PDA

Zobrazit normální verzi : D2 only 2 - WH



Bager258
30-03-14, 15:30
Ralfehwow *TRY TO STOP ME* VALVE_0:0:1777725437 85.135.133.223

Demo. (http://leteckaposta.cz/731002227)

Bolo mi povedane aby som to sem hodil "Toy." mi to tak povedal. Sú tam len 2 časy ktoré sú na WH možno ešte nejaký možno som si nevšimol kuknem to ešte raz a Editnem keď tak :).

Toy
30-03-14, 15:35
Je fakt, že ty schody v katách jsou prostě divná akce, ale bylo slyšet střelbu z midu + tam měl drop tu akci jsem koukal na svým demu . . tenhle hráč to nehraje 2 týdny, střetávám se s ním vcelku dlouho, potřeboval bych na něj "silnější" demo, ale kukněte to eště někdo


E: tvoje demo kouknu za chvilku

E: to 1 kolo, je v katách, slyší enemy, ale je divný, že ví i o tom druhým, podle soundu je slyšet jen jeden

Ta akce v katách, taky si tam dávám preaim, sice o trošku dýl, ale taky jo, takovejch akcí dám za mapu několik . . . ale musím uznat, že to vcelku smrdí, ale na ban to pro mě u tohodle hráče nestačí, možná že na HLTV by se toho našlo víc . . až příjdu dom, kuknu eště jednou, ted jsem to bral ve spěchu :D

sypex
30-03-14, 15:40
Mě nejvíce zarazila ta akce na začátku jde po schodech s ak47 poté čumí do zdi a čeká až tam někdo projde. tohohle hráče na sereru vidím fakt dost často..
E:příště skus nepsat "je zaplej jak toy" co když poté vypl?...
nebo skus to aspon vyčasovat ...

Bager258
30-03-14, 16:21
Mě nejvíce zarazila ta akce na začátku jde po schodech s ak47 poté čumí do zdi a čeká až tam někdo projde. tohohle hráče na sereru vidím fakt dost často..
E:příště skus nepsat "je zaplej jak toy" co když poté vypl?...
nebo skus to aspon vyčasovat ...
Vtedy bol živý a ja dead, teda v specte, nemohol vydieť, že to píšem.
Demo vyčasujem a potom to sem Editnem.

E:
1. Čas od 16:33 do 16:49 ma dosť zarazil, bolo počuť len 1 a vedel o obi dvoch.
2. Čas od 17:47 hore si namieril nad hráča, no síce nevystrelil a hned nato 17:51,52 išiel hráč s katov, bol trochu počuť ale nemieril by som si tak dopredu, pomedzi tým aj volkoval...
3. Čas 18:18 mieri si na hráča cez stenu a následne mu dá HS...
4. Čas 19:22,23 hráč ide v katoch na schodoch volkom, on nemohol nič počuť ani páru o ňom nemohol mať a dá mu HS.. som nepochopil...
5. Čas 20:50 vedel o hráčovi na T spawne tak tam skočil no bohužiaľ netrafil... 1 krát keď tam strelil, nikto tam nebol...


To je asi všetko...

Bager258
30-03-14, 18:47
Tu ďalšie časy (http://leteckaposta.cz/630002379) .... Netočil som toho veľa lebo aj tak zas vypol, asi ma pekúkol :D

SENO
30-03-14, 21:47
Toto demo první, je bez wh...

Co se týka těch prvních kat, já slyším teda 2 dupnutí a i kdyby ne, tak tam flash hodím a otočím se nejdříve doleva.

Co se týka schodů. i zde slyším lehké dupnutí ze spodních kat

Takže bez BANU

edit: a to nemluvím , že nikde není jediné přejíždění crossem po hráči, ba naopak...

Toy
30-03-14, 21:49
Vtedy bol živý a ja dead, teda v specte, nemohol vydieť, že to píšem.
Demo vyčasujem a potom to sem Editnem.

E:
1. Čas od 16:33 do 16:49 ma dosť zarazil, bolo počuť len 1 a vedel o obi dvoch.
2. Čas od 17:47 hore si namieril nad hráča, no síce nevystrelil a hned nato 17:51,52 išiel hráč s katov, bol trochu počuť ale nemieril by som si tak dopredu, pomedzi tým aj volkoval...
3. Čas 18:18 mieri si na hráča cez stenu a následne mu dá HS...
4. Čas 19:22,23 hráč ide v katoch na schodoch volkom, on nemohol nič počuť ani páru o ňom nemohol mať a dá mu HS.. som nepochopil...
5. Čas 20:50 vedel o hráčovi na T spawne tak tam skočil no bohužiaľ netrafil... 1 krát keď tam strelil, nikto tam nebol...


To je asi všetko...


1. - Pusť si to víckrát, jsou slyšet kroky a pak knife (chvíli i současně kroky + máchání knifem ), a ten zvuk knifu je slyšet na uplně jiným místě, než tam, kde skončil ten dupot . . ale jo, měl v tý situaci celkem přehled, kde stálo to 1. enemy
2. - Ten hráč v katách jednoduše slyšet byl, a to tak, že dost . . tohle se nedá podle mě brát prakticky jako čas, takovejhle situací, kdy někdo někam namíří a je tam zrovna hráč jsou na serveru denně desítky a tuplem na midu.
3. - Je to divnej čas to jo, ale tyhle preaimy děla vcelku dost lidí . . bud souhra náhod, nebo wh . . ale spíš luck
4. - Kolem 19:08 je slyšet střelba z midu, po chvilce,v čase cca 19:15 je slyšet dupnutí, tipoval bych to tak na vchod do spodních kat, jen sound a brejn . . to se taky nedá vzít jako 100 % čas
5. - No, nevim proč by tam pak zoomoval i dál 20 : 50 ++, kdyby měl wh,tak už by přece dávno věděl, že tam nikdo není,a neřešil by to . . nebo si myslíš, že to je že se to tím snaží krejt ? :D

Na druhým demu jsem nenašel ani jeden podezřelej čas.

Za mě je to furt na ban strašně slabý. . . jen sound a přemýšlení u hry, trocha lucku

PS : Při nahrávání dema si nech zapnuté jen " Line" ty boxy, nicky atd. povypínej , ve hře stiskem tlačítka R to nastavuješ, dík

Bager258
30-03-14, 21:55
Ok tak s toho asi nič nebude. Pozrel som to viac krát a fakt je to počuť v tých katoch. PS: viem ako to nadstaviť :-)
Takze sa to môže asi aj lock.

Honey cocaine
30-03-14, 22:55
clear

Bager258
31-03-14, 08:36
OK poprosím o LOCK.