PDA

Zobrazit normální verzi : Omezení AWP na pubech a dust



Britny
05-04-14, 21:32
Lol, tak když se z toho už udělal samostatný topic, co sem vážně nechtěla :D Tak to aspoň upřesním.

Prostě by to chtělo omezit wipa a rychlopalky max. počet na tým dva, nebo to se vážně někdy nedá hrát, když z 12 lidí má 8 wipo a ještě s něma campí. Prostě AWP server :))

Heh jak raději palečkují, než aby se vyjádřili :D Online zero

SENO
05-04-14, 21:33
S timto souhlasim

SENO
05-04-14, 22:30
Hezky, to je dobře rozdělený i s upravou meho komentu :D
Naprosto souhlasim, hlavně mapy aztec apod..

Navrhuji 2-3 wipa na tym, je to na hodně serveru a myslim, že by to bylo dobrý : - )

Charon35
05-04-14, 22:33
Lol, tak když se z toho už udělal samostatný topic, co sem vážně nechtěla :D Tak to aspoň upřesním.

Prostě by to chtělo omezit wipa a rychlopalky max. počet na tým dva, nebo to se vážně někdy nedá hrát, když z 12 lidí má 8 wipo a ještě s něma campí. Prostě AWP server :))

Heh jak raději palečkují, než aby se vyjádřili :D Online zero
Palčeky vyjadrujú ich nesúhlas, je zbytočné aby sme každý písal.

Inak nápad je na... nič. Takéto obmedzenia sú na iných portáloch. Vždy ma to len riadne sralo, keď ako nonVIP som si nemohol kúpiť AWP, alebo to bolo práve takto obmedzené.

human
05-04-14, 22:35
Ked to ma vacsina ludi na serveri, tak to znamena, ze im to asi vyhovuje.

Joseph
05-04-14, 22:48
co tak to dat len pre vip a zachvilku sa s kotelny stane druhe GS, mna na tento portal dotiahlo hlavne to ze tu niesu ziadne obmedzenia ako napr. aj tam, presne tam je to tusim len 2vipa za kolo a ultra vip si ho moze vybrat nie kupit ale vybrat kedy sa mu zapaci. Ja som tam kedysi hraval a prave preto som presiel tu na kotelnu lebo ma tu nic take neobmedzuje a hlavne aj ked to vip mam tak ma to nezvyhodnuje ako tam. Mesiac som sice nebol na MP ale ci sa to tam tak rapidne zmenilo a nedalo sa tam pre same arcky hrat si nemyslim.

E: ako napísal charon, akurat ma to sralo ze som si tu arcku ako nonvip nemohol kupit. Alebo ked to bolo obmedzene.

Hauss
05-04-14, 22:51
co tak to dat len pre vip a zachvilku sa s kotelny stane druhe GS, mna na tento portal dotiahlo hlavne to ze tu niesu ziadne obmedzenia ako napr. aj tam, presne tam je to tusim len 2vipa za kolo a ultra vip si ho moze vybrat nie kupit ale vybrat kedy sa mu zapaci. Ja som tam kedysi hraval a prave preto som presiel tu na kotelnu lebo ma tu nic take neobmedzuje a hlavne aj ked to vip mam tak ma to nezvyhodnuje ako tam. Mesiac som sice nebol na MP ale ci sa to tam tak rapidne zmenilo a nedalo sa tam pre same arcky hrat si nemyslim.

Tak.Bylo by stoho druhé GS samá omezení.Dit se podívejte u nich jsem hrával asi jen pul roku a oni ty idioti tam mají VIP a Extra vip což se mi zdá trapné.Vip má speciální skiny zbraní a takovéhle blbosti vip může zmáčknout pouze jedno písmenko a už má zbraně to je strašný za un ban chtěj 200Kč vip tam stojí 90Kč sou to s*áči.

matis
05-04-14, 23:01
Britny to je hlupost, nemozes omedzovat hracov, zial kazdy si chce natrenovat to svoje

Britny
05-04-14, 23:07
Britny to je hlupost, nemozes omedzovat hracov, zial kazdy si chce natrenovat to svoje

Však na trénování mají AIm, Awp, DM :) ale ne public, chápu že je to super gun .. ale když tam na T spawnu s tím stojí víc jak půlka hráčů, vtipné mi to nepřijde, ale budiž.. Jinak mě does měl spíš smazat ten příspěvek, jak bez mého svolení udělat z nej topic ..

hofy
05-04-14, 23:22
Jinak mě does měl spíš smazat ten příspěvek, jak bez mého svolení udělat z nej topic ..

Teď už to může být jedno, protože kdyby to tam zůstalo, tak by se o tom stejně diskutovalo tam, jako teď tady. Přišlo mě to fakt lepší, než aby se o tom začalo horlivě diskutovat v tématu, kde se řeší restart ranku. To bychom pak mohli psát všude, všechno a nikdo by se v tom nevyznal.

Jestli ti teď došlo, že je to blbost (nebo jsi jakkoli jinak přehodnotila názor), tak to nemusíš svádět na mě, že jsem to včas nesmazal. :D

wejn
05-04-14, 23:26
nevidim jedinej důvod proč to omezovat, pak to tu bude vypadat jak jinde kde nejde koupit pokud nemáš vip, to že nedokážeš botovi s awp ustřelit hlavu je tvuj problem , lan hero

Maaaaaaaaaaja
05-04-14, 23:36
nevidim jedinej důvod proč to omezovat, pak to tu bude vypadat jak jinde kde nejde koupit pokud nemáš vip, to že nedokážeš botovi s awp ustřelit hlavu je tvuj problem , lan hero

Vyhraje turnaj a hned jaké má ego .....

K těm awp a rychlopalkám - kupujte si smoky, nic jednoduššího mě teď nenapadá .....

SENO
05-04-14, 23:55
Já nevím proč dotoho tahate nějak to VIP, bylo by to omezeny pro vsechny. pro mě na MP by to bylo velmi dobre to udělat omezeny 2-3 wipa na tym

Britny
06-04-14, 00:01
nevidim jedinej důvod proč to omezovat, pak to tu bude vypadat jak jinde kde nejde koupit pokud nemáš vip, to že nedokážeš botovi s awp ustřelit hlavu je tvuj problem , lan hero

Já fakt nevím jak to vypadá jinde, já jinde hrát nechodím.. Takže kdo tu píše nějaké přirovnání z GS apod. tak to jde mimo mě, navíc opravdu nevím co s tím má co společného VIP, asi jste už moc nemocní z toho GS :D

Ale já si to už budu řešit po svém ty wipkaře mnoo.. :)) Jinak ještě teda nechápu, proč jsou granáty omezené na kolo, když je tam nějaká určitá doba pro nakupování. To asi na GS nemají, tak se to zde preferovat může.

halelujah
06-04-14, 00:06
Vyhraje turnaj a hned jaké má ego .....

K těm awp a rychlopalkám - kupujte si smoky, nic jednoduššího mě teď nenapadá .....

Ku tomuto ja osobne som videl že sa da smoke aj nejak nastaviť že ten smrad je väčši a skoro nevydno cez neho a hrač mohol si čupnut a prejst ale neviem či by sa to dalo spravit.

Maaaaaaaaaaja
06-04-14, 00:35
Jinak ještě teda nechápu, proč jsou granáty omezené na kolo, když je tam nějaká určitá doba pro nakupování. To asi na GS nemají, tak se to zde preferovat může.

Jednoduché, za buytime (20 sec. či kolik to je) se dá nakoupit a použít mnohem víc granátů, než je povolené. A věř, že je spousta hráčů, co by toho zneužívala.

Jinak ty omezení na ty awp na jakémkoliv střílecím modu nechápu. Prostě se s těmi awp vypořádejte, až tak těžké to zase není. To je, jako bych řekl, že často bývám sám na plantu a nabíhá na mě vždycky 5 AKček, nedá se to defnout, omezte to na 2-3 za kolo.

SENO
06-04-14, 01:13
Maaaaaaaja, možná až půjdeš někdy na MP, tak uvidíš, co to kolikrát je .) můžeš si tam třeba zkusit takovej aztec zahrát :D

matis
06-04-14, 07:22
Však na trénování mají AIm, Awp, DM :) ale ne public, chápu že je to super gun .. ale když tam na T spawnu s tím stojí víc jak půlka hráčů, vtipné mi to nepřijde, ale budiž.. Jinak mě does měl spíš smazat ten příspěvek, jak bez mého svolení udělat z nej topic ..

chapem, tiez ma to vytaca, ale nech si kempi na T spavne....CT nemaju rushovat, ale strazit plant... potom kick/ban za neplnenie ulohy mapy :D:D

Kotel
06-04-14, 09:37
Jednoduché, za buytime (20 sec. či kolik to je) se dá nakoupit a použít mnohem víc granátů, než je povolené.
Tak to je nejaky bug. Granaty se maji dat koupit maximalne jednou.

Maaaaaaaaaaja
06-04-14, 10:14
Maaaaaaaja, možná až půjdeš někdy na MP, tak uvidíš, co to kolikrát je .) můžeš si tam třeba zkusit takovej aztec zahrát :D

Aztec je mapa, na které se na pubu dá easily dělat hunt za T stranu, pokud ti T nejsou posraní a jen nečupí za dveřma (což je dle mě mnohem větší problém než to, kolik má enemy wipek). Na MP nehraje žádný Delpan s těma awpčkama, stačí, jak umíš trošku vyflashovat, vysmokovat a něco trefíš a není to žádný problém.

Charon35
06-04-14, 11:39
Granáty sú omedzené hádam všade, kvôli prípadom ako assault, keď si CT mohli kúpiť HE koľko chceli po sebe. Nahádzali ich k T spawnom na barák a polovica T zhebla behom 10 sekúnd.
Obmedzovať awp je zbytočné. Na MP hrávam a hlavne keď je aztec ma to baví, lebo 90% ľudí to s awp aj tak nevie. Stačí skočiť, nie vyliezť, vedľa steny, smoke, flash, možností je viac. ;)

Britny
06-04-14, 12:38
Tak to je nejaky bug. Granaty se maji dat koupit maximalne jednou.

HE můžou mít VIP 2x. Jednou ho dostanou zadarmo a pak si ho po dobu nakupování koupí, ale to první musí vyhodit :D. To asi jinak ošetřit nejde.

Kebabko
06-04-14, 15:44
to stim wipem je totalna blbost , kdyz raz nekdo umi s vipem tak si ho kupi toto myslim ze nema zmysel riesit to pak by z kotelne byl gayshits a to predse nechceme ..