PDA

Zobrazit normální verzi : Velikonoční Furien turnaj - přesun a změna organizace



qwert
30-03-14, 14:55
POKRAČOVAT NA TURNAJ (http://csko.cz/forum/showthread.php?26966-Turnaj-Furien&p=267723#post267723)




Původní verze:


Takže tady máte pravidla Velikonočnáho turnaje v krátkém textu

1)Budou hrát 8týmů po 5členech-kapitáni musejí mít Steam a 1náhradníka
2)Datum konání je 18.4.-19.4.
3)Čas si domluví kapitáni mezi sebou,bud na teamspek nebo Skype,prostě jakkýkoliv prostředek k domluvení času
4)Turnaj se zahájí od 11:00-pátku - 19:00-takže 1den a 8hodin
5)Kapitáni si musí vybrat tým do pátku a do 10:45 jinak nebude jeho tým moci se zapojit do turnaje
6)Přihlášky budou vyplnovat Kapitáni-tak že Kapitán pod tento píspěvek napíše např. Rododendoron-kapitá nemusí mít steam(Kapitán)
Kaktus,Tulipán,Bahno,Pstros,(Papoušek)-náhradník
7)Bude se hrát Mod Furien-takže žádné nadávky,max.napsat do chatu a příslušný admin zkontroluje dotyčnou osobu,hacky-perma-diskvalifikace týmu,prostě něco jako CTF turnaj
8)Bude se hrát na rezervovaném serveru kde každý kapitán dostane heslo-přidá si mě na skypu: G_[ou]sI|:P a nebo Vojtěch Houška
9)Skupiny budou (příklad) -A vs B
C vs D
E vs F
G vs H
A potom se to rozřadí podle vítězů,teamy se rozradi podle klobouku u me doma :D ja to pak sem napisu :-)
10)Pokud vas bude min jak 5 tak nevadi ale budete v nevyhode,např.: 3vs5 nebo tak,je lepsi se poradne dohodnout
11)Tým který zvítezí dostane VIP pro kazdeho z teamu
12)Tým,který prohraje si vezme sebou max. Prohru :-D
13)Takze ADMINI muzou byt s ne-adminy
14)Pokud je cheater v tymu a bude zabanovan,tym s nevyhodou bude mit 5minutovou rozvahu a privolat si jineho hrace
15)Kapitáni napíšou svoje týmy pod popisek(neni treba steam a ani psat vale nonsteam hracu)
To je snad vše,jo ještě Přihlášky se budou dávat,až před Velikonocemi takže zbytečně nespamujte příspěvek
Cokoliv by kd dál at píše-Tot vse vas G_[ou]sI|:P,Už si dělějte týmy dopředu a Kapitáni si mne přidají na skype nebo domluva na TS,
16)Mapa se bude hrát převážně tyto 3-de_dust2,de_dust,de_dust2_2006 takze jenom dusty :-)
17)O výběru stran to bude tak že kapitáni si nejdřív dají proti sobě knife round,bude se hrát 5x za CT a 5x za T kdo bude mít lepsi skore je vitez
18)Proste penize zustavaji tak jak to bude nijak se nebudou menit,a POZOR je to rezerv takze muzete zabit sveho spoluhrace :D
19) UZ PODAVEJTE PRIHLASKY!!!!!!! do 15.4.-TO BUDE KONEC
20)!!PROSÍM KAPITÁNY ABY MI DALY SKYPE,PROSTĚ NĚCO ABYCH SE S NIMA DOMLUVIL A ABY SE DOMLUVILI I OSTATNÍ KAPITÁNI!!

1.Team A-Rafiki - kapitan
Pumba
Simba
Jede Trabant
vymlety masicko

2.Team B-<~^Fusi0n^~> :O-kapitÁn
->sTyL!sh.^
_MuDr.E[s]O_
_MuDr.Ka[R]ta_
[Res[P]ecT] C.B.A potraviny
Náhradník: Inmate| ~Wh4T's?^

3.Team C-^LoG[!]N.: <3-kapitán
Winterfresh#.^
{G4L!L}
Lolec :)
Tera :*
Captain America-náhradník

4.Team D-Su[!]t.^-kapitán
^Maccy
|No.1| S!khus
^[H]ar!b.[o.O].: <3
<---Gh[o.0]St--->
Náhradník:!|---> (FlaT(orM)) <---|!

5.Team E - Mentoska -kapitán
->[F]Luke<-
^14~_~Be[S]t pla[y]er~_~
__DirecT__
~>$inCe<~
Náhradník: Mr.Bunny

6.Team F- siR^| ChambeR-kapitán
siR^| Soty
siR^| Gery
Str[O]nGl^Shakal
~!Toxic!~
Náhradník: SkerkoO'

7.Team G-|AL0N3|~ALL4D!N^-kapitán
^Wh#T@F#K?
dala mi stan
R3l4x
Shahtak
Náhradník: Marklin_SneakyPanda

CMBR
30-03-14, 15:38
U hráčů, kteří nemají Steam se bude uvádět Valve?

E.: Na kolik vítězných kol se bude hrát? Bude systém skupin nebo pavouka? Jak psal ViRPo popiš to detailněji.

Del!k98
30-03-14, 15:47
Napiš,kdy mužeme davať prihlašky.

ViRPo
30-03-14, 15:53
8 tymov a 8 skupin? Teda kazdy tym automaticky vyhral svoju skupinu?
Popis detailnejsie pravidla hry ;)

qwert
30-03-14, 15:59
Capik ano,děkuju za připomenutí,Deliku přesný rozvrh napíšu až přijedu
ViRPo myslel sem že bude skupina A proti skupine B atd.jakoby A-napr.ViRPo,Ciper,Daron,tatarka proti B-Rupy,CECEK Maja,Login,readix atd. :-D
Napis kdyztak jak si to predstavujes a detalnejsi pravidla,ja si myslim ze tohle je skoro cele ze proste neco jao CTF turnaj ze jo,a ze proste datum konani a od kdy do kdy + prihlasky
ja tu ted tejden nebudu tak se chci kdyztak aby ses prosim poptal kdo by hlidal urcene zapasy,Urcite tobe sem chtel napsat a jeste Daron jestli by sel takze vlastne 2dmini :-)
A ja si sestavim taky tym :D

K tomu 2admin tymy ktere se cteji zapojit takze max.2tymy po 4adminech
a 6tymu po 4hracich :-)

CMBR
30-03-14, 16:03
K tomu 2admin tymy ktere se cteji zapojit takze max.2tymy po 4adminech
a 6tymu po 4hracich :-)

Takže admini nemůžou být v týmu s "ne-adminy"? To mi přijde jako blbost.

Del!k98
30-03-14, 16:08
K tomu 2admin tymy ktere se cteji zapojit takze max.2tymy po 4adminech
a 6tymu po 4hracich :-)
Takže adminy nemuže byť s normal hračmi ?
E:nenačetl sa mi capikov com.

qwert
30-03-14, 16:30
Takze zmena ADMINI muzou byt s ne-adminy,pod podminkou ze budou mit alespon 1admina ne 2 takhle se dohodne :-)

CMBR
30-03-14, 18:52
Ještě dotaz -> Jak to bude s výběrem stran? Závod kapitánů za T? Knife round kapitánů za CT? Na jakej mapě se bude hrát?

ZeMi7
30-03-14, 22:35
Takže tady máte pravidla Velikonočnáho turnaje v krátkém textu

1)Budou hrát 8týmů po 5členech-kapitáni musejí mít Steam a 1náhradníka
2)Datum konání je 20.4.-21.4(tj.Velikonoční neděle a pondělí)
3)Čas si domluví kapitáni mezi sebou,bud na teamspek nebo Skype,prostě jakkýkoliv prostředek k domluvení času
4)Turnaj se zahájí od 11:00-pondělí 19:00-takže 1den a 8hodin
5)Kapitáni si musí vybrat tým do Neděle a do 10:45 jinak nebude jeho tým moci se zapojit do turnaje
6)Přihlášky budou vyplnovat Kapitáni-tak že Kapitán pod tento píspěvek napíše např. Rododendoron steam:2156552 ID(Kapitán)
Kaktus,Tulipán,Bahno,Pstros,(Papoušek)-náhradník
7)Bude se hrát Mod Furien-takže žádné nadávky,max.napsat do chatu a příslušný admin zkontroluje dotyčnou osobu,hacky-perma-diskvalifikace týmu,prostě něco jako CTF turnaj
8)Bude se hrát na rezervovaném serveru kde každý kapitán dostane heslo-přidá si mě na skypu: G_[ou]sI|:P a nebo Vojtěch Houška
9)Skupiny budou-A vs B
C vs D
E vs F
G vs H
A potom se to rozřadí podle vítězů
9)Mozna i nejaky admin team tady bude
10)Výhra bude 1VIP-pro každého z týmu :-)
11)Tým který zvítezí si taky zahraje proti mému týmu :-D
12)Tým,který prohraje si vezme sebou max. Prohru :-D
13)Takze ADMINI muzou byt s ne-adminy
14)Pokud je cheater v tymu a bude zabanovan,tym s nevyhodou bude mit 5minutovou rozvahu a privolat si jineho hrace
15)Kapitáni napíšou valve nonsteam hracu do prihlasek,prihlasky o nich bude vic az prijedu
To je snad vše,jo ještě Přihlášky se budou dávat,až před Velikonocemi takže zbytečně nespamujte příspěvek
Cokoliv by kd dál at píše-Tot vse vas G_[ou]sI|:P,Už si dělějte týmy dopředu a Kapitáni si mne přidají na skype nebo domluva na TS,přihláška se podá od 18.4.-19.4. do 17:00

Trochu si protiřečíš.

ViRPo
02-04-14, 23:35
Pravidlami som myslel aky system hry sa bude hrat? Kolko kol? Kedy bude vymena? Po vymene sa vymazu peniaze alebo zostavaju atd. atd. ?

3k a Jerry
03-04-14, 00:24
Nevím proč, ale nemám z toho dobrej pocit..

Charon35
03-04-14, 00:45
2)Datum konání je 20.4.-21.4(tj.Velikonoční neděle a pondělí) - rovno nech má každý team aspoň ďalších dvoch náhradníkov. Každému budú chodiť návštevy, babky, strýcovia a nepohnete sa z 1. kola do utorka...

Zoid
03-04-14, 09:24
Useless

marsoun
03-04-14, 12:56
Máš v tom hodně velký guláš. Doplň informace, ujasni si co a jak bude, nestojíme o další turnaj co degraduje jméno kotelny.

ZeMi7
03-04-14, 13:04
Navíc na velikonoční pondělí ti moc hráčů nepřijde...lepšízto je o víkendu. Nebo je volný pátek, tak pátek a pokračovat v sobotu.

Britny
03-04-14, 14:42
A ještě bych asi změnila název, protože v tom názvu není napsáno slovo "Furien" a Velikonoční turnaj se může brát jako třeba 5v5 public, ale to jen takový detail :))

NarutoO
03-04-14, 15:21
Samozřejmě si ten kluk nandal moc. Ale vypadá to zase, že chce opravdu něco dělat. Je mi jedno že ty pravidla jsou docela naprd a nemá to domyšlené, ale takhle ho trápit nemusíte. Tak buď napíšete moderátorům, ať to locknou, nebo napište tomu klukovi, že mu s tim pomůžete. Ale takhle ho jenom ztrapňujete a decimujete, žádná konstruktivní kritika. Nikdo nechce turnaj na prd, stejně tak nikdo nechce kotelnu, kde se každý naváží do jednoho chudáka.

Když mu to za A zkritizujete, napište alespoň to B, tzn. co přesně by měl zmenit a jak. Někteří tak činí, jiní ne.

A ještě upřesnění, nepíšu to proto, že s většinou tady nesouhlasím, ale proto, že jsem si dal předsevzetí, že se zastanu těch slabších, protože i když adminům přidělávají práci, stále mají právo na svůj názor.

Charon35
03-04-14, 18:39
Samozřejmě si ten kluk nandal moc. Ale vypadá to zase, že chce opravdu něco dělat. Je mi jedno že ty pravidla jsou docela naprd a nemá to domyšlené, ale takhle ho trápit nemusíte. Tak buď napíšete moderátorům, ať to locknou, nebo napište tomu klukovi, že mu s tim pomůžete. Ale takhle ho jenom ztrapňujete a decimujete, žádná konstruktivní kritika. Nikdo nechce turnaj na prd, stejně tak nikdo nechce kotelnu, kde se každý naváží do jednoho chudáka.

Když mu to za A zkritizujete, napište alespoň to B, tzn. co přesně by měl zmenit a jak. Někteří tak činí, jiní ne.

A ještě upřesnění, nepíšu to proto, že s většinou tady nesouhlasím, ale proto, že jsem si dal předsevzetí, že se zastanu těch slabších, protože i když adminům přidělávají práci, stále mají právo na svůj názor.

A) zmena dátumu, ako písali aj iný
B) radšej mu to sem napíšeme teraz, nech sa má z čoho poučiť/vybrať, než by to mal zistiť v ráno turnaja. ;)

MeNtOs :D :P
03-04-14, 20:23
Popravde by ste sa mohli trošku zkludniť.
Dajte mu šancu.
Ja som PRO a držím palce.
Ked chceš pomôcť tak napíš.
A 1dotaz.
Preco musia mat kapitani STEAM??
Nikdo z mojho tímu ho nemá.
Preto ma to mrzí.
:( :(


Nevím proč, ale nemám z toho dobrej pocit..

Ty nikdy nemáš (dobrej pocit).
Ty si takovej pesimista :D.
Kazdopadne jery daj mu sancu :) :)

CMBR
04-04-14, 22:13
To je takový problém si kupit csko na Steam? Však z mojho týmu, pokud dobře vim, to nikdo nemá, takže jako kapitán budu kupovat..

MeNtOs :D :P
04-04-14, 22:48
To je takový problém si kupit csko na Steam? Však z mojho týmu, pokud dobře vim, to nikdo nemá, takže jako kapitán budu kupovat..

Áno robí mi to problém.
Nie kazdy si moze dovolit origo csko.
Kolko ludi steam nema.Plna p***.
A preto by som to zmenil.
Ze kapitanii nemuseji mit steam.

DelteN
04-04-14, 23:40
Stále som nepochopil prečo musí mať kapitán steam...

Charon35
04-04-14, 23:55
Stále som nepochopil prečo musí mať kapitán steam...

Obvikle to je kvôli lepšej, resp. rýchlejšej, komunikácií medzi usporiadateľom a aspoň kapitánom. Resp. kvôli heslám na serveri.

qwert
05-04-14, 09:28
Juj nejsem chvili doma a uz tu je valka :D vsechno zmenim
Naruto ma pravdu na sebe sem si pridal moc prace,protoze chci udelat nejakou dobrou vec
Vsechno Zmenim hned ted a este tam pridam ostatni informace
BRITNY jenom furien je v pravidlech :-)

MeNtOs :D :P
05-04-14, 09:35
Juj nejsem chvili doma a uz tu je valka :D vsechno zmenim
Naruto ma pravdu na sebe sem si pridal moc prace,protoze chci udelat nejakou dobrou vec
Vsechno Zmenim hned ted a este tam pridam ostatni informace
BRITNY jenom furien je v pravidlech :-)

A prosim zmen to (kapitani nemusej mit steam)
Staci nam skype nebo neco takovyho.
Ja ten steam nezakazuju,muzete ho mit,ale prosim nech to neni povinne.

qwert
05-04-14, 09:39
Uz udelano a zdravim s omluvou ze sem chybel

Podavejte prihlasky honem :D uz je 1team este 7 :-)

sypex
05-04-14, 11:01
Proč by nemohl hrát admin? kdyt pro nej na serveru platí stejná pravidla jako u norm.hráče.
Tudíž nechápu co si pod tím mám představit jediné v čem se liší hráč od "atmyna" je že admin má in game Příkaz "amx_modmenu"

Kebabko
05-04-14, 11:07
na rezervovanom servery amxmodmenu nefunguje a cize neplati admin je hrac ako kazdy iny

sypex
05-04-14, 11:08
Však právě toto jsem psal... nevím čím se liší "atmyn" od hráče na rezervu

Kebabko
05-04-14, 11:11
8)Bude se hrát na rezervovaném serveru kde každý kapitán dostane heslo-přidá si mě na skypu: G_[ou]sI|:P a nebo Vojtěch Houška

A co kdyz polovina nema skype ? :D

sypex
05-04-14, 11:22
Jen mě zaráži proč ty potřebuješ od kapitá. steam když sam steam nemáš.

qwert
05-04-14, 11:53
Napsal sem ze muzou admini hrat s normal. hraci...A kapitan steam nepotrebuje....

Kdo nema skype okey ale proste se nejak domluvite nebo jenom jednomu hracovi napisi heslo od rezervru ..... -___-

CMBR
05-04-14, 13:15
Kdo nema skype okey ale proste se nejak domluvite nebo jenom jednomu hracovi napisi heslo od rezervru ..... -___-

Však si Skype můžou založit..

qwert
05-04-14, 13:16
taky :-) Cape jestli mas team tak uz klidne pis

MeNtOs :D :P
05-04-14, 22:57
8)Bude se hrát na rezervovaném serveru kde každý kapitán dostane heslo-přidá si mě na skypu: G_[ou]sI|:P a nebo Vojtěch Houška

A co kdyz polovina nema skype ? :D

Tak im to posli cez PM na kotelne...
A nebo FB...a další.

CMBR
05-04-14, 23:55
taky :-) Cape jestli mas team tak uz klidne pis

Fakt psát nebudu žádný 5. člen čas nemá..

qwert
06-04-14, 00:57
Jujda .... tak můžete bejt jenom 4 ale s nevyhodou :-D

Mrca10
07-04-14, 20:54
|AL0N3|~ALL4D!N^-kapitán
^Wh#T@F#K?
dala mi stan
R3l4x
Shahtak
Náhradník: Marklin_SneakyPanda
Náhradník(2): FO1T!K

qwert
07-04-14, 21:01
2náhhradníci nemuzou bejt max. 1 v zaloze kdyby nahodou chybely 2hraci

Mrca10
07-04-14, 21:05
|AL0N3|~ALL4D!N^-kapitán
^Wh#T@F#K?
dala mi stan
R3l4x
Shahtak
Náhradník: Marklin_SneakyPanda
Ok?

qwert
08-04-14, 09:06
OKey

DelteN
08-04-14, 19:49
2náhhradníci nemuzou bejt max. 1 v zaloze kdyby nahodou chybely 2hraci

Prečo by nemohli byť 2 náhradníci? ... To som nepochopil.

CMBR
08-04-14, 20:49
Prečo by nemohli byť 2 náhradníci? ... To som nepochopil.

No jestli to chápu dobře, tak můžou být 2 náhradníci. 1 náhradník a 1 v záloze, jen nechápu, proč ta záloha není brána přesně jako náhradník..

MeNtOs :D :P
08-04-14, 20:58
No jestli to chápu dobře, tak můžou být 2 náhradníci. 1 náhradník a 1 v záloze, jen nechápu, proč ta záloha není brána přesně jako náhradník..

Zaoberáte sa úplnými pi**vinami.
Boze nie je to tak jedno ci to je nahradnik alebo zaloha....

MeNtOs :D :P
09-04-14, 21:20
Dávam dokopy 8.Team.
Ja v tom teame nebudem,ale vidím že ten team ťažko zohnať.
A preto dám dokopy hráčov ktorý sú ochotný zúčastniť sa turnaja.
Tý hráči budú mať skype nebo TS takže problém s komunikáciou nebude.
qwert:skype kapitána ti pošlem behom 3dní (určite).

Darongodx
11-04-14, 23:10
Prvý team môžes odhlásiť, boli sme to my, ale už nemáme záujem hrať.

Darongodx
12-04-14, 14:00
Kedže organizátor tu pocas turnaju nebude, tak ja a trava by sme to radi dokončili. Poprosili by sme o locknutie tohto threadu..

MeNtOs :D :P
12-04-14, 14:21
Kedže organizátor tu pocas turnaju nebude, tak ja a trava by sme to radi dokončili. Poprosili by sme o locknutie tohto threadu..

Daron tak ri držím palce.
Toto bude tvoj 1.Turnaj ktorý organizuješ.
Trava s tým má skúsenosti tak ti je celkom napomocny.
Dávaj si hlavne pozor na dohliadanie a ČAS!!
Veľa štastia.

sypex
12-04-14, 14:22
Daron tak ri držím palce.
Toto bude tvoj 1.Turnaj ktorý organizuješ.
Trava s tým má skúsenosti tak ti je celkom napomocny.
Dávaj si hlavne pozor na dohliadanie a ČAS!!
Veľa štastia.
Dekujeme na turnaji si necháme Záležet :)