidiet ze tam pustam full a nedavam si jak pan same jednotky.Skus si pozriet aj ty to demo este raz,myslim si ze na tom deme neje vobec nic akurat tie 2 posledne hs v rychlosti ale uznaj sam tebe sa nepodari niekedy dat haluz?A ako som spominal nehram to mesiac...

secret
18-04-14, 13:49
Tak ja vas uz fakt nechapem nech si to pozrie cely admin team lebo uz fakt nechapem co tam vidite podozrive...


Od Bagra.

V zivote som ziadne AB v pocitaci nemal.Uz aj ja sa z toho smejem ze viac adminov ma nato taky nazor ked je to uplne vidiet ze tam pustam full na hraca a nedam mu hs.Mozno vam to pride preto tak ze som mal v ruke famas.Ja uz fakt nechapem ako docielit spravodlivosti ked vidim co tu pisete.Uz fakt rozmyslam ci viete ako sa sprava AB v hre a uvazujte trosku zapol by som si na pube aimbot tak viditelny cheat....a riesil by som to po roku a pol.

Chemo
18-04-14, 14:03
Ambot tam vidím aj ja.

Od Bagra.

Demo som pozrel aj ja a AB tam rozhodne vidieť je.

Honey cocaine
18-04-14, 15:03
Potvrzuji aimbot.

secret
18-04-14, 17:09
Potvrzuji aimbot.

Kazdy pisete ze to je aimbot,viete aspon ako sa ten bot sprava?Videli ste uz ako aim bot trha cross na hlavu aj ked na model nemieris? Pokial by som mal aimbot daval by som jednotky uz si to uvedomte.Druha vec neviem kolko hravate countera kedze vidim ze kazdy jeden z vas ma odohratych malo z toho co tu pisete.Za dalsie mal by si to pozriet fakt skuseny Cheathunter ktory ma odohrate aspon 10+rokov kedze ja hravam uz tak dlho.Mali by ste sa zamysliet a pouvazovat nad tym co tu pisete clovek moze byt clear a aj tak mu date ban za status ktory bol z jedneho zapasu pred 2rokmy(a to aj tak iba preto lebo na jednej nemenovanej lige admin chranil admina ktory cheatoval na lige pukli mi nervy v tedy).Sam to admin Bia FZ potvrdil ze to demo nebolo pozrete a ohodnotene,ale ze to bolo za status z ffp.

Zoyer
18-04-14, 17:13
me by to na ban nestacilo. je tam jedno divne cuknuti hned na zacatku vedle sachty jinak dal nic nevidim.

BiA Fz
19-04-14, 08:31
na demu je 2 nebo 3x videt nelidsky trhnuti crossu a pri ty strelbe z unimy tam mas jak rikas fullout a snad 15 strel ti vubec nerozhodi cross a furt to jde do hrace, coz neni moc normalni. asi bych toho natocil vic nebyt toho banu na U2 ale stejne mi ta hra neprijde cista, jak pises neni to zadny extra viditelny aimbot, to je fakt, ale stejne se spolu s ostatnimi priklanim k nazoru, ze to dela programek.

secret
19-04-14, 11:27
na demu je 2 nebo 3x videt nelidsky trhnuti crossu a pri ty strelbe z unimy tam mas jak rikas fullout a snad 15 strel ti vubec nerozhodi cross a furt to jde do hrace, coz neni moc normalni. asi bych toho natocil vic nebyt toho banu na U2 ale stejne mi ta hra neprijde cista, jak pises neni to zadny extra viditelny aimbot, to je fakt, ale stejne se spolu s ostatnimi priklanim k nazoru, ze to dela programek.

BiA Fz kazdy hrac ma svoju hru ja nemozem zato ze ako hram a vam to pride divne.To trhnuti crosom vam nenapadlo ze to moze byt sposobene reflexom a nastavenim hitboxu na serveru?Kazdy server je inak nastaveny musis do toho zarata ping(odozvu) nastavenia servera a ako mas nastaveny counter strike myslim config.Vam pride divne na tomto deme uz pomali vsetko mne to tak pride... strasne ste voci tomu demu zaujati a hladate iba nedostatky ako tu pises to trhnuti crossom ja ti tvoj nazor neberiem.Ale vela skuskenych hracov by ti napisalo ze tie trhnutia crosom ti moze spôsobit aj tvoja odozva ako spectujes alebo nahravas demo.Natacal som vela dem a viem o com hovorim staci ze jedna alebo druha strana ma lagy a hned je to vidno na deme+ niekedy to ma problem aj prehrat nechcem sa teraz vyhovarat nato ale mal by si zobrat do uvahy vsetko pokial obvinujes cloveka ze si potrebuje zapnut na pube tak viditelny cheat ako je aimbot.Podla mna kazdy skuseny hrac co ma nieco odhrate na cs ti povie ze to demo je clear omnoho lepsie haluze si ludia davaju ja som v to deme dal 2 jednotky na konci a hned si mi pritasil ban..a to aj tak ako si mi spominal si ma nenatocil uplne do konca takze sam si nesi isty ale ti stacil ten status...ovela viac hracov cheatuje na serveroch a je to viditelne a mna tu idete obvinovat ze mi tu trha trosku cross mal by si si byt isty ked niekomu davas ban a este k tomu perma za AIMBOT nic v zlom BiA Fz adminov si vazim aby si si nemyslel ze tvoj nazor neberiem.

matis
19-04-14, 13:43
BiA Fz kazdy hrac ma svoju hru ja nemozem zato ze ako hram a vam to pride divne.To trhnuti crosom vam nenapadlo ze to moze byt sposobene reflexom a nastavenim hitboxu na serveru?Kazdy server je inak nastaveny musis do toho zarata ping(odozvu) nastavenia servera a ako mas nastaveny counter strike myslim config.Vam pride divne na tomto deme uz pomali vsetko mne to tak pride... strasne ste voci tomu demu zaujati a hladate iba nedostatky ako tu pises to trhnuti crossom ja ti tvoj nazor neberiem.Ale vela skuskenych hracov by ti napisalo ze tie trhnutia crosom ti moze spôsobit aj tvoja odozva ako spectujes alebo nahravas demo.Natacal som vela dem a viem o com hovorim staci ze jedna alebo druha strana ma lagy a hned je to vidno na deme+ niekedy to ma problem aj prehrat nechcem sa teraz vyhovarat nato ale mal by si zobrat do uvahy vsetko pokial obvinujes cloveka ze si potrebuje zapnut na pube tak viditelny cheat ako je aimbot.Podla mna kazdy skuseny hrac co ma nieco odhrate na cs ti povie ze to demo je clear omnoho lepsie haluze si ludia davaju ja som v to deme dal 2 jednotky na konci a hned si mi pritasil ban..a to aj tak ako si mi spominal si ma nenatocil uplne do konca takze sam si nesi isty ale ti stacil ten status...ovela viac hracov cheatuje na serveroch a je to viditelne a mna tu idete obvinovat ze mi tu trha trosku cross mal by si si byt isty ked niekomu davas ban a este k tomu perma za AIMBOT nic v zlom BiA Fz adminov si vazim aby si si nemyslel ze tvoj nazor neberiem.

ty vies aj co pises? akoze cukanie crossu ma co spolocne s nastavenim hitboxov? ty nakoniec z toho urobis, ze vlasne nastavenie servera ti poskodilo a ty si tam ani nebol..:D srandujem

ale....


me by to na ban nestacilo. je tam jedno divne cuknuti hned na zacatku vedle sachty jinak dal nic nevidim.

suhlasim, ja by som to tiez nebanoval, myslim, ze raz jeden mudry clovek napisal "80% ludi po UB zapne znova" cize ja by som asi dal ten UB a uvidime..

PS. no takzo sa vyhovarat, ked zase ziadny svatusik nie si

secret
23-04-14, 18:02
Ubehol uz skoro mesiac a moja ziadost zapada prachom jak vidim.Rad by som to uz uzavrel.Prosim vas o uzatvorenie ziadosti a pridelenie unbanu.Dakujem

BiA Fz
25-04-14, 18:38
Stravil sem teď půlhodinu tím, že sem si vzal famas a zkoušel chytat ty roztodivný recoily jako jsou na demu. Většinou se podařilo..
Vzhledem k tomu, že za ffp status už bany nedáváme, navíc už ten ligový ban vypršel a jelikož za mě na tom demu není nic, co by dokazovalo použití cheatů, dávám tedy UB a můžeš hrát.