PDA

Zobrazit normální verzi : Doesn (jiny hrac) --> Does



Novic
06-04-14, 16:39
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 102689)
[AMXBANS] Mas 10 hodin, 30 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'jestli se chces chovat takhle, tak si najdi jiny nick'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Doesn >
[AMXBANS] Tvuj nick: Pom(a)ranc :P
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:993996673
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:993996673
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.91.5.240
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Does >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Moje vyjadrenie na BAN : 1:Mal som take meno nevedel som ze je rezervovane,nemam ako poznat vsetky mena (hral som pod nim,nedarilo sa tak som si ho zmenil a NIJAK som ho nepouzil/nezneuzil)
2 : nebol som upozorneni ( pocas hry "hrac" s rovnakym menom ako niekto iny, vzdy ho upozornili ze si ho ma zmenit.3.Mam BAN 10 hodin od vcera vecera Tj. 5.4. Rano som sa hral CS a islo vsetko na 100% v poriadku... zrazu zapnem CS a uz nejde "kvoli BAN"
Tych 30 minut vydrzim ale preco mi islo potom rano hrat? za nick "Pom(a)ranc :P" ?

hofy
06-04-14, 16:46
Ban jsi obešel, takže proto ses ráno připojil a teď už ne. Jestli pod ním už hrát nebudeš, tak ho zruším. Nelíbilo se mi, jak se chováš v době, kdy ten nick máš.

Novic
06-04-14, 16:48
Obišiel tým že som zmenil meno? aha chápem... Určite už ho nebudem mať kedže viem že je rezervované. Ak by som si chcel v budúcnosti zmeniť meno dá sa overiť či niekto nemá už také?

hofy
06-04-14, 16:50
K tomu bys musel mít VIP a mrknout se do chatlogu (http://csko.cz/chatlog/show). Klidně mi napiš PM a zjistím ti to.

Ban jsem zrušil.