PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz (žádosti o práva)



3k a Jerry
01-04-14, 16:36
Zdravím,
Je to nějakej čas co se normal userum zablokovalo skrz psaní sraček psát do žádosti ..
Chtěl jsem se zeptat zda by jste to nechtěli zkusit dejme tomu na týden nechat otevříte pro všechny, protože stejně kdo chce tak ten to postne třeba přes zoyera a spokojene jsou obě dvě strany, jedna strana tam má co chtěla a zoyer je štastnej protože má post navíc (promin seš dobrej příklad :))
Ono stejně sračky psali lidi, kteří jsou tedka modří, takže tam píšou sračky dál a ti podle sebe normalni tam tědka nemohou psát.
Mimo to admini si v žádostech dělaj Otčko viz. Darwinova žádost z toho co se tam napsalo si cháron může vzít tak 10 - 15 % at nepřeháním dhauvec uplne zbytečnosti (vytahovani věkem, nějake odborne sračky co stím nemaj nic společnyho jedna užitečná věta z 5 postů) flame mezi adminama, kluci si tam mezi sebou pohazí špínu udělaj emo story a něco co tvrdili před měsícem tedka nějakym zpusobem vyvrátí)
Přitom normální user může danou osobu znát lépe a post může mět větší přinos jak kde jakej modrásek.
Jen abych tady ty šimrálky upravil nemusíte mně jsem psát že to vše píšu jen, aby mě staří kamici napsali do žádosti o to vážně nestojím.
Já myslím že je nás tu víc kteří nejsme modří a víme o někom více než ostatní nebo chceme jen upozornit na špatne informace.
Samozřejně je mně jasné že to stejně někdo posere i přesto bych poprosil o zkoušku ..
:teehee::bruce_h4h::harhar::console:gramatiku neřešte:lazy::thumsup4:

mirous
01-04-14, 16:48
To je schválně aby si tam nemohl psát Ty :)

hofy
01-04-14, 16:57
Nic neříkající "pro/proti" se tam nedostanou a obsáhlejší, přínosnější příspěvky tam může vložit admin po schválení. Podle mě je to takhle ideální.



//EDIT: Ani jsem to nemyslel na počet znaků, spíš co se týče relevantnosti příspěvku.

3k a Jerry
01-04-14, 16:59
Obsáhlejší co se týče písmen to může být co se týče smysluplnosti a přínosnosti mě připadá že dost lidi nerozpozná..
Pak je tu také věc názoru :)

dhaaqu
01-04-14, 17:42
Jak pise does. Zbytecny krok zpatky.

3k a Jerry
01-04-14, 18:16
Někteří admini píšou v žádostech dejte mu druhou šanci, tak nám dejte i tady druhou šanci ..

kono159
01-04-14, 18:28
tak musis zobrat v potaz ze na to forko vzdy pride nejaky kokot a ked da vsade useless posty vsade mozne tak to je zas robota navyse pre modov

Cip3r
01-04-14, 18:30
Jerryho sere že to tam nemuže napsat rovnou, admini to tam vždy přepošlou i tvoje posty benzínovýJerry, taky souhlasím s doesem.

dhaaqu
01-04-14, 19:56
Někteří admini píšou v žádostech dejte mu druhou šanci, tak nám dejte i tady druhou šanci ..
...a hlavně nikdo svépravný nemůže dát druhou šanci takovýmu podomnímu prodejci jako je Jerry! :drool:

NarutoO
01-04-14, 21:42
Tak kdyby to bylo na mě, tak já bych to udělal naopak obráceně:


zákaz přispívání CHH, do AF také nemají přístup, tak co by se vyjadřovali k žádostem do funkce, která je jim táák daleko :)
nováčci admini by měli minimáně půl roku počkat, než budou psát do žádostí. Většina z nich tam nevědomě přispívá bezvýznamné pro protože mají pocit, že výsadu kterou si zajistili musí nějak poslat dál a soucítí s žádajícími. Soucit nemá u admina co dělat. A admini, kteří například daný mod nehrajou by měli psát pouze zda jim hlásí či ne. Je samozřejmě možné že hraje a hlásí i jnde.
psaní neadminů do žádosti přes jiného admina. To bych řešil v případě kotla/chárona napomenutím admina a kdyby se tak stalo vícekrát, tak nějakým pohrozením ve formě odebrání práv.


Na kotelně přibývá stále více lidí a buď se bude AT dále rozmělňovat, nebo se bude tříbit. Tzn. buď se budou nabírat admini za přispění hráčů do vláken žádostí, nebo se podmínky zpřísní a AT se bude vylepšovat.

3k a Jerry
01-04-14, 21:52
Z tebe jsem více blbej než ze sebe, ted mě napiš jednou větou jestli semnou souhlasíš nebo co máš za poslání..
Mně bylo jasne že admini budou proti, protože je to nějak netrápí oni si koniny mužou psát všude žejo..
Je tu 3 prdele mödu, takže aspon budou moct změnit to svoje nic nedělání ..

Shit Pro ^_^
01-04-14, 21:59
Preco mam pocit ze admini sa vyhovaraju na “krok spät“ aby si nemuseli priznat ze proste chcu mat na fore nieco viac aby sa citily ze su bohovia?(nie vsetci)pretoze sa hovori ze admin je len hrac ale kotelna sa rozdeluje uz na 3 tabory a to Admin co si plny povinnost potom admin co si o sebe mysli ze je boh a potom na hracov.

A teraz ma polka AT upalcuje no nech sa paci.

Bager258
01-04-14, 22:01
Podľa mňa je to ako liať vodu do plného pohára. Vracať sa o krok späť. Už to tu raz bolo, že sa tam každý mohol vyjadriť a bolo to nanič, lebo sa tam vyjafril každý kid atp. a robili len flame... Je dobré,že sa tam môžu vyjadriť len atmyni, keď niekto niečo chce tak ho požiada, a atmynovi sa post nepripíše mám taký pocit, lebo v žiadostiach sa posty nepočítajú. Takže ja som za to aby to ostalo tak ako to je a mohli sa tam vyjadrovať len atmyni.
+ naruto dobrý nápad ale je to podľa mňa blbosť, že by atmyn nemohol napísať post za usera... a je tiež blbé, že by sa tým dával nejaký "zápis" adminovi na to ,že sa mu odoberú práva.
To je môj názor. :-)

NarutoO
01-04-14, 22:06
Podľa mňa je to ako liať vodu do plného pohára. Vracať sa o krok späť. Už to tu raz bolo, že sa tam každý mohol vyjadriť a bolo to nanič, lebo sa tam vyjafril každý kid atp. a robili len flame... Je dobré,že sa tam môžu vyjadriť len atmyni, keď niekto niečo chce tak ho požiada, a atmynovi sa post nepripíše mám taký pocit, lebo v žiadostiach sa posty nepočítajú. Takže ja som za to aby to ostalo tak ako to je a mohli sa tam vyjadrovať len atmyni.
+ naruto dobrý nápad ale je to podľa mňa blbosť, že by atmyn nemohol napísať post za usera... a je tiež blbé, že by sa tým dával nejaký "zápis" adminovi na to ,že sa mu odoberú práva.
To je môj názor. :-)

Mě je to ostatně jedno.. já jsem to tam napsal, protože mi přijde, že pokud mají přispívat do žádostí jenom admini a je to tak nastavené, tak potom je to jistá forma nedovolného obcházení.
Ale nebudu to obhajovat, je to můj názor a já ho pouze sděluji :)

Giussepe
01-04-14, 22:13
Mě je to ostatně jedno.. já jsem to tam napsal, protože mi přijde, že pokud mají přispívat do žádostí jenom admini a je to tak nastavené, tak potom je to jistá forma nedovolného obcházení.
Ale nebudu to obhajovat, je to můj názor a já ho pouze sděluji :)

Pokud se nemýlím, tak přesně na tohle narážel dhaaqu v darwinově žádosti u fiura. Jenže podle něj má na názor právo každý a my jim ho nemůžeme upírat. Dokonce ani těm zabanovaným ;-)

Kotel
01-04-14, 22:14
Povolim to pro vip.

Bager258
01-04-14, 22:22
Pokud se nemýlím, tak přesně na tohle narážel dhaaqu v darwinově žádosti u fiura. Jenže podle něj má na názor právo každý a my jim ho nemůžeme upírat. Dokonce ani těm zabanovaným ;-)
Presne, každý má právo vajdriť sa...
Kotle ok. :-)

Honey cocaine
01-04-14, 22:26
Presne, každý má právo vajdriť sa...
Kotle ok. :-)
Tobě bych vytrhl klávesnici z počítače a už ti ji nikdy nevrátil.

Bager258
01-04-14, 22:30
Dík, ale ja som na tablete :D no a ja sa tam nemienim nejako vyjadrovať max. Do 1 až 2 žiadostí tým ktorých poznám, takže je mi to vpodstate jedno buď by som niekoho požiadal, no teraz to tam môžem dať sám :-)

Honey cocaine
01-04-14, 22:31
By mě zajímalo, kolik ti je. Podle toho, jak se tu prezentuješ, hádám tak 12.

Britny
01-04-14, 22:33
Povolim to pro vip.

Néé to je blbost, tu má VIP kde kdo. Spíše když by se měl udělat kompromis, tak to umožnit jen "některým" jedincům, kteří už třeba byli admini, znají tu více ten systém apod. Když bych měla jmenovat tak např. tomu Jerrymu, Narutovi, apachovi, beatovi atd.. Jako ted si tu VIP pořídí každej a bude tam psát nesmysly.. :teehee:

Kotel
01-04-14, 22:34
To znamená dalších 20 pm denně s žádostí o povolení psaní do žádostí. Když to nebude fungovat takhle, tak to nemá smysl nijak.

Bager258
01-04-14, 22:34
By mě zajímalo, kolik ti je. Podle toho, jak se tu prezentuješ, hádám tak 12.
Mám 15 :-)

Britny
01-04-14, 22:37
To znamená dalších 20 pm denně s žádostí o povolení psaní do žádostí. Když to nebude fungovat takhle, tak to nemá smysl nijak.

Hmm, tak to teda udělej na to VIP a uvidíš no. Pokud tam zase někdo bude psát nesmysly, tak to zase zakážeš.

Toy
01-04-14, 22:39
Mám 15 :-)

jseš tu od Dec 2013, měl si tu xx banů za porušení pravidel fora, a dál huntíš posty, já to nechápu, vážně ne

PS : Existuje ultramegakrutězazračný tlačítko EDIT

ZeMi7
01-04-14, 22:43
Myslím, že se shodnu s více lidma, že by se do žádosti měli vyjadřovat jen admini a cheathunteři.

Tipuju zítra do 12 tam už někdo napíše totální kravinu. Ale aspoň bude mít Kotel viditelnou obhajobu, že takto by to vážně neklapalo.

Charon35
01-04-14, 22:44
Mám 15 :-)
A takéto posty máme čítať v žiadostiach? Diki.

VIP ok. Ale nech rátajú s tým, že ak tam budú postovať komenty typu "som za", "som proti lebo ja mam tez zadost", tak nech čakaju ban na forku. S pravom prichadzaju aj povinnosti, to by mali najskôr niektorí jedinci na fóre pochopiť.

3k a Jerry
01-04-14, 22:45
Běžte do piče tady s trolením a ze vším, dotaz položen kotel vyhověl jak bude průser zruší se to ..
Ješte počkáme jak mě cháron vynadá že ten bude mět 3x víc prace a pak si to může locknout..
Jsme u toho zase zbytečná stránka, protože jeden člen si sere do huby normalka -- :)
E.Cháron mě kupodivu předběhl..
Jinak nejsem proti s ráznějším pravidlem v žádostech o práva ..
A pokud to někdo posere, tak mě nechodte brečet do pmek a na steam, proč jsem na vás tak zlej co jste mě udělal1..
Díky

Charon35
01-04-14, 22:56
Běžte do piče tady s trolením a ze vším, dotaz položen kotel vyhověl jak bude průser zruší se to ..
Ješte počkáme jak mě cháron vynadá že ten bude mět 3x víc prace a pak si to může locknout..
Jsme u toho zase zbytečná stránka, protože jeden člen si sere do huby normalka -- :)
E.Cháron mě kupodivu předběhl..
Jinak nejsem proti s ráznějším pravidlem v žádostech o práva ..
A pokud to někdo posere, tak mě nechodte brečet do pmek a na steam, proč jsem na vás tak zlej co jste mě udělal1..
Díky

Šak nech sa to povolí, ale max VIP ako píše Kotel. Ja to dám k pravidlám k žiadostiam a uvidí sa. Ale nečakaj od toho zázraky. ;)

NarutoO
01-04-14, 22:58
Néé to je blbost, tu má VIP kde kdo. Spíše když by se měl udělat kompromis, tak to umožnit jen "některým" jedincům, kteří už třeba byli admini, znají tu více ten systém apod. Když bych měla jmenovat tak např. tomu Jerrymu, Narutovi, apachovi, beatovi atd.. Jako ted si tu VIP pořídí každej a bude tam psát nesmysly.. :teehee:

Já tam ale psát nechci :D :D

Když si to Jerry mermomocí přeje a vydupal si to, tak mu s radostí přispěju. Stále si však myslim, že je to blbost :)

3k a Jerry
01-04-14, 23:06
Já myslím VIP nejsem, tak ješte musím rozbít prasátko mno :()
VIP jinak absolutně nic nezmění ..

dhaaqu
01-04-14, 23:18
Včera jsem si projížděl stará vlákna v admin fóru krátce předtím než vzniklo toto a v náboru narazil právě na posty ze začátku 2013, kde se dlouho řešilo, že v žádostech se příliš spamuje, tak jak to teď začne znovu: http://csko.cz/forum/showthread.php?26580-Cheathunter-Furien-servery&p=265571&viewfull=1#post265571 (EDIT: post byl jiz smazan)
Přitom doteď měl nový post v žádosti většinou význam (krom "Díky" žadatele za každou odpovědí, flamy nepočítaje :-).
Navíc každému hráči, který k tomu měl něco skutečně věcného tam byl jeho komentář přes někoho postnut (případně přes Zoyera každý komentář :D )
Spameři jako Bager budou stále psát všude, kde jim to je umožněno, každý post se počítá a ke všemu mají co říct. Žádosti se tím znovu víc znepřehlední a míň adminům se bude chtít to vůbec pročítat a Charon bude muset číst 2x tolik balastu než teď, než se mu podaří žádost uzavřít.
Btw nezůstáne jen u postu spamera, někdo na něj zareaguje a vlákno se opět ubere jiným směrem.

Pokud jít mimo adminy souhlasím s Britny: white list. Bez zatěžování Kotlova P.O.BOXU, ne na vlastní žádost, ale v případech kdy to má opodstatnění (jako u zasloužilých exadminů, jak je tomu teď).

Vyhuntění "stálý členové" s VIP jste povoláni do akce! Kde je TRAVA? Ten si toho ještě nevšiml?

3k a Jerry
01-04-14, 23:26
Dhauč nejprv zamedme před svojím prahem řekni mně kolik posledních tvojích postů si myslíš že bylo přínosných ..
Někdy se škrábu na hlavě, pak se poškrábu ješte jednou podívam se na sebe do zrcadla a ptám se jestli si ze mně neděláš prdel a nehuntíš taky nahodou posty..
Jen abys neřekl že rýpu jen do tebe o tom jak se modrásci dementně zachovali i chchčka bych mohl napsát klidně slohovou práci, ale říkal jsem že to moc rozebírat nebudu ,,
Běda jestli to nějakej barevnej darebák vyprovokuje a nám pak bude možnost psát do žádosti odebrána..
Každopadně za chovani ostatních nemůžu tudiž mě nechodtě vyčítat že jsem debil proč jsem to vůbec chtěl zkusit ješte jednou ..
Ja jim do palic nevidim proč píšou co píšou :/

MarcelloR
01-04-14, 23:42
Súhlasím s Narutom. Myslím si, že do žiadosti by mali písať len admini, ktorí sú tu už nejaký ten piatok a daný server majú úplne pod palcom...
Nesúhlasím tiež s kopírovaním správ členov adminmi aj keď by som to zasa až tak netrestal ako Naruto. Admin by mal posunúť ďalej správu len vo výnimočných situáciach, kedy táto správa obsahuje dôležite poukázanie na vážnejší prečin proti tomuto portálu daným uchádzačom. A to s VIP je podľa mňa dosť nefér voči bežným členom. Buď to dajte len pre adminov alebo pre všetkých a nie žiaden stred...

Charon35
01-04-14, 23:50
Súhlasím s Narutom. Myslím si, že do žiadosti by mali písať len admini, ktorí sú tu už nejaký ten piatok a daný server majú úplne pod palcom...
Nesúhlasím tiež s kopírovaním správ členov adminmi aj keď by som to zasa až tak netrestal ako Naruto. Admin by mal posunúť ďalej správu len vo výnimočných situáciach, kedy táto správa obsahuje dôležite poukázanie na vážnejší prečin proti tomuto portálu daným uchádzačom. A to s VIP je podľa mňa dosť nefér voči bežným členom. Buď to dajte len pre adminov alebo pre všetkých a nie žiaden stred...
Prečo nechcete aby noví admini písali do žiadostí? To je to isté ako nonVIP useri na fóre. Daný nový admin žiadateľa môže poznať lepšie než iný stály admin. Podľa mňa je to totálne zbytočné a len sa to komplikuje (to je asi nová moda všetko komplikovať), lebo ak má nejaký user niečo podstatné proti danému uchádzačovi, tak mi môže napísať PM, tak ako to je už asi 3 roky. Lebo povedzme si na rovinu, nejaký hoc aj extraVIPgigaUser tam môže dať svoje požehnanie danému žiadateľovi, jeho post bude mať výpovednú hodnotu 000,0 kedže nebudem ani vedieť vlastne kto mu dal "pro". To si sem hocikto môže nahnať 20 spolužiakov nech mu popalčekujú žiadosť, napíšu 20 "som za" a ..... niekto na neho nájde, že tu má 2 bany... Aký to má teda význam vlastne?... To sa musí stále niečo meniť čo funguje? Doteraz tu bol bordel kde sa chytili admini v 1 zo 100 žiadostí, takto mám obavy, že bude bordel v 1 z 3 žiadostí...

3k a Jerry
01-04-14, 23:54
neřešte to zatím je to ve zkušební době teda pokud lidi budou blbí tak se to prostě zruší ..
já myslím že stejně cháron nebude brát hodnotu například apachova postu a nějakeho csvipkilera na stejno ..

Eso./digl
01-04-14, 23:55
Mozno by na sprehladnenie pomohlo kebyze sa moze kazdy admin vyjadrit len raz. Napise ci je PRO alebo PROTI a strucny komentar preco sa tak rozhodol. Haf baf, ziadne zbytocne hadky co a ako. A hracom to umoznit cez admina, ktory by posudil ci je komentar k veci alebo typu: som pro, je to fajn chalan.

Charon35
01-04-14, 23:58
neřešte to zatím je to ve zkušební době teda pokud lidi budou blbí tak se to prostě zruší ..
já myslím že stejně cháron nebude brát hodnotu například apachova postu a nějakeho csvipkilera na stejno ..

Tak hádam nebudeš prirovnávať apača k nejakému userovi čo tu má 2 príspevky... Ide mi o takých, čo sem len prídu "aha žiadosti určite chcú vedieť čo si o tom myslím aj keď ho nepoznám"...

Mozno by na sprehladnenie pomohlo kebyze sa moze kazdy admin vyjadrit len raz. Napise ci je PRO alebo PROTI a strucny komentar preco sa tak rozhodol. Haf baf, ziadne zbytocne hadky co a ako. A hracom to umoznit cez admina, ktory by posudil ci je komentar k veci alebo typu: som pro, je to fajn chalan.

Toto som písal v AF už 100 krát, sú tam tuším 2 vlákna na to.

MarcelloR
02-04-14, 00:03
Prečo nechcete aby noví admini písali do žiadostí? Daný nový admin žiadateľa môže poznať lepšie než iný stály admin.

Nováčik nemusí byť taký, ako sa na prvý pohľad zdá. Myslím si, že až po nejakom čase sa ukáže, aký ten admin naozaj je. Kľudne môže nastať, že nováčik bude hodnotiť neobjektívne a zaujato. Preto si myslím, že najviac by sa mali brať do úvahy názory stálejších adminov. So zvyškom súhlasím.

dhaaqu
02-04-14, 00:10
Nováčik nemusí byť taký, ako sa na prvý pohľad zdá. Myslím si, že až po nejakom čase sa ukáže, aký ten admin naozaj je. Kľudne môže nastať, že nováčik bude hodnotiť neobjektívne a zaujato. Preto si myslím, že najviac by sa mali brať do úvahy názory stálejších adminov. So zvyškom súhlasím.
Ony se ty hlasy taky tak berou, nejde o výsledný počet pro a proti kolik uchazeč dostane.
Segregace v rámci AT by nic nepřinesla, naopak je dobře, že nový admin je příslovečný rytíř u kulatého stolu :-). V případech, kdy přehršle spamuje, beztak dostane deku od ostatních a přestane :-). Vojenské hodnosti jako jinde potřeba nejsou.

Charon35
02-04-14, 00:18
Nováčik nemusí byť taký, ako sa na prvý pohľad zdá. Myslím si, že až po nejakom čase sa ukáže, aký ten admin naozaj je. Kľudne môže nastať, že nováčik bude hodnotiť neobjektívne a zaujato. Preto si myslím, že najviac by sa mali brať do úvahy názory stálejších adminov. So zvyškom súhlasím.

Tak to je jasné a prirodzené, že názor takého Buucka na nejakého strilacieho žiadateľa bude mať väčšiu hodnotu než nejakého novo nabratého Furien admina (len príklad). Ale toho admina aspoň trochu budeme poznať a bude "preverený". To u nejakého usera z Hornej Dolnej Lomnej nebude možné, aby sme najskôr zisťovali kto to je, či tu nemá multiaccount a potom hodnotili vecnosť jeho príspevku. Toto mi príde úplne zbytočné.

trew
02-04-14, 07:59
Je dobré,že sa tam môžu vyjadriť len atmyni

Presne, každý má právo vajdriť sa...
Kotle ok. :-)
lol, pobavil si....tím, že máš během pár minut odlišný názor. To bude asi (http://csko.cz/forum/showthread.php?24926-%C5%BDiados%C5%A5-o-pr%C3%A1va-CHH-War3FT-a-DM-FFA), když hned změníš názor kvůli tomu, že to napsal Kotel.


nováčci admini by měli minimáně půl roku počkat, než budou psát do žádostí. Většina z nich tam nevědomě přispívá bezvýznamné pro protože mají pocit, že výsadu kterou si zajistili musí nějak poslat dál a soucítí s žádajícími. Soucit nemá u admina co dělat. A admini, kteří například daný mod nehrajou by měli psát pouze zda jim hlásí či ne. Je samozřejmě možné že hraje a hlásí i jnde.
souhlasím..možná, že rok


Povolim to pro vip.

Néé to je blbost, tu má VIP kde kdo.
To by šlo přes Forum vip..(aktualizace vip 1měsíc, 2?)..pouze už by se vyjadřovali ty co mají o to zájem :-)


Mám 15 :-)
Hmm, zbytečný hunt postů kvůli věku. To si mohl připsat k něčemu co by bylo k tématu.


Tipuju zítra do 12 tam už někdo napíše totální kravinu.
lol

občas bych připsal něco k těm co si myslí, že má herní skill (post 14) něco stejnýho jak admin skill..co tenhle (http://csko.cz/forum/showthread.php?24917-%C5%BDiados%C5%A5-o-pr%C3%A1va-War3ft) dotyčný už má nahlášeno na forku několik cheaterů.

K těm přičítáním postů by se to mohlo omezit jen pro sekci Counter-Strike 1.6 servery a vypnout to pak pro sekci v žádostech o práva. Anebo jen přičítání postů při hlášení cheaterů.


Závěr: k tématu souhlasím s Britny, Kotlem a nebo Narutem. Herní vip má každý ale forum vip pro psaní do žádostí už by neměl každý a tam už by si to koupili jen ti dotyčný co by tam zrovna něco chtěli připsat. Nebo to jen povolit na zkoušku těm co tu jsou těch půl roku. :-)

matis
02-04-14, 08:45
Som zasadne PROTI, ziadne decka sa tam nemaju co vyjadrovat

NarutoO
02-04-14, 11:23
Prečo nechcete aby noví admini písali do žiadostí? To je to isté ako nonVIP useri na fóre. Daný nový admin žiadateľa môže poznať lepšie než iný stály admin. Podľa mňa je to totálne zbytočné a len sa to komplikuje (to je asi nová moda všetko komplikovať), lebo ak má nejaký user niečo podstatné proti danému uchádzačovi, tak mi môže napísať PM, tak ako to je už asi 3 roky. Lebo povedzme si na rovinu, nejaký hoc aj extraVIPgigaUser tam môže dať svoje požehnanie danému žiadateľovi, jeho post bude mať výpovednú hodnotu 000,0 kedže nebudem ani vedieť vlastne kto mu dal "pro". To si sem hocikto môže nahnať 20 spolužiakov nech mu popalčekujú žiadosť, napíšu 20 "som za" a ..... niekto na neho nájde, že tu má 2 bany... Aký to má teda význam vlastne?... To sa musí stále niečo meniť čo funguje? Doteraz tu bol bordel kde sa chytili admini v 1 zo 100 žiadostí, takto mám obavy, že bude bordel v 1 z 3 žiadostí...

Tak já ti řeknu proč :)

Nestává se to často, ale i ty jsi měl jednu takovou příhodu, že jsi se slitoval, dal jsi člověku práva, a ten hned druhý den začal psát do žádostí přesně s pocitem, že musí někde udělat dobro, které mu přišlo shúry. (pokusím se to najít a dát odkaz) Noví admini mají zakalený úsudek. Jediná jejich práce by měla být banovat na serverech a tím si zasloužit pozici. Ne hledat, komu můžou pomoct, když jim samotným bylo dáno...

Když tě v kmenu udělaj náčelníkem, nestaneš se členem rady stařešinů. A podobně nebude z tebe veterán, jenom proto, že budeš starý voják. Můsíš si to vysloužit strádáním na bitevní poli.

Vezmu to naopak.. Měl by sis vytipovat pár lidí, kteří by do žádostí neměli přispívat vůbec, ať už jsou to admini, nebo ne. Jako "je to fajn kluk, hráli jsme spolu pár gatherů a hlásí mi, je to v pohodě týpek" je sakra málo pro to, aby dal někdo někomu PRO.

S úctou k tvému postu náboráře se poroučím.

3k a Jerry
02-04-14, 14:03
Som zasadne PROTI, ziadne decka sa tam nemaju co vyjadrovat

To je nám celkem jedno, momentálně je to schválene ..

matis
02-04-14, 15:39
To je nám celkem jedno, momentálně je to schválene ..

Ved prave, Vam je vsetkom jedno a my mame potom robotu, hlavne ked sa tam vyjadri nejaky somar s uplnou kravinou...

SENO
02-04-14, 17:56
Já bych to povolil, ale ne všem, buď VIP( jak psal kotel) a nebo stálým členům, ale určitě ně komukoliv.

ZeMi7
02-04-14, 18:25
Nevím co tu ještě řešíte... Však zde byla Jerrym podána žádost. Kotel mu vyhověl, tím pádem je tu jakýkoliv další příspěvek zbytečný ne?

LOCKněte to už proboha.

SENO
02-04-14, 18:26
Nevím, proč by se k tomu ostatní nemohli vyjádřit aj po schválení

ZeMi7
02-04-14, 18:29
Jaj, však poho. Jen mi přijde, že iniciativou toho threadu se toho moc nezmění (už). Ale tak pardon, jsem hloupý.
Šak forever spam. Sorry, že píšu. Peace.

NarutoO
02-04-14, 18:49
Jaj, však poho. Jen mi přijde, že iniciativou toho threadu se toho moc nezmění (už). Ale tak pardon, jsem hloupý.
Šak forever spam. Sorry, že píšu. Peace.
Ty se teda necháš Jerrym pěkně ovlivnit, to se mu musí nechat. :)

Nadpis threadu je jedna věc, názor lidí druhá. Nechte to tady, ať to můžem h8 a psát své názory proti :)

SENO
02-04-14, 18:56
Nezmění se na tom už asi celkem nic... Ale já jsem se třeba vyjádřit chtěl :) Třeba tu ještě někdo podá geniální navrh :O

apach29
02-04-14, 20:42
Mohl by aspon Kotel nebo Zoid udelat nejakej script, at to aspon jednou za hodinu čekuje aktivni VIP. Ja uz nemam VIP asi 14 dni a muzu psat do zadosti o prava jako kral.

Toy
02-04-14, 20:46
Mohl by aspon Kotel nebo Zoid udelat nejakej script, at to aspon jednou za hodinu čekuje aktivni VIP. Ja uz nemam VIP asi 14 dni a muzu psat do zadosti o prava jako kral.

Myslím, že VIP na webu je na trvalo, nejen po dobu platnosti VIP na serverech . . pokud jsem to pochopil správně

Kotel
02-04-14, 21:28
Script na to je, poustim ho kazdy mesic, ale musim ho jeste opravit, aby dobre nastavil skupiny.

Beat
02-04-14, 21:56
Mohla by sa spraviť nejaká skupina (hráč by si dal žiadosť o prijatie do skupiny a nejaký mód by musel potvrdiť jeho vstup) a hráči v tej skupine by mohli prispievať do žiadostí.

3k a Jerry
03-04-14, 00:32
Nevymýšlejte koniny, stejně každa furien babovka ma vip a co to pomůže .. absolutně nic..
Nechte to zatím pro všechny dokud toho někdo nebude zneužívat tím nemyslím že budete čekat než nějakej idiot napiše a hned budete psát že někdo píše blbosti do žádostí..
Pokud to chcete nějak zabezpečit tak to povolte lidem aspon co jsou tu dva roky nebo něco podobného ..
Aspon by tam nemohli psát lidi jako je naruto :bruce_h4h:
Jsem rád že admini maj tedka problem rozdýchat že normal useři můžou psát do žádosit místo toho aby si udělali pořádek v tom co tam píšou za sračky :()

NarutoO
03-04-14, 01:13
Nevymýšlejte koniny, stejně každa furien babovka ma vip a co to pomůže .. absolutně nic..
Nechte to zatím pro všechny dokud toho někdo nebude zneužívat tím nemyslím že budete čekat než nějakej idiot napiše a hned budete psát že někdo píše blbosti do žádostí..
Pokud to chcete nějak zabezpečit tak to povolte lidem aspon co jsou tu dva roky nebo něco podobného ..
Aspon by tam nemohli psát lidi jako je naruto :bruce_h4h:
Jsem rád že admini maj tedka problem rozdýchat že normal useři můžou psát do žádosit místo toho aby si udělali pořádek v tom co tam píšou za sračky :()

You made my day. Neboj, já idiot tam na truc psát nebudu, aby to všem ostatním zakázali. :D :D

Swagrid
03-04-14, 08:27
Už se jednou navrhovalo, že post "Stálý člen" bude jen pro lidi, co jsou tu už delší dobu a už maj fórko prozkoumaný. Většinou to maj ty, co jsou tu už přes 2 roky. Bohužel nějak se na to zapomnělo a zmizelo to v prachu.

E: Nevšiml jsem si jerryho postu (sorry dude) :D



Pokud to chcete nějak zabezpečit tak to povolte lidem aspon co jsou tu dva roky nebo něco podobného ..

Passion.
03-04-14, 16:32
A nechcete to povolit jen pro stále členy?

hofy
03-04-14, 17:10
To raději ne, další důvod pro posthunting nováčků.

human
03-04-14, 17:36
Ja stale nechapem, ze NACO. Za kazdu cenu sa musi kazdy vsade vyjadrit? Ked ma niekto na niekoho nejaku spinu, tak ju tak ci tak niekomu z adminov preposle, lebo by to v sebe neudrzal a davat nejake bezvyznamne PRE, lebo je super kamiQ a dlho ho pozna mi pride od veci.

Pikii :D
03-04-14, 18:01
Ako fakt ? .. úplná sra*ka dalšie veci na vyše ako keby ich nebolo dosť spam žiadosti deň čo deň hádky v žiadostiach spomenieme si rok 2012/13 prečo bolo zrušené písanie do žiadosti všetkým jééj blik spam a zbytočné hádky.Písal sa začiatok roku 2013 do žiadosti sa mohli vyjadrovať len niektorý jedinci "čiže kto napísal pm kotlovy ten tam bol" jééj nefungovalo to. Prišiel rok 2014 krásny rok.Vy ste fakt niektorý naivný myslíte,že tam nebude spam ani nič iné ? Prosím sami tomu neveríte stačí ,že huntia príspevky v "Cheateri hlasenie bla" tipu" ten má neviem nech sa dakto nato kukne" hehe..Ked už o to Jarry tak bojuje dal by som to 2,3 ľudom (môj názor) napríklad Jarrymu a ten by každý týždeň/mesiac napísal Kotlovi pm a navrhol by tam dalších schopných ľudi ak by mal Kamárat 3 kamarátov nato ovšem čas.

dhaaqu
03-04-14, 18:26
Že to nefungovalo a fungovat nebude už tu bylo zmíněno. I tak se to velice rychle povolilo, přestože admini starší jednoho měsíce jsou tu jednohlasně proti, nejde mi to na rozum.

3k a Jerry
03-04-14, 18:50
Že to nefungovalo a fungovat nebude už tu bylo zmíněno. I tak se to velice rychle povolilo, přestože admini starší jednoho měsíce jsou tu jednohlasně proti, nejde mi to na rozum.

Modrej kabátek nic neznamená .. všichni modří se poserete sam1 tam píšete sračky ale neskutečné sračky 1 kalibru, ješte nikdo nic neprovedl, ale brečíte že jerrymu se povolilo psát do žádosti.. Běžte si mlátit koule o dům dál, tě pic :bruce_h4h:
Tohle nechat odemčený del tak tam máte tak tučnej seznam dementních modrej kabatu jako vždy ..
http://csko.cz/forum/showthread.php?26684-ZIADOST-O-prava&p=265695#post265695
Inak darwinovu žádost si najdete určo..
Až sračky normal useru budou převyšovat sračky adminu, budu první kdo bude psát kotlovy že lidi se nepolepšili a že to zrušíme..
Do té dob1 to tady zalockuje a brečte si brečet na steam, děkuju

matis
03-04-14, 19:25
na vlastnu ziadost - LOCK

hofy
26-05-14, 16:23
Důsledkem tohoto povolení je pouze to, že se více řeší příspěvky od VIP uživatelů, než samotná žádost o práva. VIP uživatel napíše svůj názor (o jehož přínosnosti lze polemizovat) a poté se strhne lavina dalších příspěvků, které komentují tento jeden příspěvek. Ani si nevzpomínám na poslední opravdu přínosný nebo nějak převratný příspěvek od VIP uživatele.

Několik posledních situací (je jich více- moderátoři mohou dohledat smazané příspěvky i v jiných žádostech):
http://csko.cz/forum/showthread.php?28291-Admin-Prava-Zombie-a-Zombie-Escape-(The-KuRzA-steam-name)&p=277569&viewfull=1#post277569 (částečně viditelné pro moderátory)
http://csko.cz/forum/showthread.php?28130-Pr%E1va-na-Furien-R3hAb&p=276106&viewfull=1#post276106 (viditelné pro moderátory, Stanley tímto stylem komentoval asi 6 žádostí, takže dostal za 3 varování ban)
http://csko.cz/forum/showthread.php?28001-Admin-Pr%E1va-nebo-CHH-na-Furienu&p=275136&viewfull=1#post275136 (viditelné pro moderátory)
http://csko.cz/forum/showthread.php?28266-Ziadost-o-pr%E1va-(DeathMatch)&p=277302&viewfull=1#post277302 (viditelné pro moderátory)

Je tedy na zvážení, jestli tato změna nepřinesla pouze nevýhody. Původní systém, kdy pokud chtěl nějaký uživatel něco důležitého sdělit co se týče žadatele, napsal to tak někomu z adminů do PM a ten to posléze (v případě přínosnosti) vložil do žádosti, byl ideální. Případně by se to mohlo udělat na styl schvalování (ruční moderování jednotlivých příspěvků od VIP uživatelů), nevznikal by pak navazující flame.

dhaaqu
26-05-14, 16:46
Amen

Charon35
26-05-14, 17:12
Presne tak. Nejaké "pro" od nejakého playera len kvôli tomu, že "je to super hrac a je s nim hrozna sranda h4h4h4" je úplne useless. A ak má niekto poriadny dôvod, prečo by žiadateľ nemal dostať práva, nech mi napíše PM, alebo inému adminovi. Bolo to lepšie aj v tom, že nechcel verejne uraziť žiadateľa, tak už pár krát mi tak písali, aby som ich necitoval. Takže sa človek v konečnom dôsledku dozvie viac, ako tento "open" system, kde nikto nenapíše nič zlé, aby si nepohneval iných kamíkov, keď si sám podá žiadosť.

Zoyer
26-05-14, 17:15
Presne tak. Nejaké "pro" od nejakého playera len kvôli tomu, že "je to super hrac a je s nim hrozna sranda h4h4h4" je úplne useless. A ak má niekto poriadny dôvod, prečo by žiadateľ nemal dostať práva, nech mi napíše PM, alebo inému adminovi. Bolo to lepšie aj v tom, že nechcel verejne uraziť žiadateľa, tak už pár krát mi tak písali, aby som ich necitoval. Takže sa človek v konečnom dôsledku dozvie viac, ako tento "open" system, kde nikto nenapíše nič zlé, aby si nepohneval iných kamíkov, keď si sám podá žiadosť.
takove duvody maji i nekteri admini. a jeste k tomu pridaji hlasi cheatry pro.

dhaaqu
26-05-14, 17:17
My o vlku a on po UB hned zase tohle:
http://csko.cz/forum/showthread.php?26017-Admin-pr%E1va-Aim-sekce-(st%26%23345%3B%EDlec%ED-servery)&p=277641&viewfull=1#post277641

Charon35
26-05-14, 17:29
Šak kde asi nahrabal 1100 postov...

takove duvody maji i nekteri admini. a jeste k tomu pridaji hlasi cheatry pro.
No jo, to je smutné. Ale práve preto je zbytočné to dulovať, všetko je potom dvojmo a namiesto 2 stranovej žiadosti sa musí človek preklikávať 4-mi stranami.

kono159
26-05-14, 18:31
dajte ban aj jezkovi, tiez ma vsade useless post v kazdej ziadosti

hofy
26-05-14, 21:30
Vyřešeno centrálně, nyní se mohou vyjadřovat jen admini.

(thx Kotel)