PDA

Zobrazit normální verzi : Napady na zombie server



halelujah
06-04-14, 16:43
Dnes som kvôli hlaseniam hral aj na zm (už predtým som dosť hrával) a kedže kotel by chcel aby sa menej kempilo a aby aj lowky mali väčšie šance čiže :
1.Keď je malé množstvo zm tak dostanú všetci automaticky regeneraciu aby ich len tak nezabili alebo neskončilo ich zabitim kolo .
1.Odstrániť climb,jump zm porozmýšlať o zníženi hp tanka a bhopa zatiaľ čo odstranenie prvych dvoch by napr. na zm_labak dovolilo hračom kempiť aj hore a na iných mapach niekde vo výške.A bhop je do kempy strašne silný sam človek nemá proti nemu šancu veď na mape si pobehuje a infikuje najviac hračov a potom sa skôr aj dostane do kempy.Tank je zase pre jedného hráča z použitim všetkých síl nemožný ciel.
2.Predĺžiť svetlo na začiatku osobne by som bol za pomalé stmievanie cca. za 25 sekund by bola uplna tma ale hráči by mali lepšiu šancu sa schovať atď.
3.Dať laseri zadarmo aby sa ich pomocou mohol chrániť každý hráč a dať ich nejaké maximalne množstvo napr. 3 .
4.Prvých 30 sekúnd by sa nedali použivať za zm veci ako šilko,brouky,strip,inf atď. ale taktiež napriklad laseri a bazuky.
5.Dať nočné videnie za 5 bodov + ku tomu 10 armor (vhodná kombinacia pre lovcov).
6.Dať cenu flare na 1 bod .

Toto nieje konečný návrh ale bol by som rád za spätnú vazbu čo by ste privítali a čo zasa nie a vaše návrhy.

halelujah
06-04-14, 17:51
Vikernes:

napis jeste do toho tveho tematu na forku ad se sem da /spec abych nemusel furt do spectu jako kare :D

Romisak
06-04-14, 19:30
Ahoj,tak niečo ti ktomu napíšem...
1. stačí zvýšit počet hp first zm a dať silko povedzme na 10 sekúnd.
2. určite nie... týto zm su najtypickejší pre celý zm mód a preto tam chýbať nemôžu. Za tanka aj tak skoro nikto nehrá. Na labaku sa knemu tam hore dostaneš s každým zm a to tak že vyskočíš na krabicu (krabica v pravo od schodov) a pod seba hodíš zm nade ;) Ktomu bhopovi...a o čom si myslíš že je zm mód no predsa o tom kto je väčší skiller...nauč sa hrať za bhopa tak aby si bol ty ten hrác čo všetkých nakazí a taktiež sa nauč aj proti nemu brániť! čiže žiadne znižovanie hp..
3. podľa mna bezvýznamné...ale tak ok no.. stýmto súhlasím.
4.Laseri zadarmo? žartuješ v dnešnej dobe sa zadarmo ani pes nev*sere...a maximálny počet 3? NIKDY.
5. toto nemýslíš vážne fakt... keď sa na servery zídu 2 skilleri každé kolo má 30sekúnd... a zakázať všetko nie?!
6. za 5bodov chceš nočné videnie ktoré momentálne stojí 7bodov.. a ktomu ešte armor? + mg a bz zdarma ako bonus necheš? :)

Dobre uzavriem to. Ako som sa už dozvedel si na zm nový a tak sa ti logicky až tak nedarí kedže stým módom nemáš skúsenosti,ale zato že tebe sa nedarí nemôžme obmedzovať iných hráčov ktorí tu hrajú niekoľko rokov.
Viem,že to myslíš dobre,ale s týmito obmedzeniami to dobre nedopadne. Hraj tam a uvidíš,že časom sa to naučíš a raz budeš možno ty, ten elitný hráč :)
PS. "kotel chce aby sa menej kempilo" neviem ako sa dá prežit bez kempu..:O ak niesi last human.

halelujah
06-04-14, 21:49
Ahoj,tak niečo ti ktomu napíšem...
1. stačí zvýšit počet hp first zm a dať silko povedzme na 10 sekúnd.
2. určite nie... týto zm su najtypickejší pre celý zm mód a preto tam chýbať nemôžu. Za tanka aj tak skoro nikto nehrá. Na labaku sa knemu tam hore dostaneš s každým zm a to tak že vyskočíš na krabicu (krabica v pravo od schodov) a pod seba hodíš zm nade ;) Ktomu bhopovi...a o čom si myslíš že je zm mód no predsa o tom kto je väčší skiller...nauč sa hrať za bhopa tak aby si bol ty ten hrác čo všetkých nakazí a taktiež sa nauč aj proti nemu brániť! čiže žiadne znižovanie hp..
3. podľa mna bezvýznamné...ale tak ok no.. stýmto súhlasím.
4.Laseri zadarmo? žartuješ v dnešnej dobe sa zadarmo ani pes nev*sere...a maximálny počet 3? NIKDY.
5. toto nemýslíš vážne fakt... keď sa na servery zídu 2 skilleri každé kolo má 30sekúnd... a zakázať všetko nie?!
6. za 5bodov chceš nočné videnie ktoré momentálne stojí 7bodov.. a ktomu ešte armor? + mg a bz zdarma ako bonus necheš? :)

Dobre uzavriem to. Ako som sa už dozvedel si na zm nový a tak sa ti logicky až tak nedarí kedže stým módom nemáš skúsenosti,ale zato že tebe sa nedarí nemôžme obmedzovať iných hráčov ktorí tu hrajú niekoľko rokov.
Viem,že to myslíš dobre,ale s týmito obmedzeniami to dobre nedopadne. Hraj tam a uvidíš,že časom sa to naučíš a raz budeš možno ty, ten elitný hráč :)
PS. "kotel chce aby sa menej kempilo" neviem ako sa já prežit bez kempu..:O ak niesi last human.

Na konci môjho príspevku bolo že su to len nápady nie konečný návrh a nepochopil som tvoj útočny a sarkastický štýl.Zm hrám dlho a nemám problem byť v topke .Ak máš lepšie nápady napíš ich sem bol by som rád . A myslíš že prečo sa pridávali pred časom boti na servery?A ku 4 toto nieje realita je to obyčajná hra a kebyže ma každý bez možnosti vip šancu sa brániť napr. laserom mohol by sa napríklad dopĺnať každých 30 sekund pre vip napr. za 20 sekund a to je určite viac skill ako len nabrať body a dať milion x laserov .
A ku tomu bhopovi podľa mňa je to len strašne op zm ktoré dokáže hráčov nainfikovať za chvílu, nenarážam nato že by mi nejak extra vadili ale ak aj ty hrávaš na zm tak to býva vždy tak že sa do 30 sekúnd od infekcie 90% ct umrie a vždy prežiju tý istý a v tých tridsiatich sekundách sa veľmi použivaju šilka,strip+inf atď. veľký zážitok pre tých zopár hráčov ktorý niesu dohodnutý v klane alebo nie su vážne skill vip , podľa môjho názoru to dosť hráčov odrádza .

Romisak
07-04-14, 01:49
Nie vôbec som na teba neutocil len som prejavil svoj názor. Nápady nemam žiadne mne to vyhovuje tak, ako je to teraz. K tým botom... To sa tu uz rieši dlho no stále sa nic nedeje, ale vsetko sa dá jednoducho vyriešiť zrušením zm 4,5. Hm prepac, ale tým tvojim minam som neak nepochopil.. Skus to podrobnejšie opísať. Ohľadom bhopa nema význam sa baviť ja mam svoj názor a ty mas svoj názor ako sa hovorí 100ludi 100 chuti a takto to je a takto to aj navždy bude. O lastoch sa baviť tiež nedá kedže sa tam zíde parta skillerov ktorá si vyberie jedného jedinca ktorý bude last za každú cenu... Ani ten naj sám najlepši sa neubráni nátlaku väčšiny hráčov. (No toto sa týka prevažne zm 2) na ostatných serveroch to je jednoduchšie hrat sám za seba. Odrádzať to odrádza to mas svätú pravdu no práve preto je 5 (moc vela -_-)serverov ako môžeš aj sám porovnať úroveň a kvalitu serverov 1,2 a úroveň a kvalitu hráčov na 3,4,5 to je 10000 a 1.
Ale este treba chápať ľudí ktorý tam chodia hrat 4fun a ľudí ktorí si tam chodia honit ego na high scores.

kalabi
07-04-14, 11:16
no tak ze vsema tvima napadama take uplne nesouhlasim laser za free BLBOST. od zacatku kola nepouzivat silko.inf.bouky BLBOST (30 sec.). zruseni zm jump taky ne kdyz s nim trochu umis tak pochopis ze neni zbytecnej. snizeni HP B-HOP taky BLBOST uz i tak ma malo HP 2500 to zas tolik neni. a uz bych tam nepridaval zadne zmeny spis bych se zamyslel jak zvisit pocet hracu na zm servrech furt je tam malo lidi kolem 20-18 s takovyhlem poctem moc dobre score nedas jenom tak s timle poctem hracu sem lovil celou mapu a dal jsem jenom neco pres 1K nekdy i min a zase to sem napisu at se zrusi zm 4-5......

Romisak
07-04-14, 15:13
no tak ze vsema tvima napadama take uplne nesouhlasim laser za free BLBOST. od zacatku kola nepouzivat silko.inf.bouky BLBOST (30 sec.). zruseni zm jump taky ne kdyz s nim trochu umis tak pochopis ze neni zbytecnej. snizeni HP B-HOP taky BLBOST uz i tak ma malo HP 2500 to zas tolik neni. a uz bych tam nepridaval zadne zmeny spis bych se zamyslel jak zvisit pocet hracu na zm servrech furt je tam malo lidi kolem 20-18 s takovyhlem poctem moc dobre score nedas jenom tak s timle poctem hracu sem lovil celou mapu a dal jsem jenom neco pres 1K nekdy i min a zase to sem napisu at se zrusi zm 4-5......

píšeme to sem stále,ale zombie nikoho nezaujíma.

kalabi
14-04-14, 15:38
presne a taky by nebylo spatne zajistit to aby ti po vyhozeni ze zm servru zustaly fragy,body,xp a vylepseni zm hodne se mi to stane ze uz mam zm na max a odskocim na minutu a je po vsech a zase od zacatku se mi nechce....