PDA

Zobrazit normální verzi : Prosim Unban



ondera
12-10-11, 20:55
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=12951 Prosím o unban ale musím se přiznat ze jsem Hackoval ale segra Hraje casteji jak ja ani nevi jak to ovladat prosim unban byla to moje chyba nechtel bych ji to podelat ...

BiA Fz
12-10-11, 21:39
Asi budeš muset vypláznout 269 kč či kolik to ted stojí a koupit ségře steam.... :P

Freiwyk
12-10-11, 21:40
''jednou Cheater, vždycky Cheater''
chlapče, tohle sis měl říct před tím, než si zapnul. tady se UB za ''prosím'' nedává.

kashpi
13-10-11, 14:30
Ale divný, že ses ani jednou nechytl na halucinaci.
Pokud opravdu jsi jen její bratr, tak proč sis nezměnil nick? Já jen že Petulku potkávám dost často a nikdy bych do ní neřekl, že něco má. Ani by mě včera nenapadlo ji/tebe spectovat, kdyby neupozornil můj bratr(DrV) že se mu zdá, že máš WH. Sledoval jsem tě na konci rats a tam jsem si byl jistej na 99% že ho máš, ale jelikož to bylo asi jen 2kola, tak jsem to nechal ještě na ten dust, kde jsem tě od začátku mapy sledoval a hlavně za ty CT sis nedával pozor. U T to nebylo tolik vidět.
Chudák sestra tvoje, s ní se hrálo dobře..

Tím se i vysvětluje, proč někdy hrála průměrně a někdy jako největší skillerka.

d3r0v4c
13-10-11, 18:45
Tady vidíš že cheaty se nevyplací bude tě to stát cca ty 300 aby ségra mohla zase hrát ..... snažíl ses to schovat ale síle bratrstva adminů žádny cheater neunikne :)

Unregistered
13-10-11, 19:16
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : SK Slovan BRATISLAVA
[AMXBANS] Tvuj nick : Sk Slovan BRATISLAVA
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 2101314551
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 159.253.104.89
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 159.253.104.89
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : traktor
[AMXBANS] Server : website
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum Strašne je mi ludo že som použil cheat wallhack už sa to nestane skusil som to 1 a posledny krát.Prisaham.Prosim o unbam na serveri kotelna dakujem.A prosim dajte mi ho fak mam tie serveri rád.
[AMXBANS] ==================================

grEy
13-10-11, 19:19
Unban nebude, cheatoval si a skusat si to mas na botoch.
Alebo najlepsie neskusat to vobec.

ZEUS
13-10-11, 19:58
A ještě navíc píšeš do cizího postu.... založ si vlastní téma...

Sk slovan
14-10-11, 09:13
Tak potom načo tu mate taketo téma že prosím o umbam ked ho nikomu nedate ? A ja som dostal bam prvý krád za cheaty wallhack!Tot by ste mi to mohli odpustit

Kotel
14-10-11, 09:17
"Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz"