PDA

Zobrazit normální verzi : Escape



Bastien
05-04-14, 15:31
NaŠel jsem jeden zajímavej mod escape mohl by být i tady ale chtĚlo by to vĚdĚt jak se hraje já mám jednu mapu vím Že t se snaŽí utect nĚkam a ct se ho snaŽí Zastavit ale nevĚdĚl sem jak je zastavit kdyŽ jsem ct

Passion.
05-04-14, 15:43
Ahoj, nějak jsem to nepechopil. Můžeš mi poslat odkaz na ten mod nebo něco takového?

hofy
05-04-14, 15:45
Něco na ten styl tu je, jako zombie escape. Hrál jsi to? csko.cz:27070

Hauss
05-04-14, 16:20
On nemyslí tohle.Hrál jsem to tenkrát na nějakym litevskym serveru když jsem hrál všude a ne jenom na kotelně.Jde o to že teroristi musej utíct za nějakej čas a když to nestihnou tak bouchne bomba.

Bastien
05-04-14, 18:05
tady je odkaz na jednu mapu kterou právě mám http://cs.gamebanana.com/maps/165076
z odkazu:In this map CT nedd kill all T. Terrorists can find some secret weapons, grenades, armors, some secrets buttons those open doors. (Armour shop, Weapon shop...)
když jsem byl ct byli tam jen bějaké bedny na roybiti nevedel jsem co delat
ja na cizi servery nechodim po tom co se me kvuli tomu zjebalo CS
když sem hrál za T tak jsem byl daleko a naspalo to že T nestihli utéct někam

Passion.
05-04-14, 18:31
Teď mi to připadá jako fajný mod. :)
Něco takového bych tu uvítal.

Bastien
05-04-14, 18:41
Já si to ted zahrál a teroristé měli v té mapě jít k vrtulníku něco jako zombie escape na začáktu maji teroristé jen nůž ale sou v mapě shcované granáty a zbranĚ (čas v té mapĚ sem mněl asi 5 minut)když sem byl u vrtulníku tak teroiristé prohráli ale pod vrtulník sem vlezl a naspalo to teroristé uprchli už jen zbýva vědět co mají dělat ctcka jak je mají zastavit(v té mapé je tajna zbrojka hned nazačátku flashbang a u vrtulniku je awp) tohle bych tu uvítal na serveru csko mapy mužou být všechny co jsou na gamebanana je jich 17

ct:začínají na místě kde mají výběr zbraní pak se snaží najít t a zabít je(začínají kousek od T spawnu)

Bastien
06-04-14, 11:34
stáhl sem dalsší mapu kolumbia a je krátka ale dobrá hned na začatku jsou zbraně v budově a není dlouhá jako escape from the city
uvítal bych tu tenhle mod je zajímavý a napínavý(hauss o žádné bombě nevim nebouchla)

Hauss
06-04-14, 11:57
Tak za 1.Čau boneslash ty neodpovídáš na zprávy to jsem já ze zdaemona :)