PDA

Zobrazit normální verzi : dandolino (WH) --> Mr.Chemistry.



dandolino
05-04-14, 21:12
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 102665)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < dandolino >
[AMXBANS] Tvuj nick: dandolino
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1380867809
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1380867809
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.167.210.195
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.167.210.195
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mr. Chemistry. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub 2 (de_aztec)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






uz ani neviem po kolky krat to pisem .. :D nenavidim cheaterov.. mam par banov za spamovanie do admin chatu .. lebo ziaden admin na server prist nechcel.. :D a nejake deti s WH a AB si to tam "skillili" .. :D Vedel som ze som dobry ale ze az tak .. ze dostanem ban za WH .. :D tak to som si nikdy nemyslel .. :D hram tu uz dlho.. a este by som tu rad hral dalej ;) preto by som rad dostal unban ..

Chemo
05-04-14, 21:20
Neviem, dema som si pozrel a nezdalo sa mi ako prekvapivo vieš o niektorých hráčov, no zase niekedy to nevyzerá ako wh, takže nech posúdia ostatní.
Napr. 2 časy tam sú, čo si dieroval úplne nezmyselne a boli tam hráči, ale mohla to byť náhoda. 2 demo je dosť dlhé, takže sorry.
http://uloz.to/xPySMDbe/desktop-rar

dandolino
05-04-14, 22:32
Nemám WH .. hrám to vyše 5 rokov.. mám napozeraných viac ako 800 videí na csgo sltv.. :D aj dotu hrám docela veľa/dobre .. :D som proste skill čo ti poviem .. akurát je moje mínus že mám NS .. :/

tvle si to neviem otvoriť :D so epic :D

pozrel som si to moje demo .. (moje) .. nevidel som cez steny tak nwm :D .. ale aspoň čo som si z toho svojho všimol.. tak si dávajte pozor na zvuk ;) .. pár krát tam počuť výstrel z diaľky.. z awp .. a nieje ťažké ho so sluchátkami lokalizovať.. .. kokrétne to tesne pred banov.. to kolo .. ten awpčkár v kuse strielal .. ked som vychádzal na most .. ešte som nevedel kde je tak som si povyskočil nech vidím dole.. a potom ešte raz vystrelil.. tak už som vedel že tam campý.. naozaj neviem čo na tom bolo ako WH .. takto hrám stále .. aj na deadmatchi ..

Kotel
05-04-14, 23:06
Pokud napises nevim, tak ban muzes rovnou zrusit. Napis ty 2 casy, jinak se nemuze resit nic dalsiho. Mely by byt alespon 3, aby mohla byt vyloucena nahoda.

Chemo
05-04-14, 23:58
Demo dalandino: 22:45 --> ide cez dvere a mieri na hráča, kt. stojí na A (plante).
Demo dandalino: 5:13 --> zabije ho cez škatuľu (neberiem to ako 100%-ný čas, tak to zahrá lepší hráč)
10:18 --> spraví to isté ako na deme dalandino (strieľa smerom na hráča, kt. je na spawne)
16:05 --> zabije hráča, kt. beží preč a vo chvíli sa otočí doľava dole, kde stojí druhý hráč

To by bolo asi všetko, ale myslím, že to nie sú dôveryhodné časy a hráč je clear.

Honey cocaine
06-04-14, 08:50
Za mě clear, jsou tam hodně divné časy taky se mi to nezdálo, ať posoudí i ostatní

dandolino
06-04-14, 09:57
16:05 --> zabije hráča, kt. beží preč a vo chvíli sa otočí doľava dole, kde stojí druhý hráč

chemistry.. ak máš sluchátka tak MUSíš počuť toho v pravo dole .. ked idem od CT spawnu ..

dandolino
06-04-14, 10:04
Unban by som poprosil čo najskôr :D už by som si rád zahral :D

Kotel
06-04-14, 10:10
To by bolo asi všetko, ale myslím, že to nie sú dôveryhodné časy a hráč je clear.

Tak si ale mohl dát unban, když si sám nejsi jistý. Ban jsem zrušil.

Chemo
06-04-14, 10:23
Práve som išiel ban zrušiť, ale si ma predbehol...
E: Prepáč, že som ti pokazil víkend. Niektoré časy sa mi naozaj nezdali a zle som to odhadol...
Môžete Lock.

dandolino
06-04-14, 12:06
Veľmi pekne dakujem :) a ak niekto chce.. stačí sem tam pozrieť na DM .. ak tam budem .. a spectnuť ;) skrátka skill.. :D