PDA

Zobrazit normální verzi : Ako vznikol váš nick



Strany : 1 [2]

UNHCZ
16-07-14, 08:36
Moje jméno Unihoc CZ vzniklo tak, že moje první hokejka, kterou jsem dostal před 8 lety byla právě Unihočka. Potom mě omrzela a koupil jsem si Salmingu. Když jsem před 5 lety zapl kántra na koteln1 jmenoval jsem se leafard, to jméno vniklo tak ze sem mrdl hlavou do klávesnice...:D Potom jsem si změnil nick na Unihoc, po mé hokejce a to CZ namen že jsem z česka. Hrával jsem na cizích serverech proto. Jsem se svým nickem spokojený a líbí se mi.

DS
16-07-14, 09:06
ako ? http://memecreator.cz/media/created/28f9zz.png

MrJack
16-07-14, 15:09
Z napsteru som si kedysi sťahoval muzičku :F

slender
18-07-14, 19:07
Mě ve škole říkali nižší ročníky slender, protože jsem byl dost vysokej. Každej den sem to slyšel, zvykl jsem si a dnes se mi to líbí...

Invisible
14-11-14, 15:42
Po pravdě si to ani moc nepamatuji, ale vím že jsem měl tento nick ----> Kaufland z jb, to jsem myslím byl druhý kdo měl nick obchodu :D Pak jistě se ozvalo hodně lidí s nickem např. Lidl, Globus, Penny, atk atk.( první byl ikea, to jsem ho ještě výdal každý den na jb :D) :D Pak vznikl nick kvuli kvalitním mýdlum z kauflandu tak jsem měl nick Kaufland Soap Cream Cherry, to jsem si pak musel změnit že prý to bylo kopírování nicku Cherry :P nějak tak už nevím. A teď se dostáváme k Piplap Kaufland to jsem vymyslel ještě na ns, už to bude aspoň rok též na jb :D LOOOlinka ještě když byla spešl tak měla nick Pikacu. tak mne napadlo proč si nedat před nick Piplap ? :D Pár nicků mam ještě ale ty použiju když nemam náladu hrát na dm ffa na rank :D

Bager258
14-11-14, 21:28
bager258 - no vzniklo to tak, že kamarát stále spomýnal niečo s bagrom a to 258 bolo, že za 2 sezóny vo futbale sme dali 258 gólov tak preto :)

mars369
14-11-14, 22:04
No moje menečko vzniklo tak že kamarát si dal na sfčku meno:Snickers555 a ja som mu tak závidel tak som si dal meno mars369 vždycky som zbožnoval vojnu vojakom som chcel byt keď som kreslil vojaka nič jiného...a na dejepise som sa dozvedel že marsj je "boh vojny"a to som ani nevedel tak vzniklo moje meno

Britny
15-11-14, 02:16
Můj nick : Moje jméno Lucka a prostě Luccy se k tomu hodí no :D

Tvůj nick vznikl od slova Pussy tak neval :D

Invisible
15-11-14, 22:18
Fifa ? :DD

dhaaqu
25-11-14, 11:23
Tvůj nick vznikl od slova Pussy tak neval :D

To slovo znám, čte se to "pasi"...

Maaaaaaaaaaja
25-11-14, 21:44
Složítý proces. Jméno Marian, od mala mi všichni říkali Maja. Bylo třeba si jen přidat áčka, abych se vždycky dobře viděl ....

kono159
25-11-14, 22:05
Složítý proces. Jméno Marian, od mala mi všichni říkali Maja. Bylo třeba si jen přidat áčka, abych se vždycky dobře viděl ....


https://www.youtube.com/watch?v=Yv8vdcQcIX0

Cardoxon
25-11-14, 22:17
Cardoxon - převzaté z jedné fantasy knihy

The Keox
26-11-14, 10:11
měl sem hodně nicků,ale 3 byli takové základní

*_MaDaFaKa Bitch_* - ve škůle jsme se pořád bavily o ptákovinách a bylo to tak že jeden učitel(už je pryč) se nasral a řekl jedné holce Bitch,Madafaka pak řekla učitelka(ve vezeni za drogy a vnucovani zakum).tak sem to spojil

keOX - to bylo asi kdyz sem poprve uvidel nick keYo na serveru,keYo jak se da rict byl takovej milacek no tak sem ho okopcil

raper (rejpr nikoliv raper) - rape = znásilnit,no ani nevim ale poradil mi to kamarád,nějak se toho teď držím...

ZeMi7
26-11-14, 10:34
Piskot a miláček? lol :DDD

matis
26-11-14, 11:09
Geyo je milacek, ale u muzskej populacie :D

The Keox
26-11-14, 11:19
Jo :DD je to nejvetsi milacek na kotelne teda po dedovi matouskovi :33 Zemi promin ale v mem ctverci lasky je matis,keyo a Bager... mozna udelam mnohouhelnik a misto se tam pro tebe najde :DD

Indian0
26-11-14, 22:55
Indian- prezývka v škole, prostne niektorí to poznajú aj z jb- uletený
Potom som veľmi chcel pridať niekde nulu a bolo Indian0
Masters Indian0 ako: majster uletený -doslovný preklad
v hre mam este aj The Luckeer co mi prischlo už ako nick ale bol to pokus o vytvorenie klanu.
indian aj preto pretože to bol pre mna vždy symbol bojovnosti proti väčšine, neprávu a nespravedlnosti...

Bujak
02-12-14, 14:48
Bujak :) Vlela ludi sa na to pyta. Tak v TV raz dávali show, alebo ako to mam nazvat, slovaci to poznaju Particka. Isiel asi silvestrovsky alebo viacocny diel a mali ulohu dabovat zabavne film. Pustili im tam mrazika a pri jednej scenke Lukas Latinak zacal Ej bujak som ja bujak. Prislo mi to smiesne, ale aj "vazne" :D Proste sa mi to zapacilo :)

Lo7oR
21-12-14, 21:52
Ja som si dal preto takí nick Lo7oR lebo sttímto nickom hrám už roky:wink: a Lotor pretože Lotor:mml:

znedlob
21-12-14, 22:55
Děkuji Jerrymu za totálně retardské zkomolení mého původního nicku Sedly na Znedlob.

mirous
22-12-14, 16:24
Mirous vznikl tak, že mi moje rodiče po narození dali jméno Mirek a Mirkům se říká i Miroušové a protože ve hře není diakritika, tak jen Mirous. :)

Rail
22-12-14, 18:31
Rail - Můj nick prošel velikou řadou změn...
Z jedné knížky jsem pochytil jméno Maxarel a tak jsem to trochu upravil.
Tenkrát jsem hrál ještě na Furienech a to víte, mít nějaké zajímavé jméno, tak si vás všichni zapamatují...
Takže jsem si s tím pohrál a ani nechápu jak, ale vzniklo z toho tohle ---> M$X$R4!L
Jelikož většina lidí to neuměla přečíst, tak si sebrali jenom koncovku.
R4!L ---> Rail :)

Del!k98
22-12-14, 20:25
:Del!k.: :P vole - kukal som YT a narazil som na spevaka delika, pekne meno a už len pridať klan (:P vole) keď bol dáááávno na furiene.
^LoG[!]N.: <3 - Prihlasoval som sa na stranke, a všiml sem si login, už len pridať trochu znameniek a je to.

qvsaa.
22-12-14, 21:04
Skladanie písmen, jednoduché :D

IKEA
23-12-14, 10:26
Ikea - přemýšlím nad nějakým štylos jménem, kouknu sem, kouknu tam a mám :D

DelteN
23-12-14, 13:45
Spojíte pár pismen a vznikne DelteN

yeblington
20-02-15, 02:09
yeblington... niekto to raz spomenul v mojej prítomnosti a ja som to len vytuningoval písmenom Y na začiatku aby to tak neslušne nevyzeralo

^nismo
06-03-17, 21:48
Infant Annihilator..
Miluju tu kapelu.

Medickkkkkkkk
19-03-17, 14:20
Medickkkkkkkk - napadl mě "Medick" (normální slovo) a trochu sem se u toho zakokoktal... :laughing1:

spisovatel
22-03-17, 19:40
rad pisu basnicky, kratke povidky ci pribehy a zajimam se o literaturu, tak jsem si dal nick spisovatel a pouzivam ho vsude kde to jde obcas treba mlady_spisovatel protoze jsem jeste hodne mlady nebo bratr_spisovatel protoze mam dva starsi bratry ale jinak se snazim pouzivat jenom spisovatel

ve hre pak pouzivam primo jmena spisovatelu nejvice Jana Nerudu protoze je to jeden z nejlepsiich ceskych autoru a v posledni dobe jeho konkurenta Vitezslava Halka.

Hybrid
03-08-17, 16:37
Podíval jsem se dolů a měl jsem jasno. c: