PDA

Zobrazit normální verzi : ihatecheatersandimahypocrite~~ (starý ban) --> BiA Fz



WiggPerson
05-04-14, 11:27
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 70857)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=70040'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ihatecheatersandimahypocrite~~ >
[AMXBANS] Tvuj nick: [RoboPro] WiggPerson
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:472358
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:472358
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 78.102.190.171
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 5.178.49.233
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < BiA Fz >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Pravdepodobne omyl. Prosim o Unban.

Zoyer
05-04-14, 12:37
Ban byl udělen před 21.6. 2013 . Proč žádáš až teď ?

WiggPerson
06-04-14, 20:44
Ban byl udělen před 21.6. 2013 . Proč žádáš až teď ?
Na tom nezáleží. IP adresa a aj Steam ID je rozdielne u obocho banoch tak preto si myslím, že to je omyl. Prosím o unban, vďaka. :)

hofy
06-04-14, 20:45
Jsi prvním majitelem Steamu?

WiggPerson
06-04-14, 20:45
Jsi prvním majitelem Steamu?
Na tom tiež nezáleží a nič Vás do toho.

hofy
06-04-14, 20:52
Když mi do toho nic není, tak to nemusíme řešit. Je to docela podstatná otázka.

WiggPerson
06-04-14, 20:54
Když mi do toho nic není, tak to nemusíme řešit. Je to docela podstatná otázka.
Chcem demo :3 a som prvý majitel účtu ;)

WiggPerson
07-04-14, 16:23
Ja som dosť dlhú dobu nehral 1.6ku a chcel by som si tu zahrať a myslím si, že je to omyl pretože Steam ID ani IP nesedia. A cheaty som nikdy nemal.

matis
07-04-14, 16:31
Ja som dosť dlhú dobu nehral 1.6ku a chcel by som si tu zahrať a myslím si, že je to omyl pretože Steam ID ani IP nesedia. A cheaty som nikdy nemal.

ako ze nie?\

[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:472358
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:472358

zial, ziadas neskoro

WiggPerson
07-04-14, 19:06
Nepochopili ste to. Môj ban nesedí s tým, ktorý som akože "obišiel". A kde je napísané, že mi nemôžete dať unban ak požiadam trochu neskôr? A dokonca som o tom ani nevedel, že mám ban. :)

matis
07-04-14, 19:21
tu je jedna ziadost toho ID > http://csko.cz/forum/showthread.php?17597-UB

+ dalsie obchadzanie > http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=70031

tak neviem

WiggPerson
07-04-14, 19:25
Ale ja absolútne nechápem prečo si myslíte že môj ban má niečo spoločné s tým čo som akože "obišiel". Ja s ním nemám nič spoločné! Ani IP ani Steam ID tak načo to sem trepeš? Proste sa asi stalo že admin zabanoval niekoho iného ako mal a bodka. Preto nechápem prečo sa to tu tak rieši. Proste unban a hotovo. Admin sa pomýlil. Cheaty som v živote nemal.

Chemo
07-04-14, 22:59
Ale ja absolútne nechápem prečo si myslíte že môj ban má niečo spoločné s tým čo som akože "obišiel". Ja s ním nemám nič spoločné! Ani IP ani Steam ID tak načo to sem trepeš? Proste sa asi stalo že admin zabanoval niekoho iného ako mal a bodka. Preto nechápem prečo sa to tu tak rieši. Proste unban a hotovo. Admin sa pomýlil. Cheaty som v živote nemal.
To si robíš prdel alebo si si niečo šľahol ?

WiggPerson
08-04-14, 07:01
Prečo neviete pochopiť že ja som dostal ban omylom?

Kotel
08-04-14, 07:47
Na základě údajů jsi ban dostat nemohl, protože ty nesedí, takže jsi se asi přiznal na serveru, že tu máš ban nebo to admin poznal podle stylu psaní.

WiggPerson
08-04-14, 16:45
Ma asi roztrhne... Ja s tým človekom nemám nič spoločné!!

Tutinko
08-04-14, 17:03
ty chces UB a tvoja reakcia je takato? co nas do toho?... takto sa veru nic nevyriesi, kamarade..

WiggPerson
08-04-14, 20:27
1, Prišiel som na server
2, Dostal som ban, ktorý mal dostaň iný hráč
3, Admin si asi neuvedomil komu dal ban, a preto asi ďalej neriešil
4, Pol roka prestavka
5, Píšem na fórum o UB

Ja a ten človek, ktorý mal dostať ban miesto mňa nemáme nič spoločného. Ani IP a ani Steam ID. A Cheaty som nikdy nemal. Dúfam, že ste to pochopili. A preto, žiadam UB. Ďakujem.

E: Ak ten človek je tu na fóre zaregistrovaný, prečo sa nepozrete na IP alebo Hostname?

WiggPerson
09-04-14, 16:39
Uráči sa niekto odpovedať k tejto situácií? Ďakujem.

matis
09-04-14, 18:38
No ziadnu zhodu som zial nenasiel, nechapem zaco ani ten ban je.... takze to vidim na UB

hofy
09-04-14, 19:02
som prvý majitel účtu ;)

Ptal jsem se na to, protože:

původní ban byl udělen na CZ IP,
ban za obcházení byl udělen na CZ IP,
tvoje IP je SK.




1, Prišiel som na server
2, Dostal som ban, ktorý mal dostaň iný hráč

Ale ban byl udělen zpětně z webu.

WiggPerson
09-04-14, 19:02
No ziadnu zhodu som zial nenasiel, nechapem zaco ani ten ban je.... takze to vidim na UB

Konečne ma tu niekto pochopil po tom dlhom vysvetlovaní. Ďakujem. Mohli by sa ešte vyjadriť aj ostatní?


Ptal jsem se na to, protože:
původní ban byl udělen na CZ IP,
ban za obcházení byl udělen na CZ IP,
tvoje IP je SK.


Pred asi dvomi mesiacmi som mal zmenu operátora. Niektorí operátori majú rozličné IP adresy. Americké, Nemecké, České Slovenské a atď.

Britny
09-04-14, 19:12
Ale Bia napsal, že obchází tento ban http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=70040 ale tam vidím úplně odlišné údaje. Je to nějaký nesmysl. Jsem prom UB, protože vůbec nikde nesedí IP.

hofy
09-04-14, 19:16
Pred asi dvomi mesiacmi som mal zmenu operátora. Niektorí operátori majú rozličné IP adresy. Americké, Nemecké, České Slovenské a atď.

To jsem ještě neslyšel, aby přímo poskytovatel internetu poskytoval IP adresu, která spadá do zahraničí, ale neřešme to.

Pak mi tu nesedí to, že tvoje SteamID bylo použito v Shifters účtu http://www.shifters.eu/profile/5+bartolomej, kde je uvedeno bydliště Česko, Ústecký kraj. Zároveň bylo také použito v účtu https://www.shifters.eu/profile/potapoff, kde je uvedeno bydliště Česko, Praha. Tvůj Facebook zase uvádí Bratislava, Slovakia.

Ban jsi (jestli jsi ho teda vůbec dostal ty) mohl dostat třeba na základě chatlogu, který už dávno není k dispozici, takže to těžko zpětně dokážeme.

WiggPerson
10-04-14, 12:06
Som prvý majitel steamu ale nikdy som na shifters neregistroval. A odkiaľ vieš môj FB? Veď ja žiadny nemám LoL. A predsa tým, že som podobne písal ako on, dostať ban je nezmysel. A navyše, nič som neobišiel. :)

Britny
10-04-14, 12:37
Podle mě teda nejsi první majitelem steamu, to nám nejspíš lžeš. Na shifters je jasné dané tvé SID a registrace pod nickem "potapoff" který byl uvedený aji na steamu, takže moc nelži. Ale na druhou stranu stále nevím co přesně obchází, když ty IP nesedí, ani nick.

Kotel
10-04-14, 12:40
Ban jsem zrušil.

BiA Fz
19-04-14, 08:16
sorry ze otviram stare tema, pls piste mi na steam nebo pmku na foru kdyz tu mam zadost do ktere nepisu, snazim se to cist ale obcas kdyz tu treba den dva nejsem, tak mi neco unikne. jestli se dobre pamatuju, tak ho pres script "oznaceny cheater" poznal a vypsal samotny server (pripojil se oznaceny cheater ten a ten) takze sem mu jenom dal ban, kouknu se ale dukaz uz pro to asi mit nebudu takze tj vicemene jedno, jen pro uplnost dodavam :)