PDA

Zobrazit normální verzi : DeeTr (sdílené ID) --> Mr.Chemistry.



DeeTr
29-03-14, 22:21
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 100512)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obch dzanie banu ( http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=93185)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(o): < Zhuleny Protext >
[AMXBANS] Tvuj nick: Rodos
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:663635213
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:663635213
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(o):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.204.237.25
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mr.Chemistry. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 4
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ===================================





Poznamka:






ahoj, po dlouhe dobe jsem prisel na counter strike a zjistil jsem, ze mam ban. Nechapu, jak je to mozne, kdyz uz jsem tu asi mesic nebyl a take nechapu proc mam ban, kdyz je na jiny nick.Doufam, ze se to nejak vyresi a je to jen nejake nedorozumneni a dostanu unban.

DeeTr
29-03-14, 23:26
když se chci připojit na csko tak mi to hazi ban a kdyz prijdu na banforum, tak mi to pise, ze ban nemam. a moje ip adresa je 62.204.237.25

Chemo
29-03-14, 23:35
Tak to si zase asi iný hráč, tak máš zdieľanú VID, lebo ja som banoval hráča Zhulený Protex, takže tu ti pomôže len originálna hra, lebo na VID sú 4 bany za cheaty z toho dvaja hráči obchádzajú ban cez DIP, takže ja tento VID nemôžem odbanovať. Pomôže ti originálna hra na steame.

DeeTr
29-03-14, 23:39
takže ty mi chceš říct že to je tvá vynaže mi nejde csko a ještě k tomu nemužeš stím nic udělat?

Chemo
29-03-14, 23:48
No ja s tým spraviť môžem to, že zruším ban, ale ak ho zruším, dostane sa na server aj cheater, čo nechcem a nemôžem. A nie je to moja vina, ja som VID len zabanoval a zdieľanú id môžu mať aj 30-ti ľudia, podobne je to aj s ip. Vysvetlím ti to:
-hráč dostal trvalý ban na ip, ale u svojho dodávateľa internetu si vybavil, že si môže meniť ip, takže on si zmenil ip a dostal sa na server, kde mu zase dal admin trvalý ban za cheaty, a ja som ho uvidel zas na serveri, tak som mu už dal ban na ID, čo si už zmeniť nemôže, ale ty máš také isté ID ako ten hráč, ktorému som ja dal ban.

DeeTr
29-03-14, 23:58
chci to zrusit. toto id ma polovina vesnice, vy si neuvědomujete, že kvuli jednomu cheatrovi si my slušný lidi nezahrajeme

Toy
30-03-14, 00:01
chci to zrusit. toto id ma polovina vesnice, vy si neuvědomujete, že kvuli jednomu cheatrovi si my slušný lidi nezahrajeme


Ale ty si neuvědomuješ, že máš pirátskou verzi týhle hry a právě si na to doplatil ?

Kup si originální hru na steamu, a už nikdy nebudeš muset řešit tyhle problémy

DeeTr
30-03-14, 12:37
takže když někej hacker má steam dostane permanenent ban tak na něj nepusobí ?

hofy
30-03-14, 12:50
Působí na něj právě jen to jedinečné SteamID. Pokud je zabanována IP adresa, s jedinečným SteamID se připojí, nebyl-li ban vydán právě na něj.

Chemo
30-03-14, 12:54
Keď dostane ban na steamID, pôsobí na neho. Keby si si kúpil originál cs 1.6 na steame, tento ban by sa na teba nevzťahoval, lebo od steamu by si dostal SID (identifikačné číslo), ktoré by patrilo LEN TEBE. No teraz máš pirátsku verziu hry a toto identifikačné číslo má možno 30 ľudí. Z toho dvaja ľudia dvakrát obchádzali ban, preto som dal ban na ID, ktorú máš aj ty. Chápeš ?