PDA

Zobrazit normální verzi : Steam/NS chyba na Rats.



BENX
03-04-14, 19:20
Zdravím, mám takový problém který se stává asi jednou do týdne ale dost nas*re. Mám steam už od začátku hraní cska nikdy sem nehrál NS a když se připojím na RATS MAPS tak sem non-steam..po napsané "status" do konzole sem pod valve: tudíž ns ale na jiném serveru kotelen sem opět steam..
Tudíž se mi stane že se připojím na rats, kickne m to za BAN na IP do 5sec. a sem stále NS..Na druhý den už je to v klidu zase klasicky steamař ale stává se to čímdál víc častji..prosím o radu,pomoc,vyřešení! :) Děkuji předem.



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 30355)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < kLOkaN >
[AMXBANS] Tvuj nick: ^BENX
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:885924260
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.197.144.57
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.197.144.57
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < MARTyyy non skill >
[AMXBANS] Server: Kotelna - Classic | csko.cz (de_train)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================

Můj SID "STEAM_0:1:52871787" (pořízen po "status" z jiného serveru kotelna!)

Toy
03-04-14, 19:23
čauko, server ti jen nenačítá SID, bohužel , nejde proti tomu nic udělat, ostatní servery ti pujdu v klidu, tenhle až po raním restartu serverů :)

BENX
03-04-14, 19:28
Twle, dost na p*** .... a důvod proč server nenačítá meine SID?

Toy
03-04-14, 19:34
nestáva se to jen tobě hele, stava se to více steamařům a na různých serverech, to, proč to tak je ví nejspíš jen Kotel, pošlu mu link, snad ti řekne pravej reason . .

Swagrid
03-04-14, 19:53
To je chyba crackovaných serverů i pro nelegální kopie hry pokud tak správně tuším.. S tim se asi neudělá nic, dokud někdo neudělá novej.