PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč Měsíce: Březen/Marec - Vyhlášení



NarutoO
01-04-14, 12:28
Adminem měsíce Březen se stal

Does

Hráčem měsíce

Toy (CHH)

Vyjádření poroty



Does:
Vždy ochotný pomoct (i z vlastní vůle) v široké škále problémů na celé kotelně. Jeho práce jako administrátora se za poslední měsíc projevila nejvíc ze všech modů na kotelně. Člověk, který se evidentně snaží přispět na chodu a pořádku celé kotelny, navíc velice seriózním a profesionálním způsobem.

Jiří:
I když ho mnoho lidí možná vnímá negativně, jeho slavné flamy jsou trefné a vždy se týkají věcí, které stojí za to řešit. Za mě je to člověk, který nesmí v naší komunitě chybět, protože flejmy jsou jednou z věcí, které udržují Kotelnu zajímavou (ikdyž to mnoho lidí nepochopí, bez nich by tu byla opravdu nuda). Další věcí nutnou pochvaly je jeho aktivita v hlášení cheatrů a teď i v adminských povinnostech.



Does - je to punticka a strasne ochotny clovek, ktory rad pomaha a robi robotu, ktoru vobec nemusi, aby tento portal napredoval

Toy - clovek, ktory hlasil cheaterov, snazi sa byt spravodlivy a teraz ako CHH chodi poctivo na hlasenia a snazi sa udrziavat poriadok na serveroch


Does:
měl být původně součástí poroty, takže o jeho kvalitách ve všech směrech není pochyb. Kromě spousty práce při moderování zvládá banovat i hrát. Trochu mě tím naštval, že kritizuje naší anketu a sám se nepřidá, ale je to jeho volba. A zvolil správně, kdyby byl součástí poroty, nestal by se adminem měsíce.

Jiří:
Velice kontroverzní postava, se kterou nemusíte vždycky souhlasit. Já se ale při zkoumání jeho flamovacího threadu zaměřil spíše na to, co je mezi řádky a ne to, co může na první pohled pohoršovat a urážet. A to je fakt, že Jiří má svůj názor a bude kvůli němu bojovat až do konce a za každou cenu. Je pracovitý, a i když to některým adminům může lézt na nervy, podrobuje ostré kritice každý ban, na kterém není něco v pořádku. To chce taky pevný nervy.


Toy coby hráč měsíce za: svojí přiměřenou aktivitu na serverech, svojí přiměřenou neaktivitu na fóru :-), spamování vykřičníku a neorenesanční entuziastickou várku vlastních banů, za dynamickou IP, kterou obešel všechny mé bany za "účes Anthony Kiedise z By the Way na který sem měl vždy moc husté vlasy" True story...

Does coby admin měsíce za: skromnou a přitom úspěšnou a nekompromisní žádost o moderátora (ve které, ale dostal 2 PROTI!), kterou proměnil v činy, za stálý dohled komu by se dalo poradit a následně celé vlákno složit a uložit do správného komínku, za dohled nad knifem, když je povolán na server. A v neposlední řadě za jeho přístup.

Jménem týmu hráče měsíce gratuluje výhercům

NarutoO!

ZeMi7
01-04-14, 12:34
Hezky pěkně :) správná volba. Jirko "kongratulejšn".

Jinak NarutoO?

Průběh ankety se bude skládat ze dvou veřejných částí. Je to toto vlákno nominace a bude následovat vlákno vyhlášení, kde podle svých možností napíšeme i krátce důvod, proč zrovna ten jeden dostal ocenění.

NarutoO
01-04-14, 12:35
Hezky pěkně :) správná volba. Jirko "kongratulejšn".

Jinak NarutoO?

Bude následovat.

Jen co porotci splní úkol, co jsem jim zadal. :)

Bager258
01-04-14, 12:38
Cg Toy.ovi aj Doesovi :) , zaslúžite si to :)

Britny
01-04-14, 15:21
Takže si volbu hráče a admina už nevolí lid, ale senát složený ze 4 lidí jo ? :D

Bujak
01-04-14, 15:37
Korupcia :D

NarutoO
01-04-14, 16:02
Takže si volbu hráče a admina už nevolí lid, ale senát složený ze 4 lidí jo ? :D

Je to tak, jsme galaktický senát:

matis je Lott Dod, 3necky Bail Organa, dhaaqu je Padmé Amidala a já jsem Palpatine.

:P

Britny
01-04-14, 16:08
dhaaqu je žena, ten bude mít radost :D

Jinak také gratuluji klukům :))

dhaaqu
01-04-14, 17:50
dhaaqu je žena, ten bude mít radost :D

Jinak také gratuluji klukům :))
Kdo videl Padme na Naboo rushovat palac s blasterem vi moc dobre, ze ta holka je skill!

Tensa Zangetsu
05-04-14, 22:20
Je to tak, jsme galaktický senát:

matis je Lott Dod, 3necky Bail Organa, dhaaqu je Padmé Amidala a já jsem Palpatine.

:P
Nezapomen ze palpatine je temny lord ze sith, tak nam neprejdi k temne starne sily